USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12
Світ вражає: Кому це було вигідно?
Об одинадцятій годині на другому поверсі ЦУМу вибухнула пожежа, яку очевидці називають не випадковою, а умисним підпалом. Хто і в чому винен?Про це буде відомо , мабуть, таки нескоро. За словами очевидців, "пожежа вибухнула миттєво, тому той варіант, що це були просто проблеми технічного характеру, одразу ж відпадає.На щастя, обійшлося без жертв. Працівники ЦУМу і досі налякані тим, що сталося приблизно дві години тому і розповідають із жахом про те, як же все було насправді. " Як тільки я почала рзставляти свої квіти, одразу ж відчула якийсь дим та гамір на другому поверсі.Мені вдалося втекти. Як і багатьом іншим. А от дівчата із третього поверху , щоб уберегтися від пожежі , заховалися в туалеті.Потім, коли прибули перші пожежні машини, то вони змогли вибратися по драбині!"
Стало відомо, що пожежа вибухнула у відділах " Лігаспорту", а згодом перекинулась і на інші відділи.
Протягом вже двох з половиною годин пожежники намагаються загасити пожежу, та вона розгоряється із новою силою. Коли ж це їм вдасться, невідомо. Та лучани із острахом спостерігають за тим, що відбувається.
Коментарів: 24
Віталій Показати IP 4 Грудня 2011 16:20
Іра чому зразу підпал. Ти в цумі часто була? Ну і як в цьому "Бараці" можна дотриматись правил пожежної безпеки коли він був спроектований років надцять тому, коли ніхто не чув про слова компютер, ноутбук, електрообігрівачів навалом небуло і т.д. А хламу скільки. Версія пожежників про проводку найбільш правдива, адже таким сірим удушливим димом горить тільки вона. Ну як то кажуть що згорить то не зогниє, добре хоч без жертв...
Макс Показати IP 4 Грудня 2011 16:43
Хтось кому "поквитався". Тіпа " Ти мене ще не знаєш" . І все.
ПРОХОЖИЙ Показати IP 4 Грудня 2011 16:52
Виноваты владельцы - сэкономили на специалистах - вместо технарей теперь "менеджеры" ; сэкономили на огнетушителях - загорелось не ночью - могли бы потушить;сэкономили на противопожарных правилах - такие "крутые" хозяева обычно пожарных инспекторов к себе не подпускают , не слушают их и элементарно откупаются . Когда - нибудь ЦУМ , обмотаный китайско - румынскими удлинителями должен был загореться.Хорошо , если другие владельцы аналогичных магазинов и люди , имеющие там товар извлекут уроки. А пожарникам должно быть по барабану - их дело гасить , а не уговаривать владельцев соблюдать правила . От правил откупились , а от огня - не вышло.
rs до ПРОХОЖИЙ Показати IP 4 Грудня 2011 18:03
!!! Там стільки торгових точок понапихали, що про ППБ там і мови не могло бути. Думали: “авось пронесёт!” Не пронесло…
Зека геть! Показати IP 4 Грудня 2011 16:54
Як кому вигідно? Це все донецька мафія хоче до своїх рук прибрати!
OrestN Показати IP 4 Грудня 2011 16:59
Зрозуміло, що це типічна зачистка партії районів під бізнес донецьких баньдюковичів...
Всезнайко до OrestN Показати IP 4 Грудня 2011 17:17
Ти нормальний??? Думаю, що ні...
Андрей Показати IP 4 Грудня 2011 17:21
Там не мегаспорт а лига спорт...... статья бред.... много не совподений с другими источниками
Посторонній. Показати IP 4 Грудня 2011 17:22
Цікаво, що буде далі, якщо Арінки будуть давати такі коментарі? Пожежа чисто технічна: коротке замикання від перенавантаження численних наргівальних і обігрівальних приладів, компютерів тощо. Ніхто за цим господарством не дивився. А пожежа, взагалі, не "вибухає", а трапляється. До речі, зранку лише в передній частині універмагу було світло, а ту частину, яка з двору, вже замкнуло. В універмазі одні жінки, вихідний день. Арінка, йди в Собор і постав свічку за те, що Бог вберіг тебе, торгуй поки-що квітами на вулиці і не суди про те, про що ти нічого не знаєш.
ВіталійН Показати IP 4 Грудня 2011 18:18
Є пожежники,які гасять пожежі і є "пожежники",які дають дозволи і перевіряють дотримання ППБ.Зовсім різні люди ,і зовсім різні мотиви їх дій
Руся Показати IP 4 Грудня 2011 20:57
Аналітіка, йопт. Арінка, хай вам хтось інший заголовки придумує. Бо то явно не ваша фішка.
Max Freeman Показати IP 4 Грудня 2011 21:28
Аринка, перечитывайте материал перед публикацией. :) "очИвидці", "на щася" - как-то оно непрофессионально... :) И настроение статьи а-ля "скандалы-интриги-расследования" :)
Я з луцька Показати IP 4 Грудня 2011 21:42
Надоїли, як тільки щось станеться зразу шукають хто наср... Я думаю, що ніякий то не підпал. А не підпал- це мабуть Янукович з Клімчуком організували, не забудьте сказати.
Арінка Показати IP 4 Грудня 2011 22:44
щодо фішки, то дякую! я подумаю, що є моєю фішкою!та заголовок найкраще відображає те, що написано в статті. Перечитайте її будь ласка, а тоді робіть висновки! все написано із місця подій із емоціями та хвилюванням....о так...я знаю, що ви зараз скажете????журналісти не повинні виявляти свої емоції на папері? Чудово! Це ваша думка, і вона має право на існування.Що ж до "очивидці", то я знаю, що пишеться " е", але писала із місця подій, і, безумово, тут мені немає виправдання!
Руся до Арінка Показати IP 5 Грудня 2011 16:53
Арінка, якби заголовок відображав те, що написано в статті, то в ній мала б бути відповідь на питання - кому було вигідно, щоб згорів ЦУМ. А якби не було відповіді - то мали б бути хоча б версії, або припущення. В статті "кому це було вигідно" ви пишете враження від пожежі продавчині квітів. Будете виправдовуватись далі?
Бомба Показати IP 5 Грудня 2011 10:58
Якщо так сказала Арінка тоді да.Спеціалістка по вибухам пожеж. Залиш свою думку при собі.Спеціалісти і без твоїх курячих мізків розберуться.Не суй свого носа туди, ле не тямиш.
Горохівець Показати IP 5 Грудня 2011 11:09
А БОМБА - крутий...
Exaboto Показати IP 5 Грудня 2011 11:38
в цумі давно мали робити реконструкцію, гадаю з перерозподілом площ. адміністрація офіційно про це нічого не казала. Але чуток було багато. Я не виключаю підпал. Тепер в них є причина послати торговців нафіг, зробити реконструкцію і поставити в 2 рази вищу ціну за оренду..... Гадаю мови про відшкодування збитків вести ніхто не буде....
Арінка Показати IP 5 Грудня 2011 17:02
у кого і які мізки, час покаже.....
Бомба до Арінка Показати IP 5 Грудня 2011 17:40
Куриця уважно читай про що я написав. Спеціалісти розберуться і зроблять висновок, а не ти чи я. Свої здогади залиш при собі.
Катя до Бомба Показати IP 5 Грудня 2011 17:53
Арінка відноситься до тих активістів, яким ставлять оцінки за публікації в університетах. А які це публікації - нікого не цікавить. Потім Арінка прийде в якусь газету і буде грюкати по столу пачкою матеріалів отакого типу - претендуючи на посаду якогось аналітика. Шкода, що їй ніхто не пояснить, чого вона на цю посаду не підходить. Дівчина буде впевнена, що редакція позаздрила її генію, і просто побоялась її конкуренції...
Куриця Показати IP 5 Грудня 2011 17:52
Час не добавляє звивин в мізках. Напаки - лишає їх.
Куриця Показати IP 5 Грудня 2011 17:55
Час не добавляє звивин в мізках. Напаки - лишає їх.
іван Показати IP 5 Грудня 2011 19:52
Правильно митники не дали належний хабар сбу.