USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

З'ясували особу чоловіка, який у парку зґвалтував 20-річну лучанку

29 Вересня 2020 10:52
19 вересня, близько 2.00 в парку 900-річчя Луцька молодик напав та жорстоко зґвалтував 20-річну дівчину, яка поверталася додому з роботи.

Підозрюваним виявився 25-річний лучанин, який неодноразово уже мав проблеми з законом через крадіжки, грабежі та розбої, повідомляє Під прицілом.

У соціальній мережі Facebook чоловік підписаний як Льоша Закриничний.
Нагадаємо, 19 вересня, близько 1 години ночі чоловік, побачивши жертву у нічному магазині, почав переслідувати її, після чого наніс тілесні ушкодження та зґвалтував. Зловмисника оперативно затримали. Під час судового засідання він визнав свою провину та зізнався у скоєному злочині.

Уже 22 вересня Луцький міськрайонний суд обрав підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді 60 діб тримання під вартою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 11:50
10 днів з'ясовували?
127 Показати IP 29 Вересня 2020 11:56
Дефебержировать Лешу да и дело с концом.
Клава Показати IP 29 Вересня 2020 12:53
А Льоша спробував домовитися в парку 900-річчя з жертвою ???
Костя Показати IP 29 Вересня 2020 12:59
Позорище для всех родственников и родителей. Насильник, маньяк и разбойник! На зоне этот Лоша будет прославлен как маньяк который слаб не только умом, но и телом как петушок-подстилка.
Хідео Кодзіма Показати IP 29 Вересня 2020 14:09
Мамкін "Анонімус"
₴₴₴ Показати IP 5 Жовтня 2020 20:44
А дівчина на наступний день у парк на шашлик пішла .Оце стрес у неї і тілесні були,що аж відсвяткувати вирішила..Піде вона на детектор і теж прославиться тут ))
@@@ Показати IP 14 Жовтня 2020 00:59
Шо ти бл*ть розказуєш?!! Серйозно ?!! Дівчина після зґвалтування на шашлик пішла ?! Може ти ще біля неї сидів(ла) ?!!
Сергей Показати IP 12 Листопада 2020 19:51
Та дівчина познайомилася з тих чоловіком на сайті хнайомств,у них стосунки неодноразові,на другий день після цієї любові вона в інстаграм скидалиа як святкування щось..хто опублікував ту статтю нехай ознайомитися зі справою.дівчина просто хоче грошей.Познайомились вони на сайті Бадо.
@@@ до Сергей Показати IP 18 Листопада 2020 15:28
Дівчина йде собі спокійно додому, ні до кого діла не має. І тут якась ліва скотина ламає їй життя. Старається триматися, старається далі повноцінно жити. А потім отакі гнилі люди, у яких виявляється нічого святого зовсім - придумують всі дружно смішні галімі відмазки. Добивають ще більше. Так тримати!
Дмитрий Показати IP 14 Листопада 2020 14:13
Леха не мог изнасиловать,любить мог по согласию.На детектор двоих.... .И за деньги и за изнасилование,и за знакомство...
Костянтин Показати IP 18 Листопада 2020 01:59
Я звісно розумію, що для ВАС Олексій хороша людина, просто готові його в дупцю цілувати, але не думайте сюди приписувати дівчину її і так потягали через цього дурня до органів, + їй і так без вас дурнів які за цього Льошеньку хватає клопотів, а якщо так то раніше його цілували б в дупу, дурні
Сергій Показати IP 23 Лютого 2021 17:27
Знаю я цього хлопця. Він часто задивлявся на інших дівчат, так що це може бути правда. Будьте з ним обережні.