USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У Словаччині затримали Porsche з Волині, набитий медичними респіраторами

4 Квітня 2020 11:46
На виїзді із словацького міста Міхаловце поліція зупинила елітний білий Porsche Cayenne на волинській реєстрації, всередині якого знайшли 2769 медичних респіраторів типу FFP1 і FFP2.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив журналіст Віталій Глагола.

Сам українець, що кермував автівкою не зміг пояснити їх походження. Правоохороні підозрюють його в контрабанді і передали автомобіль та респіратори до словацьких митників, аби з‘ясувати їх походження. А також - де і коли вони були завезені в країну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Таки так Показати IP 4 Квітня 2020 11:54
Гній поліський..... На контрабасі бабла підбрив, тепер ще й на людській біді наживається.... Характерна риса співучої нації, виявляється.
Отож Показати IP 4 Квітня 2020 12:09
А хтось же його пропустив на українському кордоні. Було б цілком доречно відправити цього горе-митника вантажити трупи інфікованих коронавірусом, а каєн цього діяча віддати медикам на виклики. Шкода що в нас такого закона немає. Профілактика вона завжди профілактика!
це єфтенія Показати IP 4 Квітня 2020 12:30
тачка
?? до це єфтенія Показати IP 4 Квітня 2020 12:57
оцей? https://rivnepost.rv.ua/news/efteniy-na-posadi-bo-vivisku-shche-ne-zminili
це єфтенія до ?? Показати IP 4 Квітня 2020 15:26
саме так
Іван Показати IP 4 Квітня 2020 12:53
Чия машина?
VOG Показати IP 4 Квітня 2020 12:59
це тільки такі як я, і більшість з вас повинні бути патріотами, воювати з терористами, і розуміти, що добитись чогось можна тільки наполегливою працею та добротою, і то, не усім це дано, бо в такій країні живемо, і такі суворі реалії... А тут успішна людина, в якої получається, і якій дано... що вас не влаштовує?? і якшо у вас, люди, є якісь питання, ви слідкуйте за собою, бо прийдуть учні "школи успіху" і наставлять вас на істиний шлях....
Во... до VOG Показати IP 4 Квітня 2020 23:35
VOG - гнилий і смердючий козел!
Іван Показати IP 4 Квітня 2020 13:00
Барига ,хохол він і в Африці. Сброд херовий.
Вог Показати IP 4 Квітня 2020 13:17
Як митник, так і каєнщік, мають бути скировані в чіткому напрямку діяльності, спрямованому на розвиток нашого суспільства та нації. Дякуючи таким людям маємо війну, і огидне лице держави на міжнародній арені. Дякуючи таким людям, українців називають хохлами..
скептик Показати IP 4 Квітня 2020 13:28
поршик як прийшов так і піде
Власник Показати IP 4 Квітня 2020 13:42
Порш д.н АС0007СТ, знаходиться на території україни, той Порш який затримали закордоном з масками скоріш за все двойник!!!
редакція до Власник Показати IP 4 Квітня 2020 17:24
напишіть, будь ласка, нам на пошту [email protected]
Активіст Показати IP 4 Квітня 2020 15:47
А ви все Путін, Путін. Тут і Путіна не треба, свої здадуть і з'їдять.
хехъ до Активіст Показати IP 5 Квітня 2020 08:56
а ты не знал?!!
До тих, хто малював Показати IP 4 Квітня 2020 16:54
Хто є власником цих номерних знаків, я не знаю. Але він "попав")) !!! ті, хто "малювали" ці номери, можливо у фотошопі, можливо за допомогою інших програм-на майбутнє: Приділяйте увагу деталям!!! Дуже грубо "намальовано" поверх- тіні, світло, нахил, контур. Якщо номер малюєте, то не забувайте про номер регіону і прапор, які заретушованні, як і передні номери!!! Питання:Якщо показують номер ззаду машини, то чому передні заретушованні??????
патріот Показати IP 4 Квітня 2020 17:41
От країна - слів немає! Свої барижать, на складах тримають а лікарям і простим людям нічого немає! Скільки ще те все буде продовжуватись але ж це все на кожному кроці і скрізь! Це як Україна прогнила?! Тут не один рік і не відомо яка влада це все розгребе... :(
Анонім Показати IP 4 Квітня 2020 19:47
І знову смолки дружба на машина якісь не новини а сплошний Смолка
До аноніма Показати IP 4 Квітня 2020 21:35
Що жаба давить? Якщо хоч щось сказати то позвони і скажи, а не будь анонімом!!!!
Анонім Показати IP 5 Квітня 2020 11:06
А можливо він віз на україну