USD 40.82 41.20
  • USD 40.82 41.20
  • EUR 40.95 41.40
  • PLN 10.16 10.44
Світ вражає: Центр Луцька риють. ФОТО
Театральний майдан риють. А що там буде? Підземний перехід? Хто знає?
Коментарів: 18
Tarantino Показати IP 16 Червня 2011 14:19
Це червяк з фільму "Дрож земли" проповз. далі поповз в сторону міської ради. буде їсти чиновників які беруть відкати з грошей на ремонт міста
Віктор Показати IP 16 Червня 2011 14:21
Обіцяли бруківку. А зроблять як завжди: переритий майдан стоятиме іще кілька (кільканадцять?) років
Роман Показати IP 16 Червня 2011 14:22
Це мабуть реконструкція Театрального Майдану почалась... (кеп))) Навряд чи це початок будівництва підземного переходу, скоріше це будуть нову бруківку класти...
Роман Показати IP 16 Червня 2011 15:19
"Бруківка....бруківка" - Та яка там бруківка???? Де ви її бачили в Луцьку? Плитка буде цементна. Бруківку кладуть в на міських вулицях у Європі.
Бруківка Показати IP 16 Червня 2011 15:48
я є на невеликому відрізку дороги по вул. Б.Хмельницького :-)
Радник Показати IP 16 Червня 2011 15:48
Народ, можемо запити холодною водою підземний переход. Якби у наших мудрих керівників міста був хоч найменше бажання той прехід робити, якби вони це збиралися робити "колись" - фіг би вони взялися бруківку класти. А раз кладуть - значить ніякого переходу не буде.
Бруківка Показати IP 16 Червня 2011 16:04
я є на невеликому відрізку дороги по вул. Б.Хмельницького :-)
нацик Показати IP 16 Червня 2011 16:42
Це буде глобальне відмивання бабла! А дурний народ хай думає що хтось щось робить. Буде те саме щой з вулищею біля ДЮСШ. Вже місяць ні пройти ні прїхати. Там теж бабло намиють.
снайпер Показати IP 16 Червня 2011 16:55
Вже один "умнік" фонтан побудував, а другий довів його до ладу побудувавши майданчик для дітей, от красота в центрі міста майданчик для дітей , таку красоту ще треба по світі пошукати. Так само й з площою буде, покладуть якусь "ліву" бруківку яка потім просяде чи ще щось. А БАБЛІШКО ТО ВІДМИЮТЬ ТІ КОМУ ТРЕБА.
Горохівець Показати IP 16 Червня 2011 17:06
Це справджується мій прогноз, що ставши мером Романюк і асфальт буде здирати. В перші дні, коли він став губернатором, то розпочав реконструкцію у себе під вікнами ОДА викладеного полірованими гранітними плитами Київського майдану. Майдан обнесли парканом. Коли паркан зняли, то плит і слід простиг. Хто знає, де тепер ці плити?
Мао Показати IP 16 Червня 2011 22:17
Фонтан в нас в центрі, канешно, бомбезний! Годі шось казати.. Сухопутний переплив імені 20-річчя Незалежності!
Вова Показати IP 16 Червня 2011 22:37
Взгалі бруківку там мають класти...І щодо виконання робіт все буде зроблено гарно і якісно. Адже виконує приватне підприємство...звідки знаю, запитаєте?! Знайомий прораб має цей об'єкт=)
Лучанин Показати IP 17 Червня 2011 00:05
Кривицький далі проштовхує свою плитку. Тепер через Романюка. А по тій плитці ходити неможливо - подошва на взутті зношується в декілька разів швидше, ноги вивертаються. Все для лучан ...
Є Показати IP 17 Червня 2011 08:54
На йух той перехід там потрібен! Підскажемо разом, де потрібні підземні переходи: Соборності ТАМ-ТАМ, Соборності-Молоді біля РАГСу, Перемоги кінотеатр Промінь...
BaRNi Показати IP 17 Червня 2011 09:21
Вам народ ніколи не вгодищ, у всіх вчинках шукаєте негатив, так не можна!
Я до BaRNi Показати IP 17 Червня 2011 10:19
А це вже людям прищепили таку звичку. Кладуть асфальт - погано, покладуть бруківку - не така, не европейська. Покладуть европейську - скажуть дорого. Шановні, невже ви всі такі ідеальні і правильні, що доколупуєтесь до всього? Самі що зробили для міста?
Горохівець Показати IP 17 Червня 2011 12:52
Якийсь "Я" написав: Самі що зробили для міста? З НАС беруть гроші, Самі ми нічого робити не повинні, як лише слідкувати, куди ті гроші ідуть, хто їх дерибанить отримуючи відкати. Куди поділись гранітні плити з Київського майдану? Чий двір вони вистелили? Відвалюються гранітні плити і перед Палацом Урочистих Подій. Хто затіє реконструкцію, їх обдере, забере, замаже все цементом і скахе, як Попандопола, що так і було?
Я до Горохівець Показати IP 17 Червня 2011 16:51