USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12
Світ вражає: Покоління молодих українських дурнів
ТБ рідко дивлюся. А ось на ФБ натрапила на таку цікаву програму "Дурнєв +1"від телеканалу "ТЕТ". Жорсткий стьоб над молоддю.

Таких проектів ще не бачила. Втім, доволі вдала програма. Але її, думаю, розуміють не всі правильно. Враховуючи інтелектуальний рівень героїв програми, здається, що для них така передача - це спосіб прославитись на ТБ. Для розумних - це лишній доказ того, що відбувається отупіння нації. Я сподіваюсь, що люди, яких опитують там - є меншістю у нашій державі. Дуже соподіваюсь.
Коментарів: 12
Кузя Показати IP 14 Вересня 2011 12:33
Не дивує, на жаль. Уже звикли ми до процесу отупіння.Книги молодь читає мало,інтереси багатьох не включають інтелектуальний саморозвиток.Прикро. Тільки, здається, не "лишній раз", а "зайвий".
Олександр Показати IP 14 Вересня 2011 14:08
Молодь не потребує мого захисту, але все ж таки скажу, що цей репортаж є актуальним у будь-якій країні світу. Але коли ви із своїм високим інтелектуальним рівнем працюєте на компьютері чи намагаєтесь скористатися, скажімо, диктофоном чи передати MMS зі свого мобільного телефона, подивіться, як на вас дивиться юний представник нації, що на стадії "отупіння".
Анатолій Котлюк Показати IP 14 Вересня 2011 14:25
То ж не всіх показали. Думаю були й такі що правильно сказали, не тільки. Та й питання, не такі вже важливі. ПРинаймі, 2 перші
Анатолій Котлюк Показати IP 14 Вересня 2011 14:36
лажа тут інша. Хоч ведучі зверталися до громадян українською, майже всі відповідали російською. Хоча, мабуть, це не так і важливо...
АДЕКВАТ Показати IP 14 Вересня 2011 14:55
звезда в шоке!!!
АДЕКВАТ Показати IP 14 Вересня 2011 14:57
о боже!!!я просто гений)
VSC Показати IP 14 Вересня 2011 15:31
Задолго до рождества Христова человечество разделилось на умных и дураков. Первых всегда меньше, чем вторых. Ничего нового передача не открыла.
Шок! Показати IP 14 Вересня 2011 18:05
Господи, як страшно. Тупіє нація.
зaгрeб Показати IP 15 Вересня 2011 11:03
А щe нa aмeрикосів гоним.
DIMON Показати IP 15 Вересня 2011 11:42
Повний піпець !!!А що буде ще років так через 10???
Що небудь Показати IP 15 Вересня 2011 16:27
"Покоління високоінтелектуальної молоді може виховати тільки покоління високоінтелектуальних батьків" А.С. Макаренко Робіть висновки...
Дід Кирило Показати IP 15 Вересня 2011 18:51
Що навчили, те і маємо.