USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Волинські «жимовики» показали клас на чемпіонаті Західної України

26 Квітня 2017 18:37
За підсумками п'ятого відкритого Чемпіонату ВПА Західної України із жиму штанги лежачи та багатоповторного жиму, волиняни посіли низку призових місць. Змагання відбулися в Івано-Франківську 22 квітня.

Приїхали не лише учасники із Західної України, а й з Кіровоградської, Вінницької, Запорізької областей та Києва.

Як розповів тренер команди Турійської дитячої спортшколи Андрій Книш за підсумками змагань Назар Книш посів перше місце у багатоповторному жимі штанги лежачи, подолавши снаряд вагою 55 кг на 50 повторів. Це дало йому змогу вперше виконати норматив кандидата в майстри спорту федерації WPA.

Ірина Поліщук посіла перше місце в жимі штанги лежачи у категорії до 60 кг, подолавши снаряд вагою в 65 кг, що також є нормативом майстра спорту федерації WPA.

І наймолодший учасник волинської команди Турійської дитячої спортшколи, 12-річний Влад Павлов приніс два перших місця в жимі штанги. Він витиснув снаряд вагою 70 кг, а в багатоповторному жимі лежачи Влад витиснув штангу вагою 35 кг 56 раз. Тож йому вручили також сертифікат про встановлений ним рекорд Європи для його віку та ваги, який він успішно покращив аж на 5 кг.

Окрім цього виступали від Луцька представники команди «Альфа-Юніверс». Зокрема, 12-річний Алан Квятковський у категорії 52 кг подолав снаряд у 45 кг, що дало йому перше місце.

Артур Нестер, який виступав у категорії до 67 кг серед юніорів, пожав штангу, вагою у 105 кг (перше місце).

Віталій Демидюк (до 90 кг, категорія чоловіки) посів друге місце, пожавши 147,5 кг. Він також виступав у багатоповторному жимі зі штангою у 100 кг. Результат – 15 повторень.

Серед жінок у категорії 60 кг Арміне Саргсян здобула перше місце, її результат – 67,5 кг. У багатоповторці у спортсменки третє місце. 25-кілограмову штангу вона підняла 90 раз.

Сергій Байбула у відкритій чоловічій першості здобув перше місце у ваговій категорії до 75 кг. Його результат – 160 кг.

25-річний Олександр Тупайло виступав у багатоповторному жимі. Штангу, вагою 55 кг він підняв 92 рази при власній вазі в 74,2 кг.