USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У ТРЦ «ПортCity» травмувалася трирічна дитина

22 Серпня 2017 11:41
Через непродумані заходи безпеки та незадовільний стан атракціонів під час відпочинку у дитячому містечку ТРЦ «ПортCity» серйозно травмувався трирічний хлопчик: дитину госпіталізували з переломом стегнової кістки після спуску з дитячої гірки.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини лучанин Віталій, 21 серпня він разом з дружиною, двома синами та онуком перебували у ТРЦ «ПортCity». Онук бавився у дитячому містечку, де розташована гірка, і діти з неї спускаються у басейн з поролоновими кубиками. Зі слів чоловіка, там не присутні представники персоналу торгово-розважального центру. На вході стоїть лише одна дівчина, яка видає дітям браслети на руку, а всередині за ними не слідкує ніхто з працівників. Так, деякі діти без нагляду персоналу розкидають ці кубики та хочуть спускатися просто на підлогу, аби кубики не амортизували падіння.

Онук лучанина спустився з гірки декілька разів, і у підсумку вдарився об підлогу басейну чи, можливо, об щось тверде. Трирічний хлопчик Макар Г. зламав стегнову кістку, тож його довелося госпіталізувати. Зараз дитина лежить на скелетному витягненні в апараті зовнішньої фіксації в травматологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні, де лікарі наразі просвердлили йому ногу. З їхніх слів, можливо, вдасться уникнути операції, хоча перелом дуже складний.

Батьки хлопчика наразі не спілкувалися про цей випадок з адміністрацією ТРЦ «ПортCity», оскільки перш за все поїхали у лікарню. Віталій повідомив, що лікарі розповіли про те, що з цього ж дитячого містечка протягом дня привезли декількох травмованих дітей. Маленькі лучани, мовляв, часто отримують там переломи та вивихи.

Інформаційне агенство Волинські Новини намагалося взяти коментар у представників ТРЦ «ПортCity» з приводу ситуації, яка виникла, але ні представник прес-служби, ні адміністрація ТРЦ не відповідають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
пр Показати IP 22 Серпня 2017 11:50
та треба дивитись за СВОЄЮ дитиною ! Де ви були?
скептик до пр Показати IP 22 Серпня 2017 13:47
ну побачив би ти , що твоя дитина зламала ногу. легше стало б ? мова йде про те, що атракціон небезпечний.
анон Показати IP 22 Серпня 2017 11:57
Навіть якби батьки були біля дитини, як вони мали це уникнути, якщо дитина з'їжджала з гірки?
dddddddddddd Показати IP 22 Серпня 2017 12:02
головне перекласти вину на когось іншого. бачиш, що там небезпечно? нахр*на туда пускати дитину? не міг сказати своїй дитині щоб закладувала кубики назад коли хоче спуститися? не міг забрати дитину звідти бо там небезпечно? не міг сказати іншим дітям щоб не розкидували кубики бо це небезпечно? чому? бо діти не твої і тобі пофіг? бо боїшся що нападуть яжемамкі і яжепапкі які будуть скандалити на предмет "моя дитина робить все що хоче іди нахр*н бо це дитина"? тому і персонал нічого не говорить бо батьки іді*ти.
скептик до dddddddddddd Показати IP 22 Серпня 2017 13:49
для того є адміністрація закладу, щоб дбати про безпеку відвідувачів. з вас совок ще треба довго вибивати
Вова до dddddddddddd Показати IP 22 Серпня 2017 13:59
Для того є правила поведінки, і персолнал який слідкує за їх дотриманням, і відповідальний за техніку безпеки. І тут скільки не п*здіть, якщо береш гроші за послугу то й відповідаєш за безпеку дітей.
мммда Показати IP 22 Серпня 2017 12:22
дивитись потрібно за своїми дітками! а не дитину відпусили на майданчик, а самі "ляси точити"!
Одна мама Показати IP 22 Серпня 2017 12:22
Якщо чесно, там не дуже добре продумані ті гірки, і кубиків там явно не вистачає, їх мало для того, щоб було 100% безпечно звідти спускатися, тому не дивно, що стався такий прикрий інцидент. а щодо того, щоб робити зауваження чужим дітям - ну, то знаєте, дійсно, понабігають яжемами, бабушкі і агресивні папки і сам звідти з 10-ми переломами поїдеш))) кожен має слідкувати за своєю дитиною.
Роман Показати IP 22 Серпня 2017 12:25
Взагалі то на вході біля дівчини, яка одягає браслети написано, що дітям до 5 років вхід та вихід тільки в супроводі дорослих.
Григорій до Роман Показати IP 22 Серпня 2017 13:02
Зі статті видно, що дорослі були...
скептик до Роман Показати IP 22 Серпня 2017 13:51
це називається зняти з себе відповідальність. якщо атракціон небезпечний, то не треба туди взагалі пускати або закрити його
Наталя Показати IP 22 Серпня 2017 12:38
Ходимо на ігрову зону в ПОРТСіті постійно з дітками! Все новеньке і безпечне!! Діти до 5 років завжди на горці і на батутах з батьками. Про це кожного разу говорять при вході. Співчуваю батькам, але немає чого переклалати відповідальність за власну халатність на інших.. це непорядно((
скептик до Наталя Показати IP 22 Серпня 2017 13:53
ви звикли жити в совдепії. за безпеку клієнтів повинен дбати і ВІДПОВІДАЄ організатор
Анонім Показати IP 22 Серпня 2017 12:39
Власники атракціонів мають думати як не тількі отримувати гроші за дитячий відпочинок, але і забезпечувати 100% безпеку. Має бути відповідальна особа яка слідкуватиме за дітьми, бо деякі діти відпочивають без батьків))) Якщо така велика травматичність дітей, то може треба звернути увагу, що відбувається в тому ТРЦ
Ой всьо Показати IP 22 Серпня 2017 13:33
Перенести за місто той ср*ч...кричали,що вам старийринок мішає,памагітє,а тут от таке)))
свг Показати IP 22 Серпня 2017 13:53
а біля гірки в дворах будинків також потрібний паралон? там твердий пісок в кращому випадку.
скептик до свг Показати IP 22 Серпня 2017 18:46
різниця в тому, що там ніхто не бере гроші
!11111 Показати IP 22 Серпня 2017 14:13
для того щоб діти не травмувались потрібно хоч час від часу оновлювати паралонні кубики біля гірки та кульки в лабиринті. Раніше в середині лабиринту були кульки і дитина з гірки спускалася туди а тепер немає. Вартість розваг піднімають а за якість ніхто не піклується. Буквально півроку назад там було набагато безпечніше ніж зараз.
фівапро до !11111 Показати IP 22 Серпня 2017 15:33
А цікаво куди вони діваються? Крадуть? А потім жаліються на відсутність шаріків....
Мама Показати IP 22 Серпня 2017 17:54
За дітками потрібно дивитись!!!!
Григорій Іванович до Мама Показати IP 22 Серпня 2017 21:32
Спуститься твоя дитина з гірки (дорослим разом з дітьми спускатись заборонено, бо зроблено для діток) зламає ногу чи хребет, вдарившись об щось, що завідомо має бути мягким і безпечним а тобі хтось косоголовий і скаже "За дітками потрібно дивитись!!!!"
Мама 3 діток Показати IP 22 Серпня 2017 18:54
Мені з дітворою завжди комфортно в ігровій зоні Діти є різні за своїм меншим дивлюсь в оба бо лізе куди бачить. Ще жодного випадку травм не було. Дівчата дуже уважні та ввічливі завжди попереджають про правила йдуть на зустріч коли прошу телефонувати в разі чого. А те що адміністрація не спілкується не вірю. Постійно адміністратор є на роботі ввічлива дівчина
Наталя Показати IP 22 Серпня 2017 20:40
Ми також дуже часто буваємо там. Для дитини море позитиву і енергію є де подіти. До цього часу думала , що там цілком безпечно.. а тут така жахлива подія( .. шкода ( За безпеку, чистоту і дотримання правил повинна подбати адміністрація! а за поведінкою дітей повинні слідкувати батьки! Сподіваюсь, більше не буде таких випадків..а хлопчику бажаю швидкого одужання!
Тротро Показати IP 23 Серпня 2017 08:11
Якщо небезпечно - винний трц! Мають відшкодувати. Готуйте позов до суду. Для людей має бути безпечно! А не типу в нас тут вся підлога в гвоздях але ви проходьте любі відвідувачі
Ляля Показати IP 24 Серпня 2017 09:25
Не конкретно про даний випадок - а взагалі- ви бачите, як ваші діти граються? Ніхто не вчить іх бути обачними і акуратними, носяться як стадо первообщинних і на зауваження не реагують. Не велика премудрість там травмуватись. З малими дітьми треба ходити разом на атракціони.
Григорій до Ляля Показати IP 24 Серпня 2017 19:28
Так тобі ж і пояснили, що дитина була не сама, але "(дорослим разом з дітьми спускатись заборонено, бо зроблено для діток) . Очевидно лялям з першого разу важко зрозуміти....
Анонім Показати IP 24 Серпня 2017 21:48
Я не хочу нікого обідити, але знаєте якби ви і ваша дитина опинилася в даній ситуац ії, то реакція була зовсім ))) кожен може обсуждати шо і як, але ви не знаєте як це відбулося . Так шо не робіть висновки,і не пишіть такі коментарі. В цій ситуації постраждав маленькій хлопчик, якому необхідне довготривале лікування. Давайте будем молитися за його здоровя, а своє "фє" оставте при собі)))))
висовок Показати IP 25 Серпня 2017 20:54
Це дуже тяжка травма... Співчуваю!!! Рекомендую подавати до суду на розважальний центр, бо травма дуже тяжка і потребує медичного догляду близько 2-х місяців + реабілітаційний період... Батьки, відпишіть є хороший адвокат, який Вам допоможе. Ще раз співчуваю.
Закон Показати IP 25 Серпня 2017 21:23