USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Як на х*й справлятися з цим жидизмом?» Кандидатка від «Слуги народу» зробила антисемітську заяву

23 Жовтня 2020 23:43
Об’єднана єврейська громада України звернеться до правоохоронців щодо публічних антисемітських висловлювань кандидатки у депутати міської ради Вінниці від «Слуги народу» Олени Жучинської.

Так, Олена Жучинська записала відеозвернення після того, як її оштрафували за неправильну парковку. Жінка назвала дії поліції «жидизмом» і рясно лаялася матом, пише Страна.

«Я тільки що оху*ла, бл*ть. Я стояла на розмітці, бл*ть, в центрі міста, на місці для паркування. Ці п*дараси, на х*й, бл*ть , ця «Муніципальна варта» – кінчена, бл*ть, просто пі**єц. Наклеїли мені, на х*й, штраф. Я ... Маю на увазі, бл*ть? Це що за на х*й , бл*ть? Пі**єц, бл*ть. А як, на х*й, справлятися з цим жидизмом, бл*ть, вічним? »- сказала Жучинська.
Слова кандидатки викликали обурення в соцмережах, але Жучинська опублікувала кілька скріншотів таких публікацій, де зазначила, що їй на це все одно ( «Хлопців, ну мені правда по х*й»), більш того, на її думку, це допомагає їй проводити «круту рекламну кампанію».

При цьому Жучинська вважає, що це відео набуло розголосу через її нецензурну лайку, а зовсім не через антисемітські або гомофобні висловлювання.
На новинному порталі Об’єднаної єврейської громади України "JewishNews" повідомили, що вони досліджують висловлювання Олени Жучинської на предмет антисемітизму.

«Якщо на думку ОЄОУ в заяві Олени Жучинської будуть виявлені ознаки антисемітизму, організація звернеться в правоохоронні органи із заявою про порушення кримінальної справи за 161 статтею КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі)», – йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучани Показати IP 24 Жовтня 2020 09:32
Сама єврейка не поважає свій народ.
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2020 09:55
Не розумію, де тут антисемітизм?
Думай-ТЕ ! Показати IP 24 Жовтня 2020 10:15
То якраз вписується в канву відзначення річниці %идівських погромів і в Росії, і в Миколаєві зокрема ! А та %идівка свідомо провокує. Тут вартувало би задуматися багато кому !
Активіст Показати IP 24 Жовтня 2020 10:44
Шалава.
Євген Показати IP 24 Жовтня 2020 11:03
Куди-куди вони їй штраф наклеїли?)))))))))))))))
скептик Показати IP 24 Жовтня 2020 11:15
розкажу історію. колись у промені прийшла старша дамочка з внуками. ну і вони почали один з одним човптись за іграшку. Дамочка почала вихивувати їх і видала: "Я сама єврейка, но терпеть не могу ети жидовские замашки". так що розрізняйте, шановні, хохлів і українців, росіян і кацапів, жидів і євреїв , і т.д.
Лікар Показати IP 24 Жовтня 2020 11:19
Яке ж воно кінчене......
& до Лікар Показати IP 25 Жовтня 2020 08:53
В Зе як в россаднику.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 24 Жовтня 2020 11:20
Яка "слуга" - така в неї й розмова.
пенсіонери до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 24 Жовтня 2020 11:44
а крадун пенсій зе-вовік шо не такий самий!?
так таки так до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 24 Жовтня 2020 11:47
і 73% обрав та дозволяє ..служити. таким .слугам
українець Показати IP 24 Жовтня 2020 11:39
Бий своїх,щоб чужі боялись.
ABC Показати IP 24 Жовтня 2020 17:39
Звичайна депутатка від "Слуги Народу". Не бачу чому тут дивуватися. Ви ж самі їх обирали, панове 73%.
123 Показати IP 24 Жовтня 2020 17:47
З якого курника таких курей беруть у депутати...
Аndrij до 123 Показати IP 24 Жовтня 2020 20:51
Через постель или знакомых...как и везде!!!!
Андрій Показати IP 24 Жовтня 2020 22:09
Типова безмозгла бидлючка від "зелені". Не знаю, як антисемітизм, а на 3 хуліганки за нецензурщину вона заробила.
ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Жовтня 2020 07:20
Сам стараюся не матюкатися, а у присутності жінок-взагалі табу. А тут істота типу "жінки" і таке!!! Вуха в"януть
Іпович Показати IP 26 Жовтня 2020 09:09
Чим наповнені мізки, те і на язиці. Шкода, що такі деградовані люди ідуть "захищати" інтереси громад. Тут доречний вислів - "Маємо, те що маємо".