USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Польські даїшники хабарів.... не беруть
Недавно мені росказав знайомий який нещодавно побував у Польщі. Каже, що у Польщі, як їдеш машиною, правил руху краще не прушувати. Штраф в середньому 300 євро, а домовитись із їхнім даїшником просто не вдасться.У них там такий закон, що як візьме хабар, то звільнять з роботи, не зарахують попереднього стажу і позбавлять всіх пільг. Не те, що більше не візьмуть на роботу в поліцію чи державну службу, взагалі на будь-яку роботу буде важко влаштуватись.
Польськими дорогами в населених пунктах не можна їхати швидше 50 км, а у нас дозволено 60.
А перед кордоном напихати харчами сумки немє потреби, бо вони в Польщі дешевші і не гірші. Тільки сало, буває, бере, якщо на довго їде. А заправитись дешевше у нас. Поляки які живуть під кордоном, їздять на українську сторону заправлятись. Правда в каністрі бензину не провезеш. Заборонено законом.
Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2011 17:11
Тільки обмеження швидкості там мало хто дотримується. А беруть так як і наші. Особливо поблизу кордону.
Мешкав там Показати IP 28 Жовтня 2011 17:31
На рахунок харчiв абсолютна правда.Вони там якiснiшi як в нас в рази.А штрафи там тiльки такi за дуже серйознi порушення.В середньому штраф iде 500 злотих.Прожив там i проiздив 1,5 року.
Мешкав там Показати IP 28 Жовтня 2011 17:32
На рахунок харчiв абсолютна правда.Вони там якiснiшi як в нас в рази.А штрафи там тiльки такi за дуже серйознi порушення.В середньому штраф iде 500 злотих.Прожив там i проiздив 1,5 року.
Мешкав там Показати IP 28 Жовтня 2011 17:43
Хабарi теж беруть,але дуже обережно i невеликi суми(особисто давав).Беруть в основному вiд украiнцiв та бiлорусiв))))
kozak Oleg Показати IP 28 Жовтня 2011 18:29
від поляків не беруть, а від наших беруть це точно, я особисто знаю
Українець Показати IP 28 Жовтня 2011 18:52
Я теж давав поліцаям на лапу.Якщо побалакати гарно,то візьмуть дешевше,а будеш залупатися,то по повній програмі почистять.
Man Показати IP 28 Жовтня 2011 20:07
Ой,наші всіх навчать.Я навіть умудрявся чехам давати,не кажучи вже про поляків. Тільки німці можуть зразу за грати заперти за взятку!
QQ Показати IP 29 Жовтня 2011 00:32
Думаю дешевше чим в дьютi_фрi в Польщi не затаришся :D