USD 40.50 40.85
  • USD 40.50 40.85
  • EUR 40.55 40.90
  • PLN 10.22 10.40

На Волині під час уроку вчителька висипала снеки на голову учениці

13 Травня 2024 17:32
13 травня в ліцеї № 1, що на вулиці Грушевського в селищі Іваничі Володимирського району, під час уроку вчителька висипала пачку снеків на голову учениці.

Про це інформує БУГ.

Працівники поліції повідомили, що батьки дівчинки не звертались до правоохоронців. Подію зареєстрували самостійно під час моніторингу соціальних мереж.

Читати ще: Бив по обличчю: на Волині засудили батька учня за булінг однокласника

Як зазначається, вчительку обурило, що учениця їла снеки під час уроку.

Матеріали щодо булінгу відносно учениці буде розглядати сектор ювенальної превенції Володимирського РВП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Олена Показати IP 13 Травня 2024 17:48
Звільнити і наказати!
Олені до Олена Показати IP 13 Травня 2024 19:06
Єсть! Як ти скажеш, так і буде!
Ася Показати IP 13 Травня 2024 17:56
Правильно ..Нефіг жра*и на уроках .... А поділитися забула , ось і результат.
Не педагог Показати IP 13 Травня 2024 17:56
А на що вже на уроці їсти
Не педагог Показати IP 13 Травня 2024 17:57
Хіба не буде перерви
Голова Показати IP 13 Травня 2024 18:21
Вчительці респект
Анонім до Голова Показати IP 13 Травня 2024 19:10
Вчителька - вівця необтесана. Я б на місці батька дитини запхав би ці снеки їй в пі@ду.
Всім до Анонім Показати IP 13 Травня 2024 19:30
З чого ти взяв, що після цього батько цієї вічно голодної залишиться з зубами ???
Всім Показати IP 13 Травня 2024 18:59
Про який булінг тут йдеться ??? Наплодять дебілів, а потім ображаються....
Анонім Показати IP 13 Травня 2024 19:26
пальнута вчителька. звільнити по статті.
Петро до Анонім Показати IP 13 Травня 2024 20:17
По якій? Не давала жерти на уроці?
Анонім до Петро Показати IP 13 Травня 2024 20:43
Подібні реакції є прямою ознакою проф неппидатності
лінивець Показати IP 13 Травня 2024 19:41
урок це урок-треба трохи рахуватись з дисципліною,інакше не буде відповідальності,можна було б вийти інакше з ситуації але не висипати на голову бо це прилюдне приниження
Анонім до лінивець Показати IP 13 Травня 2024 20:45
Саме так. Банально забрати що вона там їла і ще щось, що формально передбачено
До Анонім Показати IP 13 Травня 2024 19:43
Та хто ж її не знає!!!
Олена Власюк Показати IP 13 Травня 2024 19:46
Жах ! Таким вчителям не місце в школі щ сучасними учнями.
Корiнний лучанин до Олена Власюк Показати IP 13 Травня 2024 20:46
Згiдний з вами на всi 100%вчителям взагалi в сучаснiй школi не мiсце. Там мiсце дресерувальникiв з нагайкою.
1 до Олена Власюк Показати IP 13 Травня 2024 21:14
,то тепер їжа на уроці то ознака сучасності?
1 Показати IP 13 Травня 2024 23:06
А чому на голову, чому не в смітник чи блін на парту? Це що за п….ц.
1 до 1 Показати IP 14 Травня 2024 08:03
,інший виховний ефект
Анонім Показати IP 14 Травня 2024 05:08
а ось як би цей так званій вчительці хтось на голову висипав снеки? хіба вона не відлучалась під час уроків, наприклад привітати колегу з днем народження?
Андрій Показати IP 14 Травня 2024 18:12
Яка іронія долі?! За що боролись на то і напоролись. Що одна, що друга...гидко дивитися.