USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У виконкомі не хочуть погоджувати режими роботи закладам, де немає офіційних працівників

23 Січня 2019 09:29
Декілька питань щодо встановлення режиму роботи кафе та магазинів зняли на доопрацювання, оскільки там практично немає зареєстрованих працівників.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 23 січня.

Як зауважив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, на це засідання вносили низку питань щодо режимів роботи, однак, наприклад, ресторан «Старий Тбілісі» за рік сплатив лише 50 гривень податку, там немає працюючих.

«То для кого ми встановлюємо режим роботи? Павільйон «АРАЗ» – нуль чоловік працює. Магазин «Вопак «№ 1407 і «Пакко № 1805» – один чоловік працює на два магазини. Це неправильно, так не має бути. Кавярня «AROMA KAVA» – жодного не працює, кав’ярня «Грегорі» – два чоловіка працює. Так може не буде страху, якщо ми ці питання знімемо?» – зауважив Григорій Пустовіт.

З його слів, на наступне засідання запросять власників цих закладів, аби ті пояснили, як вони працюють та яким чином.

Тим часом, PR-менеджер торгових мереж Вопак та ПАККО Ольга Андрієвська спростовує цю інформацію.

«У торгівельних закладах «ВОПАК» (2 магазини) та «ПАККО» (2 магазини) в м. Луцьку станом на 23.01.2019р. офіційно, з дотриманням вимог чинного законодавства, працевлаштовано 168 працівників. Податки із заробітної плати цих працівників сплачуються згідно чинного законодавства України», – йдеться листі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
макар Показати IP 23 Січня 2019 09:48
їдьте луди в польщу там чиновників мало цікавить чи працюєте ви офіційно чи напів чи 8 годин чи 12 головне щоб економіку піднімали... а наші будуть шукати варіанти щоб поставити того підприємця в позу :( бож чиновник не розуміє що в сезоному павільйоні в не сезон може і не бути найнятих працівників, що в невеликих кахфе можуть працювати самі підприємці та їх близькі родичі які щоб втримати бізнес на плаву не можуть себе працевлаштовувати... бо ж тоді 22% єсв 18 ПДФО та 1.5 військогового.....
лучани до макар Показати IP 23 Січня 2019 10:50
Яка Польща з туалетами,якщо на Кромберзі зарплата 15 тиссяч... Якщо бариги не можуть платити податки,нехай закривають лавочку та йдуть на ДПЗ,де зарплата також 15 тисяч. Часи халяви вже пройшли.
макар до макар Показати IP 23 Січня 2019 11:54
Ох як Вас (чиновники) бачу всіх заїло строчита да строчите... виправдовуєте себе що не дарма вам нараховують не мінімалку??? 1) Я працював на кромберзі може і далі б працював та керівництво елементарно не може організувати роботи наберає людей звідки завгодно які часто на 2 слова 2 матюка... тому з кромберга більшість йде навіть не через важкість роботи а саме через "взаємовідносини в колективі" 2) ТИждень як приїхав з завода в польщі (складаємо меблі) працюю по договору мінімум годин. по факту можу працювати хоч 12 години (аби мав здоровя як кажуть) якщо пяний або неформальні взаємовідносини під зад.... і ніяке "@# з чиновників навіть не думає щоб закрити такого підприємця!!! а ви у нас на кромберзі чи на СКФ попрацюйте 12 годин ... або звільніть невірно алкаша з роботи... то завтра хмара перевіряючих прийде відпрацьовувати свою державну зарплату... а чи на багато ще держави вистачить щоб вам її платити????
Анонім Показати IP 23 Січня 2019 10:45
Макар! Таким макаром і роз"ясниш. Та ще й штраф заплатиш, бо родичі що працюють не оформлені на роботу. А за це на тебе накладуть штраф до 300 000 гр..
Лучанан Показати IP 23 Січня 2019 10:47
гнати "в шию" таких зарозумілих підприємців !!! Особливо з "Грегорі" - там цілий рік по вихідних гуляють банкети - 10 чоловік в штаті працює !!!
До макар Показати IP 23 Січня 2019 10:49
Ти далі свого дивану був?
33-ій Показати IP 23 Січня 2019 11:12
2 бармени; +4...5 офіціантів, +3...4 повари; + 2 адміністратори; + 1 бухгалтер; - в закладах такого рівня працюють ж ПОЗМІННО !!! от і порахуйте -- 10-15 чоловік, а не ДВОЄ !!! P.S. З нетерпінням чекаємо коментаря від власника та подальші дії міської ради !!!
Юлія Показати IP 23 Січня 2019 12:38
Запросять власників цих закладів для роз'яснення) Може швидше за все для поповнення кишені чиновників, бо в бюджет ці гроші точно не підуть. А віз де був, там і стоятиме. Офіційно, через податкову ініціювати перевірку закладів, через звернення в.о. міського голови, але ж ні, так гроші підуть в кишеню іншим чиновникам. Як не крути, замкнене коло.
пенсіонерка Показати IP 23 Січня 2019 15:07
А пенсію всі хочуть отримувати. Вимагайте офіційного працевлаштування. Інакше в цієї країни немає майбутнього.
пенсіонерка Показати IP 23 Січня 2019 15:11
Живу на красному.Хотіла дочку влаштувати в бар ,,Мирний" Виявляється там всі нелегали.
Ольга до пенсіонерка Показати IP 23 Січня 2019 17:03
Проходьте у ПАККО, поруч, в нас все офіційно.