«Ворскла» у 100-хвилинному матчі поступилася «Карабаху» у Лізі Європи

9 Листопада 2018 07:00
Пропустивши гол з пенальті на 13 хвилині матчу, полтавська «Ворскла» впродовж усього поєдинку була в ролі команди, яка відігрується. Тож в підсумку полтавці поступилися азербайджанському «Карабаху» у четвертому матчі групового етапу Ліги Європи – 0:1.

Матч відбувся у Полтаві 8 листопада.

У минулому матчі завдяки голу Владислава Кулача з тридцяти метрів на початку другого тайму полтавська «Ворскла» перемогла «Карабах» з рахунком 0:1.

На 12 хвилині лівий захисник полтавців Артур, помилившись, віддав невдалий пас на Шуста, і голкіпер був змушений збивати гравця «Карабаха» у власному штрафному. До «точки» підійшов Абдулаєв та реалізував одинадцятиметровий - 0:1.

Другий тайм запам’ятався тим, що через безлади вболівальників на трибунах, головний арбітр відправив команди у підтрибунне приміщення, лише згодом відновивши гру. Зазначимо, що полтавська команда більше контролювала м’яч у другій половині зустрічі. Зокрема, були моменти і в додатковий час, проте зрівняти рахунок їй не вдалося.

До слова, через затримку безладами арбітр додав до додаткового часу 12 хвилин, тож команди змушені були грати матч, тривалістю понад 100 хв.

Отож «Ворскла» поступилася «Карабаху» у четвертому матчі групового етапу Ліги Європи.