USD 40.85 41.15
  • USD 40.85 41.15
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.16 10.44
Світ вражає: Обережно! Освіта...
В рамках Всеукраїнського опитування студентів, яке проводили, щоб досконально і правдиво вивчити сьогоденні проблеми молоді, що навчається, на Волині провели опитування у ВНЗ Луцька та Нововолинська.

Було встановлено, що найбільшою проблемою студентів є мізерна стипендія, яка схожа на принизливу «подачку», і корупція, що пронизала всю систему навчання. Найменш корумпованим в рамках опитування виявився Волинський національний університет, який досить солідно виділяться серед інших ВНЗ Волині.

Студенти області з емоційним натхненням, досить серйозно та помірковано підійшли до даного опитування, що ще раз доводить крайню важливість таких акцій та опитувань, котрі без заангажованості та прикрас виявляють найгостріші проблеми студентів, які, на жаль, влада і не думає вирішувати.

Парадокс в тому , що, як виявилось, 90% опитаних студентів сприймають корупцію у ВНЗ із захватом, адже так простіше. Причина очевидна – комерціалізація вищої освіти знищує її, інтелектуальний потенціал студентів і українського народу загалом. Дуже зручно громадськості та владі таврувати «хижих і корумпованих» викладачів, звинувачуючи їх в усіх смертних гріхах вищої освіти та, як Дон Кіхот, боротися з вітряними млинами банально переключаючи увагу суспільства на далеко не головну проблему.

Корінь зла, не у викладачах і не в студентах, що дають і беруть хабарі, проблема в системі, в капіталістичному ладі, де навіть до освіти споживацький підхід, дешевим «ширпотребом» стала і освіта. Треба мати сміливість і визнати, що більшість студентів взагалі не в змозі осмислити і осягнути навчальну програму вищої освіти і ніколи у житті не мала б диплома без «всесильного» хабара. І що повна відповідальність за цей безлад несе тільки держава Україна та її влада, починаючи з 1991 року.

«Маємо те, що маємо», як сказав перший президент незалежної «демократичної» України!

Олександр Кононович
Коментарів: 15
) Показати IP 20 Листопада 2011 14:23
навіщо українцям освіта? це жалюгідні раби Москви та Європи...
Хатуль Мадан Показати IP 20 Листопада 2011 16:09
Ах, какая была держава! Ах, какие в ней люди были! Как торжественно-величаво Звуки гимна над миром плыли! Ах, как были открыты лица, Как наполнены светом взгляды! Как красива была столица! Как величественны парады! Что же было такого злого В том, что мы понимали твердо, Что "товарищ" - не просто слово, И звучит это слово гордо? В том, что были одним народом, Крепко спаянным общей верой, Что достоинства - не доходом, А иной измеряли мерой? А какое кино снимали Наши лучшие режиссеры! А какие звенели песни! Как от них расправлялись плечи! Как под них мы шагали вместе Ранним утром заре навстречу! Эти песни - о главном в жизни: О свободе, мечте, полете, О любви к дорогой отчизне, О труде, что всегда в почете, И о девушках, что цветами Расцветают под солнцем мая, И о ждущей нас дома маме, И о с детства знакомом крае, И о чести, и об отваге, И о верном, надежном друге... И алели над нами флаги С черной свастикой в белом круге
Хазар до Хатуль Мадан Показати IP 21 Листопада 2011 12:37
Вот ты полностью соответствуешь своему нику Хатуль Мадан и этим всё сказано!!! Даун не имеет национальности...
Хатуль Мадан до Хазар Показати IP 21 Листопада 2011 20:02
как єто нє імєєт? канановіч жє ж бєларус!!!1111
а дійсно,навіщо? Показати IP 20 Листопада 2011 16:15
а дійсно,навіщо? ми і так розумні.подекуди - ЗАНАДТО!
зaгрeб Показати IP 20 Листопада 2011 16:21
Кабанович сколько забашлял,чтоб такую уйню тебе написали?Небойсъ препод с ВНУ?Мы же знаем какой ты "грамотный".
rs Показати IP 20 Листопада 2011 17:35
Вражає глибина аналізу.
Семен Показати IP 20 Листопада 2011 22:54
И что дальше? Так и оставить?!
знаючий-загребу. Показати IP 21 Листопада 2011 10:14
Весь Луцьк знає,як тебе з "позором" вигнали з агенства нерухомості, за крадіжку процентів з проданих квартир.Два повних дібіла ти і Б. .Зоряна,які в житті ні чого не зробили і являються повними нулями.ЄПІЛОГ!Одна стоїть на базарі,другий в інтернеті за пенсію батьків,УСПІШНІ люди,ну що тут сказати!
зaгрeб до знаючий-загребу. Показати IP 21 Листопада 2011 11:23
Сказочник сочиняй неостанавливайся
Горохівець Показати IP 21 Листопада 2011 10:20
Всякі коновалюки, кононовичі - це все старе радянське барахло. В раданські часи ніхто не вступав до ВУЗу без хабара. Наприклад в Львівський медінститут була такса не нижче 10 тисяч рублів (ЖИГУЛІ коштувати 6 тисяч), в торгово-економічний інститут - 6-8 тисяч. А цього року моя родичка поступила в медінститут БЕЗ хабара, бо з біології мала по тестах - 200 балів. А тупорилий кононович платить! Бо тупак.
Хатуль Мадан до Горохівець Показати IP 21 Листопада 2011 10:29
А що взяти з цих совків-лузерів? Вони звикли до дешевої нямки та спільного корита за часів си-ри-си-ри, а при ринковій економіці треба старатися і вколювати, до чого вони паталогічно не здатні. Тому й вимирають, як динозаври. Скількох маю знайомих студентів - ніхто зараз за екзамени і за поступання не платить, якщо нормально здає ЗНО і нормально вчиться (де завгодно - Київ, Остріг, Луцьк, Харків, Одеса...) Платять тупаки, й ледарі, які були і є завжди. Цікаво, а скільки таваріщ канановіч заплатив за свої "дві вищих освіти", якими так любить істерично хвалитися? Чи може він себе єдиним винятком на світі вважає?)))
Украинец. Показати IP 21 Листопада 2011 14:34
Хатуль-Мадан-это твоя национальность, а то потомок печенега хочет к хохлам примазаться!Дол. . . .б.
Хатуль Мадан до Украинец. Показати IP 21 Листопада 2011 19:11
Дол. . . .б твой папа, что презерватив не одел вовремя.
зaгрeб Показати IP 21 Листопада 2011 21:13
Раз красноармйци бегли на конях,их белогвардейци посылали нах...,пуля отлитела от одного бойца так роспознала мама Саши Кононовича отца!