USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В окупованій Горлівці стався витік аміаку: це може стати приводом для нападу РФ, – розвідка

15 Січня 2022 15:53
В окуповану Горлівку Донецької області доставлено ємності, із яких через порушення герметичності відбувається витік у повітря хімікатів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони в Фейсбуці.

«Російська окупаційна адміністрація втратила контроль над хімічними препаратами, які завозяться на тимчасово окуповані території України. Хімічне забруднення може призвести до екологічної катастрофи на сході нашої держави. За інформацією воєнної розвідки України, 14 січня в окуповану російськими військами Горлівку на ПАТ «Концерн Стирол» доставлено ємності з аміаком, з яких через порушення герметичності здійснюється витік у повітря отруйних речовин», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у розвідці, спричинена діями російських окупантів техногенна катастрофа може бути використана для звинувачення України у застосуванні отруйних хімічних речовин та як привід для розширення збройної агресії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
1+1 Показати IP 15 Січня 2022 16:17
Власник стіролу все врегулюе
5к до 1+1 Показати IP 15 Січня 2022 16:21
Власник стиролу сам і організує провокацію.
Переселенець Показати IP 15 Січня 2022 16:20
Ці дибіли, по вказівці московських кураторів, можуть взагалі ці ємності підзірвати, і звинуватити Україну.
Активіст до Переселенець Показати IP 15 Січня 2022 16:50
Якщо наші дебіли не влізуть, то нічого не буде.
Переселенець до Активіст Показати IP 15 Січня 2022 17:02
А ви і ваші дибіли то хто?
Пейсбук розвідник Показати IP 15 Січня 2022 16:26
Байрактар чекає моменту.
Гниль на каблуках до Пейсбук розвідник Показати IP 15 Січня 2022 16:47
Swift чекає моменту, що б відключитись від однієї країни.
HDR Показати IP 15 Січня 2022 17:06
Swift - фігня, треба Visa і Master OFF - хай опиняться в 80-х. по яким москальські совкодрочери так скучили.
Ги Показати IP 15 Січня 2022 18:27
Там ще й Байден пукнув, теж привід почати війну.
777 Показати IP 15 Січня 2022 20:27
Да ему не нужен повод,захочет и начнет,вы первыми и обделаетесь,никто вам не поможет,а сами вы ничего не можете,от слова совсем,разве что тут бред нести.
Гниль на каблуках до 777 Показати IP 15 Січня 2022 20:45
Якби все було так як ти кажеш, то ботоксний чорт начав би вже вчора. А насправді, якщо не дай Бог війна, то в мааацсковію підуть тисячі трун ванюшєк, ще тисячі ванюшєк просто перетворяться в чорнозем, і ... І ця от затія з війною буде вселенською катастрофою для раша педерації і всіх раша педераців. А от ти бачу черговий чорнозем в українську землю ? Чекаємо, всіх вас мати земля прийме, для всіх вас місце уготовано, ЗУСТРІНЕМО!!!
Дідо до Гниль на каблуках Показати IP 15 Січня 2022 23:50
Трансвестит знову перед дзеркалом хоробриться.
Дідо до Гниль на каблуках Показати IP 15 Січня 2022 23:54
Скоро хліба нормального не буде, борошно вже в Туреччині купуємо, "козаче-на-підборах", ще раз, у бусурман борошно яке з нашої пшениці зроблено купуємо!!
Я до Гниль на каблуках Показати IP 16 Січня 2022 07:48
потіш себе придуркувате.. і хто це піде воювати за офшори злодіїв київських потрошенківські фірми та за нарика-зелю??? бо Україна продана ще у 1990=х