USD 40.72 41.10
  • USD 40.72 41.10
  • EUR 40.70 41.20
  • PLN 10.30 10.45

Нововолинський спортсмен став третім на чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства

14 Травня 2024 14:11
Нововолинець Владислав Холява здобув бронзову медаль на чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства.

Про це інформує «Нововолинськ Спорт».

Чемпіонат серед учнів 2011 року народження і молодших відбувся 11-12 травня у Житомирі. У програмі чотириборства – біг на дистанціях 60 та 600 метрів, стрибки у довжину, метання м‘яча.

Читати ще: Волинські веслувальники привезли медалі з чемпіонату у Вінниці

Участь у змаганнях взяли вихованці Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи. Бронзовим призером чемпіонату України з легкої атлетики став Владислав Холява, учень тренерки Оксани Сливки.

Хороший результат також показала вихованка тренера Віктора КороляАнастасія Акімова. Юна спортсменка у боротьбі з 60-ма суперницями посіла п'яте місце.

Читати ще: У Луцьку парком бігали 150 школярів-легкоатлетів. Фото