«Волинь» не змогла перестріляти «Балкани» та опустилася на третє місце

15 Травня 2019 19:46
У результативному матчі луцька «Волинь» не зуміла перестріляти суперника з середини турнірної таблиці – «Балкани» з селища Зоря на Одещині: рахунок у матчі відкрили волиняни, однак за хвилину господарі зрівняли рахунок, а на початку другого тайму сценарій повторився, щоправда навпаки – тепер вперед вийшли господарі, а лучани відігралися за хвилину. «Хрестоносці» мали достатньо часу, аби вирвати перемогу, однак не зуміли це зробити, пропустивши «Колос» на третє місце, адже ковалівці отримали три очки за технічну на «Зіркою», яка знялася з чемпіонату.

Матч 24 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу відбувся 15 травня у селищі Зоря.

У минулому турі, пропустивши першими на початку матчу від МФК «Миколаїв», гравці «Волині» зібралися, відігравшись з пенальті у додатковий до першого тайму час. А в другій половині зустрічі завдяки голу Ростислава Волошиновича «хрестоносці» вийшли вперед, та, в підсумку, зберегли переможний результат (1:2) та другу позицію у турнірній таблиці.

Лучанам у 24 перенесеному турі протистояв колектив з середини турнірної таблиці – «Балкани» з селища Зоря, що на Одещині. Тренерському штабу лучан довелося помізкувати, аби замінити у старті на матч дискваліфікованих Ігоря Карпенка та Младена Бартуловича, тожзамість молодого нападника у старті вийшов досвідчений Дмитро Козьбан.

Перший тайм

«Волинь» з перших хвилин захватила ініціативу і вже на третій хвилині могла відкривати рахунок, проте Козьбан не зумів замкнути простріл Западні. На побачення з голкіпером «Балкан» міг виходити Кожанов, втім арбітр зафіксував офсайд у Дениса.

Натомість господарі відповіли ударом зі штрафного Саламахи – м’яч опинився руках Когута. Згодом команда з Одещини отримали ще один штрафний, цього разу до м’яча підійшов Опря, проте не зумів влучити у рамку воріт, пробивши вище.

На 18 хвилині волиняни вибігли в атаку, під час якої Западня прострілював на Хагназарі, однак іранський легіонер не зумів нанести акцентованого удару з-за меж карного майданчика. А вже через чотири хвилини той же Хагназарі отримав м’яч у штрафному господарів та змусив сфолити на собі захисника «Балкан» – арбітр вказав на точку. До м’яча підійшов Кожанов, розвівши «кулястого» та Паламарчука по різних кутах – 0:1. Варто зазначити, що для Дениса цей гол став п’ятнадцятим у сезоні.

Лучани не встигли порадіти, як Ільницький на 24 хвилині гарматним ударом розстріляв ворота Когута, зрівнявши рахунок. Після забитого голу господарі продовжили атакувати на куражі, щоправда серйозних моментів гравцям «Балкан» створити не вдалося, адже гості заспокоїли гру.

Вже згодом Болокан ледь не вирвався віч-на-віч з Когутом, однак Богдан випередив нападника «Балкан», вибивши м’яч. Здавалося, що Козьбан може зрівняти рахунок після пасу черпачком від Хагназарі, але арбітр сигналізував про офсайд у досвідченого нападника «хрестоносців».

Також вирватися вперед могли і господарі – Когут врятував «Волинь» після удару головою Георгієва. Тож на перерви команди пішли з рівних рахунком на табло.

Другий тайм

Вже по перерві головний тренер «Волині» Андрій Тлумак провів заміну: замість Козьбана на поле вийшов молодий Климець, який до цього дві поспіль гри розпочинав зі старту. Вже через чотири хвилини після початку другої половини гри арбітр призначив другий одинадцятиметровий у матчі, але тепер у ворота «Волині» – Горопевшек зіграв рукою у власному карному майданчику. Когут не зумів парирувати удар Райчєва, впавши в інший кут– 2:1.

Волинян не на жарт розізлив пропущений м’яч, і вже на 50 хвилині «хрестоносці» завдяки діям Климця та Кожанова зрівняли рахунок. Спочатку Денис віддав на молодого хавбека, який увірвався у штрафну і відпасував назад Кожанову, який з одного дотику прошив голкіпера «Балкан», забивши шістнадцятий гол у сезоні – 2:2.

На 55 хвилині Кожанов міг знову виводити «Волинь» вперед, вирвавшись віч-на-віч з голкіпером, однак був збитий Саламахою на підступах до штрафної, якому арбітр показав другу жовту картку, тож тепер лучани грали у більшості. Кожанов взявся виконувати зароблений штрафний, але з вигідної позиції влучив у стінку.

На 62 хвилині після розіграного кутового удару завдавав Западня, але не поцілив у рамку воріт. Натомість господарі відповіли ударом Чернишова – Когут на місці. Незважаючи на момент у «Балкан», волиняни продовжували тиснути на захист господарів поля, зокрема футболісти луцької команди намагалися хитро розіграти штрафний, щоправда після пасу Кожанова Западня пробив по горобцях.

Варто зазначити, що за більш як 20 хвилин до завершення гри, на поле у «Волині» вийшов Волошинович – це свідчило про бажання «хрестоносців» вирвати перемогу.

Волиняни вкотре отримали право на штрафний, але Денис Кожанов продовжував пристрілюватися, знову поціливши у стінку.

Незважаючи на тиск «Волині», луцька команда ледь не пропустила: на 77 хвилині Горопевшек ледь не зрізав м’яч у власні ворота – спочатку м’яч влучив у стійку, а лише потім його вибив Когут. Лучани відповіли ударом Хагназарі, однак іранець пробив не надто сильно та ще й прямо в руки голкіперу.

В останні хвилини волиняни організували справжню навалу на ворота «Балкан», але не зуміли вирвати таку необхідну перемогу.

Таким чином, лучани зіграли внічию з «Балканами» та опустилися на третє місце, адже «Колос» з Ковалівки отримав технічну перемогу за матч з кропивницькою «Зіркою», яка знялася з розіграшу Першої ліги.