USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.15
  • PLN 9.85 10.10
Світ вражає: Розгон комуняк
Публічне лінчування комуністів в Луцьку



























































Джерело: http://mykhailovphotography.blogspot.com/2011/04/blog-post.html
Коментарів: 25
Житель Луцька Показати IP 11 Квітня 2011 19:11
Я ненавиджу Сталіна, але цей розгін - фашизм. Це провокація, яка відволікає увагу Українців від злиденного життя вже сьогодні. Нас знову ділять на схід і захід.
Роман до Житель Луцька Показати IP 11 Квітня 2011 23:55
До чого тут фашизм? Ви хоч знаєте що таке фашизм? І до чого тут Схід і Захід? Ці "комсомольці" навряд чи зі Сходу приїхали. По крацній мірі ніхто в них не питав звідки вони приїхали...
))) до Житель Луцька Показати IP 12 Квітня 2011 20:05
+100 надо было в игнор и тупо поржать со всего. Хотя это и не смешно.
анонімус Показати IP 11 Квітня 2011 19:24
о, войовничих дітей привели))))
Лучано Показати IP 11 Квітня 2011 22:34
Нарешті все вийшло правильно- по пацанськи!!! Віват Гусь!!!
лучанка Показати IP 12 Квітня 2011 10:33
Ці хлопці комсомольці брати близнюки, народились і виросли в Луцьку. Батьки прості люди робітники. Знаючи цю сім'ю, мені соромно побачивши їх на екрані чим вони займаються.
Комуніст до лучанка Показати IP 12 Квітня 2011 11:44
та барани ці хлопці.Ще й морду треба було набити таким...
M Показати IP 12 Квітня 2011 12:25
Попустили і опозорили хлопці, і дєд-комуняка своїх комуністів, йоську Сталіна по повній програмі. Всі українці сміються з тих йолопів. Думаю, що й комуністас самим соромно за таких комсомольців.
ЧуйНа Показати IP 12 Квітня 2011 12:46
Словом, попіарилися усі: і Кононовичі, і "гузівці", а в країні - все ще бардак!!!! і чиїсь волохаті руки з обох сторін платять за це окозамилювання! Українські "самашедші"
оленка до ЧуйНа Показати IP 12 Квітня 2011 20:44
цей бардак називаеться Демократ1я
влксм Показати IP 12 Квітня 2011 14:39
Націоналісти - наймити буржуазії. Ми, комуністи, вас закопаємо. Сталін - це тільки дитячі іграшки.
misha Показати IP 12 Квітня 2011 15:22
Молодці хлопаки!! Так комунякам і треба!!
Spaceman Показати IP 12 Квітня 2011 15:47
Так там все мирно пройшло, чи все таки когось в'іпали? Бо на одній з фото хлопець в бежевій куртці взяв однією рукою Мішу за плече, імхо з наміром іншою нанести безмозглому "комсомольцю" легкі тілесні пошкодження і вибити дурь з його пустої макітри. Друже, хто б ти не був - великий тобі респект!
Тимощук Р. Показати IP 12 Квітня 2011 16:13
Не зовсім цікаво що відбулося. Цікаво, що буде після того. Рекомендую (наполегливо) ініціаторам збору коштів потихеньку збирати на пам'ятик самим собі. Так було. Так буде...
street_unit Показати IP 12 Квітня 2011 16:23
Треба комуністам зробити ще морди червоного кольору, для кращого сприйняття іншими, що комуністи сміття, яке треба утилізувати!!!
Anti-Mafia Показати IP 12 Квітня 2011 17:10
Ура! Дітей розігнали, PR-відбувся! Учасників варто представити до званя Героя України, а луцьку міліцію, за нездатність оберегти навіть одну палатку, розігнати за бездарність.
))) Показати IP 12 Квітня 2011 20:03
все как всегда, всех использовали как статистов для телекартинки и грубо опустили. А потом скажут, что на Западе русских бьют, и крыть будет нечем. Надо было, наверное, напротив их палатки поставить клоунскую (такую же) делегацию с требованием поставить памятники великим украинцам Хрущову и Брежневу (ничего, что последний молдаванин, кажется), весело размахивать кукурузой и прочими фаллическими символами и превратить всю акцию в посмешище. блин, опоздала со своей идеей (((
оленка Показати IP 12 Квітня 2011 20:41
а Гузь в депутатах изрядно наел себе брюшко какой холенный парень стал а по пацански было-бы один на один ,а вышло попу прикрыл народом,И людям по 50 рублей дал ,А они и рады родину продать
східнячок Показати IP 12 Квітня 2011 20:45
Якщо ви, бандерівські виродки, не бажаєте користуватися приєднаною Сталіним зах.україною до Великої України - то валіть до Польщі, де до 1939р ви були БИДЛОМ. Ніхто не держить. Велика Україна без вас, недолюдки, чудово жила і буде жити.Ваше місце біля параші - ви дотаційні області, так що не відкривайте свого поганенького ротика - у довбаних бандерлогів права голосу нема.
оленка Показати IP 12 Квітня 2011 20:56
Морду йд1ть бити у верховну раду1А взагал1 люб1ть один одного ,ми ус1 Бож1 д1ти!Ганьба ус1м не можуть найти порозум1ння мирним шляхом,Коммун1сти хай живуть алеСтал1н помер 1 про нього треба забути ,стро1ти ,своэ нове бачення,Янукович усю нашу Укра1ну продаэ разом знами ,1вами 1 козаками 1 Гузем,А вони тут дурн1 у Луцьку човпуться0,Ау3, 1демо у найми люди дорог1, не тут б1да б1да у головах
оленка Показати IP 12 Квітня 2011 21:03
знаете чула багато добрих сл1в що до Кононович1в вони хорош1 хлопц1,правда гаряч1,допомогли багато кому грошима та добрими справами,А люди наш1 г1рш1 за зв1р1в-це факт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нудьга Показати IP 13 Квітня 2011 09:58
Ой як хочеться таким собі "східнячкам" в оченята глянути. Яке ж воно таке, з правом на власний голос?
street_unit Показати IP 13 Квітня 2011 10:04
кожен хто хотів рід український підкорити, неодноразово отримував прочухана. А тат найшлися овечки яким треба ідол поставити. на них срали, їх били, катували, знущались, дітей вивозили, а вони у відповідь що?!!!! Пам"ятник йому поставити треба! Щоб ці тортури і ви побачили нелюди екзерцисти!
сокіл Показати IP 13 Квітня 2011 10:10
нудьга - вали в наймити до поляків! і то швидко...запроданець натівський...