USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10
Світ вражає: Доступне житло
1. Двокімнатна квартира в середньому 70 кв. м (в старих будинках з чеськими проектами 3 кім. - 63 кв.м - вистачає з головою).
2. Держава допомагає придбати лише 58 кв. м по ціні 4290 грн
3. Вартістіть квартири в забудовника 435860 грн.
4. Якщо скористатися програмою "Доступне житло 30/70" держава відшкодує лише 74646 грн. - таким чином 30% підтримка перетворюється в 17%.
Далі ще цікавіше:
5. По цій програмі кредитує лише Ощадбанк не більше 50% вартості квартири - в даному випадку 217930 грн.
6. Мною надана довідка про доходи моєї сімї на 77000 грн за 6 міс. 2012 року. Після двох годин розрахунків мені зателефонували і повідомили, що можуть надати максимум 200000 грн. на 20 років під 16%. Платіж за перший міс. становитиме близько 3800 грн.
7. Таким чином мій перший внесок має бути 161214 грн. (щоб було зрозуміліше тим, хто вважає, що цією програмою робить благо для народа - 20000 американських гривень - це лише 10-20% від чергового залізного коня в їх "маленьких" автопарках),
8. По іншій програмі з 3% чи 16% (вони ще самі не визначилися під скільки % вони готові фінансувати "доступне" житло) до уваги беруться сімї лише з трудовими доходами (якщо частина доходів Вашої сімї підприємницька (а більшість моїх друзів в Фейсбуці є фіізичними особами-підприємцями) - доступне житло під 3% Вам не доступне).
9. УВАГА ЗАПИТАННЯ до Віктора Федоровича, Миколи Яновича, Бориса Петровича і їм подібним: В ЧОМУ ДОСТУПНІСТЬ? ДЕ МЕНІ ВЗЯТИ 20000 дол. США?
Коментарів: 8
Борис Петрович Показати IP 21 Липня 2012 21:52
ДЕ МЕНІ ВЗЯТИ 20000 дол. США? Що за дитяче питання? Іди заробляй! Чи ти вважаєш, що Янек з Азаровим тобі ці гроші повинні подарувати на день народження? Соціалізм і халява вже давно минули, на дворі ера дикого капіталізму - кожен сам за себе. Але, на жаль, не всі це розуміють, і дехто ще до цих пір наївно сподівається що прийде "добрий дядя" і все розрулить за них.
Роман до Борис Петрович Показати IP 23 Липня 2012 15:55
Янек і решта чинушів повинні зробити умови при яких ПОРЯДНІ ЧЕСНІ МОРАЛЬНІ люди можуть заробити ЧЕСНО на житло. Зараз як заробити 20 тис.дол. - ЦЕ ПЕРШИЙ ВНЕСОК - ЗА НОРМАМИ КОНКУРЕНТНОЇ ЕКОНОМІКИ ЦЕ ПОВИННА БУТИ ВАРТІСТЬ 1кімн. квартири (10 років оренди)
Експерт Показати IP 22 Липня 2012 10:21
Ну чого ми, українці, такі занудні? Нам допомагають, як можуть: на, тобі, частину грошей за квартиру, а він ниє,ниє. То квартира стара (неправда, бо в програмі лише нові квартири!), то проценти не ті, то внесок завеликий. Тут же пише: доступне житло, тобто, доступніше, ніж би купляв квартиру за повну вартість за рирнковими цінами. Маєш гроші - купуй! Он, в центрі старі квартири 100 000 баксів коштує. Або ставай у квартирну чергу і чекати 30-40 років отримаєш безплатно)))
111 Показати IP 22 Липня 2012 10:57
"надана довідка про доходи моєї сімї на 77000 грн за 6 міс. 2012 року" - такі доходи ще не кожен має... два роки зуби на полицю а гроші на депозит і можете думати про 3-кімн квартиру в кредит або однокімнатну за готівку
Лучанка Показати IP 22 Липня 2012 12:53
Почитавши комменти,знаєте відчула "українці люблять сусідів"..., так і тут...,людина написала норм., доступно і при чому справедливо!!! Яка різниця який дохід в нього чи в неї за пів року? Ви знаєте на що ці кошти йдуть?! Людина навпаки молодець,що має такий дохід,а не сидить в лаврах держ. службовців за 1000грн. в місяць і не ходить в Золото та не "кишується" типу в нього батько ПРЕЗИДЕНТ ШВЕЙЦАРСЬКИХ БАНКІВ, людина хоть чимсь зайнята і розписує дії нашої "доброї,відкритої та щирої" влади, одумайтеся!!! P.S.Такі програми є на теренах ЄС =), почитайте, поцікавтесь, а тоді щось тут виписуйте! А людиня яка це написала скажу так: я Вас розумію, тікайте звідси, в нас гроші можна заробити лише крадіжними засобами, чесним людям та працьовитим з розумом тут не раді, а особливо в Луцьку..., тут таких вважають "не такими", бо не такі...,бо не Волинь... Бажаю Вам успіхів та власне житло, збирайте кошти на будинок власний і все у вас буде ок., а поки терпіть, як і ми=)! Щасти!!!
Своя Показати IP 24 Липня 2012 15:24
Це ще товариш не все описав крім цього треба стояти в черзі на квартиру і ще набрати нормальну кількість балів але якщо ти не науковець лікар педагог і військовий і немаєш дітей і ще маси пільг то твій бал буде 1 і навіть при наявності грошей і квартир які будуються вкрай медленннннно ти не отримаєш житла бо є маса людей які мають більший бал такшо доступне житло доступне лише обраним.
Справедливый Показати IP 3 Серпня 2012 14:57
Краями пускають тих, в кого нема дітей, а де розум у тих, які наклепають їх, і просять від держави дайте нам і те, і се. Дайте реально доступне житло, по реальним ціанам а не завишеним, тоді будуть вам і діти, і не треба ніяких пільг від держави.
Справедливый Показати IP 3 Серпня 2012 16:20
Краями пускають тих, в кого нема дітей, а де розум у тих, які наклепають їх, і просять від держави дайте нам і те, і се. Дайте реально доступне житло, по реальним ціанам а не завишеним, тоді будуть вам і діти, і не треба ніяких пільг від держави.