USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Помер актор із серіалу «Гра престолів»

9 Травня 2024 06:15
Британський актор Ян Гелдер, який зіграв Кевана Ланністера у «Грі престолів», помер у віці 74 років після боротьби з раком.

Про це повідомив його чоловік, актор Бен Деніелс, передає Express.

Відомо, що в грудні 2023 року у знаменитості діагностували рак жовчного міхура, а у вівторок, 7 травня, він пішов з життя.

«З величезним сумом і важким серцем, розбитим на мільйон частин, я пишу цей пост, щоб оголосити про смерть мого коханого чоловіка і супутника життя Яна Гелдера. У грудні в Яна діагностували рак жовчних проток, і вчора він помер о 13:07. Я припинив усю роботу, щоб доглядати за ним, але ніхто з нас гадки не мав, що все станеться так швидко», – написав Бен Деніелс.

Артисти були разом понад 30 років.

«Він був моєю абсолютною опорою. Він був найдобрішою, найщедрішою, найдушевнішою і найлюблячішою людиною. Він був чудовим актором, і кожен, хто працював з ним, був зворушений його теплом і світлом. Я, чесно кажучи, не знаю, що я буду робити без нього поруч. Він так мужньо справлявся зі своєю страшною хворобою, без жодної жалості до себе. Ніколи. Він був чудовим, і нам його буде дуже не вистачати», – поділився актор.

Ян Гелдер будував кар’єру в кіно, театрі і на телебаченні протягом 50 років.

Він найбільш відомий за роллю Кевана Ланністера у фентезійному серіалі «Гра престолів».

Актор також відомий за ролями в проєктах «Доктор Хто», «Великий куш», «Чисто англійське вбивство» та театральним постановкам «Приборкання норовливої» та «Перша смуга».

Як інфрмували, 5 травня у віці 79 років помер британський актор Бернард Гілл, найбільш відомий за ролями у фільмах «Титанік» і «Володар перснів».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus