• USD 39.75 40.05
  • PLN 9.72 9.96

«Волинь» здобула четверту поспіль перемогу, обігравши «Гірник-Спорт»

19 Жовтня 2019 16:58
Перший тайм матчу «Гірник-Спорту» з «Волинню» завершився з нічийним рахунком 1:1, проте в другій половині зустрічі «хрестоносці» розписалися тричі у воротах господарів, натомість попустивши ще раз. Відтак, лучани здобули впевнену перемогу, яка стала четвертою поспіль – 2:4.

Матч 14 туру відбувся 19 жовтня на стадіоні «Юність» в Горішніх Плавнях.

«Волинь» набрала впевнену переможну ходу, здобувши три перемоги в останніх трьох матчах: почергово обіграні були «Агробізнес», «Металург» та «Черкащина». Незважаючи на те, що ці результати не дозволили лучанам підвищитись у турнірній таблиці, вони все ж прагнули розвинути свій успіх в передостанньому турі першого кола. Втім, у суперниках був зовсім непростий «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів. Ще чотири тури тому господарі сьогоднішнього матчу борсалися у зоні вильоту, але 10 очок в останніх чотирьох матчах дозволили «Гірнику-Спорту» піднятися до середини турнірної таблиці.

Цікавим є той факт, що за команду з Горішніх Плавнів виступають вихованці «Волині» Олександр Чепелюк та форвард Віктор Хомченко, тож це лише додавало напруги сьогоднішньому матчу.

Відзначимо, що у стартовому складі «Волині» був відсутній Сіаваш Хагназарі та Ігор Карпненко, який, до слова, навіть не потрапив у заявку. Місце іранця на полій зайняв Амбросій Чачуа.

Перший тайм

В стартові хвилині «Волинь» нагнітала події на полі, втім провал захисту волинян в обличчі Міхи Горопевшека на 4 хвилині дозволив нападнику «Гірник-Спорту» вирватися на побачення з Недільком, який змушений був збивати гравця у власному штрафному – арбітр призначила пенальті. За мить Неділько врятував свою команду, парирувавши удар з точки Юрія Батюшина.

А перший серйозний момент на 11 хвилині у «Волині» призвів до взяття воріт: Сімінів віддав діагональ з власної частини поля на Горопевшека, який головю скинув на Пономаря, а нападник, обробивши м’яч, з розвороту вколотив його у сітку воріт Антона Ситникова – 0:1.

Також «хрестоносці» могли подвоювати рахунок зі штрафного, але м’яч після удару Дениса Кожанова зачепив стінку та полетів на кутовий, який особливої загрози воротам «Гірник-Спорту» не приніс. Господарі відповіли ударом Батюшина – повз ворота.

Відзначимо, що в матчі було чимало боротьби та порушень, тож арбітр роздала чимало гірчичників гравцям обох команд в перші пів години гри.

На 31 хвилині рахунок у матчі став рівним: під час розіграшу кутового м’яч потрапив до Лиховидька, який, пульнувши метрів з 30, зрівняв рахунок – 1:1. Відзначимо, що в цьому моменті був рикошет від захисника, який дезорієнтував Неділька. Вже за мить той же Лиховидько міг виводити свою команду вперед, але не зумів замкнути передачу партнера.

На 43 хвилині захист «хрестоносців» знову зіграв не найкращим чином, дозволивши Лозовому залишитися віч-на-віч з Недільком, втім Чачуа в останній момент вибив м’яч в підкаті. Відтак, перший тайм завершився з нічийним рахунком.

Другий тайм

По перерві тренерський штаб «Волині» провів одразу дві заміни: Хагназарі та Болденков вийшли на поле змість пари центральних захисників Михалика та Горопевшека, відтак лучани перейшли на гру в три захисники.

Вже після 5 хвилин після початку другого тайму «Волинь» могла знову виходити вперед, але Хагназарі після подачі Климця пробив головою повз ворота з вигідної позиції. А через дві хвилини Білий порушив правила на Пономарю у власному штрафному, відтак арбтір вказала на точку та вилучила гравця господарів. До м’яча підійшов Кожанов та вивів свою команду вперед, хоча й воротар був дуже близьким, аби відбити удар з 11 метрів – 2:1.

На 60 хвилині «Гірник-Спорт» відповів ударом зі штрафного Лиховидька – вище воріт. Через 4 хвилини з гострого кута пробивав Збунь – також над поперечиною. Незважаючи на гру в більшості, моменти у ці хвилини виникали саме біля воріт «хрестоносців».

Втім, на 77 хвилині забили саме «хрестоносці»: Хагназарі відпасував на вільного Кожанова, який оформив дубль у сьогоднішньому матчі – 1:3. На 89 хвилині лучани могли робити рахунок розгромним, але Мельничук не зумів замкнути передачу партнера. А вже через хвилину той же Мельничук відкрив лік своїм голам за «Волинь» – 1:4.

А в компенсований час остаточний рахунок у матчі встановив Збунь - 2:4. Відтак, лучани здобули четверту перемогу поспіль.