Україна стартувала в кваліфікації на Євро нічиєю з чинними чемпіонами

22 Березня 2019 23:43
Попри те, що збірна Португалії протягом всього матчу тримала захист збірної України в напрузі, українці зуміли зіграти внічию у першому матчі кваліфікації до Євро-2020 з чинними чемпіонами Європи – 0:0.

Матч відбувся 22 березня в Португалії.

Старт поєдинку видався доволі динамічним – обидві команди з перших хвилин намагалися організовувати осмислені атаки, контролюючи м’яч. Перший серйозний момент створили португальці – на 16 хвилині Пепе пробивав злеті з-за меж штрафної, однак Пятов перевів «кулястого» на кутовий. А вже за мить м’яч опинився у воротах українців, однак після взяття воріт від Карвалью рефері сигналізував про офсайд.

Також момент мала і українська збірна, однак удар в Коноплянки з хорошої позиції зовсім не вдався. На 23 хвилині лідер португальців Роналду ледь не відкрив рахунок у матчі, проте, обігравши захисника, пробив у П’ятова. Через кілька хвилин момент знову мав Роналду, але П’ятов знову витягнув м’яч з ближнього кута. У ці хвилини португальці більше тримали м’яч, маючи ігрову перевагу.

Попри серйозний тиск португальської збірної, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Після перерви тренери вирішили не робити замін, тож команди розпочали другий тайм у тих же складах. У стартові хвилини другої половини зустрічі португальці фактично затиснули українську збірну у власному штрафному. На 57 хвилині Андре Сілва пробивав з-за меж штрафної, однак П’ятов потягнув цей удар.

На 85 хвилині збірна України мала супермомент: Коноплянка пробивав з-за меж штрафної, після того, як голкіпер португальців не зумів зафіксувати м’яч, на добиванні зіграв дебютант Мораес, однак якимось чином поцілив вище воріт.

Отож, збірна Україна зуміла втримати нічию з Португалією у першому матчі кваліфікації на Євро-2020.