USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: Джордж Карлин - Религия и Бог (1999)
- американський комік, актор, письменник, лауреат декількох нагород. Зажив слави як комік розмовного жанру, зокрема завдяки темам пов'язаним з критикою американської суспільної моралі, релігії. Був одним з перших, хто відкрито використовув нецензурну лексику під час своїх виступів, за що неодноразово арештовувався. Його конституційне право використовувати нецензурну лексику на сцені підтвердив Верховний Суд США у 1978 р. Протягом десятиріч був одним з найпопулярніших та найуспішніших коміків, мав вплив на цілу низку американських акторів та коміків. -Вікіпедія.
Коментарів: 14
Достав! Показати IP 7 Червня 2011 15:59
Тобі або платить якась непанятна тайна організація атеїстів, або тебе в дитинстві згвалтував священик. Другої причини такого тупого упорства і дибільної зацикленості я не бачу. Для справки - мені пох і попи, і атеїсти. Просто твої пости конкретно раздражають
анонімус Показати IP 7 Червня 2011 16:16
дістав - не читай! тут інтернет, і тобі ніхто нічого не зобов'язаний)))
Достав! до анонімус Показати IP 7 Червня 2011 16:38
А я й не кажу, шо мені тут хтось шось зобов"язаний. Ти, Exaboto, хоч би почекав пару хвилин, шоб не палитися
Exaboto до Достав! Показати IP 7 Червня 2011 17:04
ну от знов... АДМІНИ!!! ну блін ви ж бачите там айпіху... Спростуйте якщо не влом...
Exaboto Показати IP 7 Червня 2011 16:16
змушений вас розчарувати слава богу :)). Ну а так приємно що вони хоч "раздражають" а не залишають байдужими :D
Достав! до Exaboto Показати IP 7 Червня 2011 16:35
Нє, ну як сказати... У мене під вікном постійно гавкає якась бродяча собака. І це мене раздражає. Як я можу залишатися байдужим? спати нормально не можу (1 поверх), прогнати - тоже. Хоть вроді як я сука має право гавкати, правда? (скаже Exaboto). І я з ним погоджусь! Бо на те вона й сука - безмозгла, яка не може своєю дурною башкою зрозуміти, шо її тявкання когось раздражає. Правда, Exaboto?
Exaboto до Достав! Показати IP 7 Червня 2011 16:56
ого !!! ноу коментс :))))
Helge до Достав! Показати IP 8 Червня 2011 08:50
лучший коммент этого года - за подачу материала - 5!))) давно не встречал такую гремучую помесь софизма и любви к животным. мысленно апплодирую!
кандитат Показати IP 7 Червня 2011 18:43
Contra spem spero! Мені здається, що він все таки вірить в Бога, але хоче щоб хтось йому це довів. Інакше це не було б таким sticking point його коментів на різні теми. Не діждешся! Це не так багато-25років. Саме усвідомленням того,що Бог є, робить твоє життя якимось трощки некомфортабельним.
Exaboto до кандитат Показати IP 7 Червня 2011 22:05
вам здається, що я хочу щоб хтось довів мені що я вірю в бога? о_0. Хреститись треба коли таке здається :)). Але в любому випадку до чого тут я?? Карліну було далеко за 25 :))
varchar Показати IP 8 Червня 2011 12:31
Exaboto, это ты на пенсии?
Exaboto до varchar Показати IP 8 Червня 2011 13:23
ні, мені 25
Дмитро пілот Показати IP 8 Червня 2011 13:26
Ну загалом Джордж Карлін талановитий комік- це факт і це видно! Але от тему він вибрав не ту... Для середньостатистичного американця(може й українця) воно ніби проходить, ніби й є смисл, але якщо трішки вдуматись, проаналізувати, використовуючи якийсь життєвий досвід і мінімальні знання, то відразу стає ясно, що це повна маячня!!! Якби Карлін не говорив про Бога, то я б може й вже почав шукати його виступи на ютубі, а так.... Exaboto складає враження підлітка, який рахує, що вже дорослий, але насправді ще нічого толком не знає, не вміє і не розуміє. В кожного свій шлях до Бога!!!
анонімус Показати IP 8 Червня 2011 14:38
це ви, панове, складаєте враження дубоголових, яким вбили в голову що "так положено" і ви в це тупо вірите. ото як діти - не їж вишні з кісточками, ато дерево всередині виросте))))