USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Україні зафіксували вже 5 випадків коронавірусу

16 Березня 2020 10:04
В Україні станом на 9:30 16 березня лабораторно підтверджено 5 випадків Covid-19.

Про це в Facebook повідомляє Центр громадського здоров’я.

«За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру, отримано 5 позитивних результатів на Covid-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1) області», – йдеться у повідомленні.

Інфекцію діагностували у жінок. Про це повідомляє МОЗ та пресслужба Чернівецької ОДА.

Зазначається, що пацієнток ізольовали і вони перебувають у стабільному стані. Проводиться робота з контактними особами.

«Пацієнти були госпіталізовані з підозрою ще 6 та 13 березня. З того часу перебувають в інфекційному відділені Обласної клінічної лікарні та отримують належну медичну допомогу. Хворі ізольовані, їхній стан стабільний. Проводиться робота з контактними особами», – йдеться в повідомленні.

З початку року Центром громадського здоров’я України отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію.

Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила понад 500 зразків.

Як повідомлялося, раніше в Україні було три підтверджені випадки зараження коронавірусом. Covid-19 виявили у двох чоловіків із Чернівців та 71-річної жінки з Житомирщини, яка 13 березня померла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Остап Вакарчук Показати IP 16 Березня 2020 10:49
13, 14, 15 березня 2020 року за три дні до України в"їхало більше 500 чоловік українців та іноземців, які у більшості з інфікованої Італії, і ні у кого з них не виявлено коронавірус, не вірю. Не може такого бути, влада зухвало приховує від суспільства правдиву інформацію.
Олександр до Остап Вакарчук Показати IP 16 Березня 2020 11:16
Остап не хвилюйся за 2-3 неділі всі завезені із-за кордону почнуть прогресувати
анон Показати IP 16 Березня 2020 10:55
а коли вже вакцину створять.? чому всі мовчать?
!!! до анон Показати IP 16 Березня 2020 11:11
Прям Вам так швидко скажуть коли вакцину створять. Ви відносите своє питання до України чи світу? Якщо України, то, на жаль, можливості нашої країни обмежені як фінансово, так і ресурсно (трудовими, обладнанням). Тим більше, спершу її отримують "багаті" країни, які рятуватимуть себе, в першу чергу
??? до анон Показати IP 16 Березня 2020 15:02
Та невже? Ніби ніхто і не мовчить, було сказано що не раніше ніж за 2 роки і то якщо взагалі її можна буде створити.
волинянин Показати IP 16 Березня 2020 11:03
До недавного времени у нас не было ни одного случая коронавируса. Почему те пятеро людей не были изолированы сразу по прибытию в Украину, как в случае в Новых Санжарах? Можно ж было избежать коронавируса у нас, времени же достаточно было, чтобы изолировать людей, прибывающих из очагов эпидемии, держать их всех в карантине или закрыть границы. Кто теперь ответит за коронавирус в Украине?
Анонім до волинянин Показати IP 16 Березня 2020 12:22
В нас як завжди"все добре",а потім зразу"всьо пропало"!Брешуть нам.
Анонім до волинянин Показати IP 16 Березня 2020 13:38
Вся відповідальність на владі, що виявилась не адекватною, не здатною до самостійних рішень, ще коли вірус лютував тільки в Китаї, по характеристиках цього вірусу було зрозуміло, що він пошириться скрізь,якщо не будуть прийняті жорсткі міри
Якзавжди до волинянин Показати IP 16 Березня 2020 15:04
Відповідати життям за все будуть звичайні люди, як і завжди, просто повірте.
Психопланетарій, Лип Показати IP 16 Березня 2020 13:40
Шеф, усьо пропало, усьо пропало, клієнти з підозрою на коронавірус з ЄС приїжджають, спеціалістів інфекціоністів по коронавірусу та медобладнання немає, а коронарірус все не минає.
nutela Показати IP 17 Березня 2020 15:55
це нічьо, що зранку було 7 випадків?