USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У поліції прокоментували самогубство патрульного в Ковелі

29 Листопада 2021 17:58
Зранку у Ковелі на території відділку знайшли поліцейського зі смертельним вогнепальним пораненням в голову.

Як повідомили у пресслужбі патрульної поліції Волині, 28-річний чоловік вчинив самогубство.

Читати ще: В Ковелі у відділку застрелився 28-річний поліцейський

Усі причини та деталі цієї трагедії наразі встановлюють слідчі ДБР. Департаментом патрульної поліції проводиться службове розслідування.

Читати також: ЗМІ повідомили ім'я поліцейського, який застрелився у Ковелі

Патрульний ніс службу з 2018 року, характеризувався як відповідальний та чуйний поліцейський, жодних зауважень до виконання ним службових обов'язків не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Бульба Показати IP 29 Листопада 2021 19:03
Система поїдає непокірних…
Бульба Показати IP 29 Листопада 2021 19:04
Співчуття рідним…
Ваван Показати IP 29 Листопада 2021 19:39
Так що прокоментували?
З Показати IP 29 Листопада 2021 20:16
Тепер шапки полетять.
... Показати IP 30 Листопада 2021 10:11
Тому що керівництво стоїть проти своїх підлеглих,а не разом,як команда,не вміють працювати Керівники в команді з підлеглими,якщо наприклад нема достатньо особового складу і хлопці працюють майже без вихідних,то ти як Керівник візьми собі декілька чергувань,вийди разом з хлопцями на патрулювання і тоді зрозумієш,побачиш,де є прогалини в твоїй командуючій роботі,як Керівника! А от через отаких недолугих Керівників гинуть молоді хлопці..
Ігор Показати IP 30 Листопада 2021 19:13
Понасталяють всяких кумів Михасів і Трутнів малалєток які касу відмивають і картинку роблять вот і вся реформа-а прості гинуть . Багато по них вже косяків давно за зябра їх вже треба брати!!!
Анонім до Ігор Показати IP 1 Грудня 2021 08:58
Ніхто їх за зябра не візьме,бо на них стоїть вся система мвс,відреформована успішно аваковим - керівниками стають тільки "свої ",а не за заслуги
Хлоп Показати IP 1 Грудня 2021 00:37
Треба було перед тим, як в себе стріляти, вистрелити ще в начальника.