• EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Волинь» перемогла «Миколаїв» у драматичному матчі та зберегла друге місце

11 Травня 2019 19:02
Пропустивши першими на початку матчу від МФК «Миколаїв», гравці «Волині» зібралися, відігравшись з пенальті у додатковий до першого тайму час. А в другій половині зустрічі завдяки голу Ростислава Волошиновича «хрестоносці» вийшли вперед, та, в підсумку, зберегли переможний результат (1:2) та другу позицію у турнірній таблиці.

Матч 28 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу відбувся 11 травня у Миколаєві.

У минулому турі, незважаючи на пропущений гол на останніх хвилинах, луцька «Волинь» завдяки м’ячам Карпенка та Кожанова перемогла конкурента за вихід до Прем‘єр ліги. «Колос» з Ковалівки вийшла на друге місце у Першій лізі чемпіонату України.

Відзначимо, що у складі лучан були Сіаваш Хагназарі та Артур Западня, яких у минулому матчі Андрій Тлумак змушений був міняти через травми. Також другий поспіль поєдинок у стартовому складі розпочав молодий Олександр Климець. Цікаво, у складі «Миколаєва» грав екс-футболіст «Волині» Євген Зарічнюк.

Перший тайм

«Волинь» вже на перших хвилинах заробила кутовий, щоправда стандарт ні до чого не призвів. Натомість «Миколаїв» відповів дальнім небезпечним ударом Семенини після скидки РадченкаКогут потягнув.

На 16 хвилині миколаївці організували небезпечну атаку, зокрема Радченко віддав класний розрізний пас на Рогозинського до штрафної, однак той не зумів вдало обробити м’яч. Лучани, своєю чергою, отримали право на стандарт, після подачі з якого шанс відкрити рахунок мав Болденков, однак його удар зльоту був неточним.

А через кілька хвилин волиняни могли згадати відому футбольну приказку: «Не забиваєш ти – забивають тобі». Екс-волинянин Зарічнюк відпасував на Войцеховського, а той з розвороту поцілив у ворота «хрестоностців», відкривши рахунок у матчі – 1:0.

Після пропущеного голу волиняни більше володіли м’ячем, однак до небезпеки біля воріт «Миколаєва» не доходило. Натомість миколаївці мали шанс, аби подвоїти рахунок – Рогозинський отримав пас у штрафній волинян і пробив по воротах Когута – голкіпер «Волині» вимушений був демонструвати свою реакцію.

У «Волині» віч-на-віч з голкіпером миколаївців міг виходити Кожанов, однак в останній момент був відтіснений Попов. А вже за мить небезпечно пробивав Хагназарі – захисники заблокували удар іранського легіонера «хрестоносців». Відзначимо, що у ці хвилини лучани більше володіли м’ячем, намагаючись зрівняти рахунок.

На останній хвилині основного часу першого тайму шанс зрівняти рахунок мав Бартулович, втім поцілив у захисника господарів після прострілу Кожанова. А вже в додатковий час Бартулович заробив пенальті: до «точки» підійшов Кожанов, розвівши «кулястого» та голкіпера по різних кутах – 1:1, а після цього арбітр свистком сигналізував про перерву.

Другий тайм

По перерві тренерський штаб «Волині» провів заміну: замість молодого Климця на поле вийшов Цюпа.

«Волинь» більше володіла м’ячем на початку другої половини зустрічі, зокрема Карпенко мав шанс для взяття воріт, однак форвард лучан головою не поцілив у ворота. Було помітно, що «хрестоносці» прагнули вийти вперед у цій зустрічі, очевидно знаючи про результати паралельних поєдинків своїх переслідувачів – «Металіст» зіграв внічию, натомість «Колос» впевнено перемагав «Суми».

Вже згодом з-за меж штрафної пробивав Цюпа – м’яч пролетів повз ворота «Миколаєва». А на 61 Карпенко зіпсував просто неймовірний шанс – Кожанов зробив простріл на молодого форварда «Волині», а той якимось чином не зумів як слід влучити по м’ячу, пробивши повз ворота з вигідної позиції. Схожий момент після прострілу того ж Кожанова мав Бартулович, однак хорвату більше заважили захисники, тож він вдарив вище воріт.

А на 72 хвилині Ростислав Волошинович, який нещодавно вийшов на заміну, вивів волинян вперед: Сіаваш розібрався з захисником у штрафному «Миколаєва», прострілив на Кожанова, однак той, пробиваючи, влучив у Карпенка, від якого м’яч потрапив до Волошиновича – Ростиславу нічого не залишалося, як влучити з кількох метрів – 1:2.

Миколаївці продемонстрували хорошу реакцію на пропущений гол, створивши кілька небезпечних моментів для взяття воріт. Волиняни вирішили в останні хвилини зіграти від результату і ледь не поплатилися за це: на 85 хвилині небезпечно пробив Войцеховський – Когут відбив м’яч прямо на ногу Зарічнюка, який просто неймовірним чином не влучив у ворота своєї колишньої команди з кількох метрів.

В підсумку, «Волинь» зуміла зберегти переможний результат та другу позицію у турнірній таблиці Першої ліги.