• EUR 39.15 39.45

Збірна України не зуміла перемогти Шотландію та залишилася у дивізіоні В Ліги націй

27 Вересня 2022 23:45
Збірна Україна зіграла в нульову нічию зі збірною Шотландії, що не дозволило синьо-жовтим посісти перше місце у групі та вийти до дивізіону А Ліги націй.

Нагадаємо, у минулому матчі збірна України розгромила збірну Вірменії (0:5) та зберегла шанси на вихід до дивізіону А Ліги націй, однак сьогодні українцям потрібно було перемагати шотландців.

Уже на восьмій хвилині збірна України створила стовідсотковий момент – Мудрик прорвався лівим флангом та навісив на Ярмоленка, якого зовсім ніхто не прикривав, але Андрій в один дотик пробив над поперечиною. На 22-й хвилині після класного розрізного паса Ярмоленка шведою Довбик виривався віч-на-віч з Гордоном, але кіпер впорався з ударом українського нападника.

Шотландці відповіли моментом на 31-й хвилині – після подачі з кутового м’яч відскочив на самотнього Джека, однак футболіст пробив над поперечиною воріт Луніна з вигідної позиції.

На 49-й хвилині відкривати рахунок міг Мудрик – вінгер після зміщення з флангу завдав обвідного удару по воротах Гордона, але шотландський кіпер здійснив сейв. Через хвилину здалеку пробивав Ігнатенко, але Гордон не дозволив опорнику забити у другому матчі поспіль.

Українці продовжили нагнітати біля воріт збірної Шотландії. Зокрема у середині другого тайму українці створили момент після стандарту – Забарний замикав навіс Малиновського, але у ворота не влучив.

На 78-й хвилині захисники шотландців невдало зіграли та винесли м’яч прямісінько на Степаненка, який в дотик потужно пробив, але вчергове удар українського футболіста був невлучний.

У підсумку збірна України так і не зуміла розпечатати ворота шотландців (0:0) та залишилася у дивізіоні B Ліги націй. Натомість збірна Шотландії вийшла до дивізіону A, посівши перше місце в групі.