USD 39.80 40.07
  • USD 39.80 40.07
  • EUR 39.85 40.07
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: Львів’яни соромляться Бандери
Я уже писала, что на днях муж с дочкой ездили во Львов. Там они купили ДВД-диск о достопримечательностях, памятниках истории и известных личностях Львова с комментариями, начитанными Богданом Ступкой.

А сегодня я обнаружила, что на внутренней стороне обложки, где изложено краткое содержание диска, украинский и польский варианты отличаются друг от друга ма-а-а-аленькой деталью :)

В украинском варианте в разделе "Известніе львовяне" указана такая личность как Стефан Бандера. А вот в польском варианте это знаменательное имя стыдливо опущено!

Стыдятся свидомые львовяне своего хЭроя! И это хорошо! Это проходит болезненное похмелье! И существует надежда, что когда-нибудь произойдет и вытрезвление!



http://varjag-2007.livejournal.com/2864731.html
Коментарів: 16
Макар Показати IP 16 Серпня 2012 11:49
Протверезіння відбудеться тоді,коли закінчиться новий "нюрберг",на якому будуть справедливо засуджені рідні брати німецького націонал-соціалізму,комуно-більшовики,влада яких була неменш страшною,а жертв значно більше,а поки цього не сталось.то вилазять з своїх смердючих від нафталіну нор,новітні апологенти вчення Леніна-Сталіна і сіють в душі молодих українців стару облуду.
ss6669 Показати IP 16 Серпня 2012 13:11
У Кононовіча виявляється є муж та дочка о_О
зaгрeб до ss6669 Показати IP 16 Серпня 2012 13:50
Была дочь.Но папа пролетарий ее бросил.Оставив причем без квартиры.
ПАВЛІК МАРОЗОВ Показати IP 16 Серпня 2012 13:14
У "Совісті" та їй подібних камуніздічєських тролєй виявляється , мізки відсутні абсалютна . Поляків та українців комунофашисти Лєнін, Сталін , його союзник Гітлер виявляється об'єднують більше , ніж роз'єднують Пілсудський та Бандера ! Шо нє ясна?
бу Показати IP 16 Серпня 2012 13:44
тонко подмечено.
Олег Показати IP 16 Серпня 2012 14:32
Так звана (совість волині) свою пику покажи а не Кобою прикриваешся. І не пиши дурниць. Строчи свої пасквілі на російських сайтах там найдеш однодупців.
Ирэн до Олег Показати IP 16 Серпня 2012 14:40
Боже,Олег, лучше ты свою покажи...
Сергій до Ирэн Показати IP 17 Серпня 2012 09:16
Не потрібна нам його пика. Якщо хочете побачити пику націоналіста сходіть в зоопарк до кітки з мавпами.
Stlantiy Показати IP 16 Серпня 2012 15:05
Засуетились...
VSC Показати IP 16 Серпня 2012 16:42
Под текстом есть ссылочка с источником информации. Текст опубликован в блоге некой "varjag_2007" 31.08.2011 и широко разрекламирован в рунете. Стлантий, Совесть..., Изя, всех не упомню есть одно и тоже лицо, пользуется простым методом "копипаст", самостоятельно своих мыслей выражать не умеет. Глупеют коммунисты.
VSC Показати IP 16 Серпня 2012 17:08
Порылся в нете, поинтересовался, что это за varjag_2007. В фейсбуке это Мирослава Берднык (Бердник) на твиттере - Mira Varjag, вКонтакте - Александра Коллонтай. Возможно живет в Киеве, ненавидит свою страну. Коммунисты Волыни у вам открываются большие возможности в искусстве копипаста, полный вперед.
Горохівець Показати IP 16 Серпня 2012 17:25
А Совість Волині - це як? Це тепер виросла Совість, чи на місці тому, чи замість того... ікса.
Федя Показати IP 16 Серпня 2012 18:47
Ну, що ж ви відходите від теми? Давайте про Бандеру і про його подвиги. Слабо? Волиняни підкажуть адреси вирізаних сіл, прізвища замордованих українців зі Сходу. Це все робилося під керівництвом почесного громадянина м.Луцька. Львіввські батяри прозрівають, ну і слава Богу.
Stlantiy Показати IP 16 Серпня 2012 19:17
Идиото-свидомики розвалили страну. Прикрывая задницу начали раскручивать "Помста за розкол краины". На воре шапка горит. Вперед к федерализации!!!
УРАААА. Показати IP 17 Серпня 2012 12:18
Нарешті Лемкі обіс. ..сь,зі своїм хероєм!
КПУ. Показати IP 18 Серпня 2012 12:39
К VSC, а разве партии рЫгионов можно скулить за Бандеру???