USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Британська розвідка розповіла, чому повітряні сили РФ неефективні у війні з Україною

20 Червня 2022 13:16
Повітряні сили Росії у війні з Україною виявились недостатньо ефективними, і це могло стати одним з визначальних факторів дуже обмежених успіхів РФ.

Як повідомляє Європейська правда, про це йдеться в огляді британської розвідки про війну в Україні від 20 червня.

«До цього часу повітряні сили РФ не були ефективними. Їхня неспроможність постійно забезпечувати підтримку з повітря, ймовірно, стала одним з найважливіших факторів того, чому російська кампанія досягла дуже обмежених успіхів. Вони не можуть здобути повну перевагу в повітрі й діють за принципом меншого ризику, лише зрідка заходячи вглиб українських ліній», – зазначають в огляді.

Причини такої ситуації, ймовірно, подібні до тих, що склалися з сухопутними військами.

«Роками більшість навчань для повітряних сил, найімовірніше, відбувалася за сценаріями та була призначена для того, щоб вразити начальство, а не розвивати ініціативу екіпажів. Хоча у Росії є величезний парк відносно сучасних і боєздатних бойових літаків, повітряні сили майже напевно не розвинули інституційну культуру і не отримали того набору навичок, який відповідав би прагненням діяти за більш західним стилем повітряних кампаній. Це призвело до того, що на сухопутні війська переклали більше зусиль і вони швидше виснажуються, а також – до ширшого застосування крилатих ракет, запаси яких, напевно, вже вичерпуються», – зазначають у тексті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus