USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98
Світ вражає: Про викрадення секретаря Волинського ОК КПУ Кононовича
Перший секретар ЦК ЛКСМ України Михайло Кононович про подію викрадення секретаря Волинського обкому Компартії України.
Коментарів: 38
Конон Показати IP 16 Березня 2015 16:26
ох і брехло....
унист до Конон Показати IP 17 Березня 2015 21:21
Кон прикрывается компартией. Коммунисты будьте бдительны. Эти ребята пятая колона в компартии.
. Показати IP 16 Березня 2015 19:23
За таку "пи...дьож" тобі язика виріжу...
тт Показати IP 16 Березня 2015 19:28
су*а-комуняка газуй в расеюшку, бо в Стирю вспливеш
пр Показати IP 16 Березня 2015 19:35
да пошли вы, шакалы . . . .
Конрад Показати IP 16 Березня 2015 20:17
Які ж змістовні коментарі! Подивишся і вже не дивуєшся, як Україна дійшла до такого зубожіння. З такою граматикою і таким лексиконом точно станемо чиєюсь колонією!
ігорка Показати IP 16 Березня 2015 21:55
Ви ще не замітили,що Ви вже колонія ватна вже цілі століття і в дермі дальше будете з комуняками жити поки їх не вичмерите
Конрад до ігорка Показати IP 16 Березня 2015 22:26
Я так зрозумів, що у зубожінні винні комуняки?! Трішки українську підтягніть. Це просто порада. Приведу декілька фактів, де існують, працюють комуністи при владі і не тільки, але політичних переслідувань не зазнають, як у нашій незалежній країні! Де є комуністи та їх партії! Європа: Австрія, Азербайджан, Албанія, Андорра, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ватикан, Велика Британія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдавія, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Турція, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія. Азія: Азербайджан, Вірменія, Афганістан, Бангладеш, Бахрейн, Бруней, Бутан, Східний Тимор, В'єтнам, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Казахстан, Камбоджа, Катар, Кіпр, Киргизія, КНР, КНДР, Республіка Корея, Кувейт, Лаос, Ліван, Малайзія, Мальдіви, Монголія, М'янма, Непал, ОАЕ, Оман, Пакистан, Саудівська Аравія, Сінгапур, Сирія, Таджикистан, Таїланд, Туркменія, Турція, Узбекистан, Філіппіни, Шрі-Ланка, Японія. І це без Америки та Африки! Ось і подумайте чи комуністи винні у всьому, чи наш український менталітет. Все що ми вміємо і хочемо, це красти і заробляти більше ніж робимо!
ігорка до к... до Конрад Показати IP 17 Березня 2015 01:07
ти собі відмінник яйця підтягни, радник херів. Ти ще й пиздло бо в Німеччині вже немає давно цього бидла комуністичного. Я живу в Німеччині і це точно знаю. З твого списку ще десь половину можна закреслити. Знаю,що в Кндр є точно і народ там працює за рис, а за мобільний телефон там смертна кара. Так, що роби висновки ЙОЛУП. А якщо не зможеш без комуняк жити,то я тобі можу білет купити в рассеюшку до зюганова.
Конрад до ігорка до к... Показати IP 17 Березня 2015 06:33
Як живеш у Німеччині то й живи, не навчай зі своєї колокольні. Приїдь сюди, піди в АТО, а тоді росказуй, що ти хочеш шось змінити в Україні. Про Німеччину скажу так, ящо ти в політиці НУЛЬ, то крім свого носа ти нічого не побачиш, про політичну силу лівих (комуністи, соціалісти, соціал-демократи) я взагалі мовчу. В усіх розвинутих країнах присутні при владі ліві. Так і Європарламенті їх близько 50%. Живи і не ганьби українську мову і нікому не кажи, такого як написав мені - бо подумають, що українці всі такі безграмотні.
ігорка до Конрад Показати IP 17 Березня 2015 14:24
для тупарилих конрадів: Комуністична партія Німеччини (КПН, нім. Kommunistische Partei Deutschlands, KPD) — велика політична партія в Німеччині між 1918 і 1933 роками, і незначна партія в Західній Німеччині в повоєнний період, поки вона не була заборонена в 1956 році. -Приїдь сюди, піди в АТО, а тоді росказуй, що ти хочеш шось змінити в Україні. Та у вас там немає даже чим воювати все комуняки і регіонали розп*здили, я з Німеччини передавав і амуніцію і одяг вам. Ти гордий "ніщеброд" хулі до*бався до мови і якби всі були б грамотні токої х*рні не було б в країні. Жив я в Вашій неньці Україні 28 років і скажу,що це країна ментов,воров і алкашів. живіть дальше так
Конрад до ігорка Показати IP 17 Березня 2015 15:20
Вікіпедію бачу вмієш гортати. Хто хоче воювати той воює, і автомати, а амуніція, і все інше. На відміну від нас, строкових службових, добровольчі батальйони жирували, бо такі як ти передавали їм і їжу, і одяг, і т.д. Уважніше читай коментарі і не зациклюйся, я писав про лівих, у тому числі й комуністів. Інтернет тобі допоможе у пошуках істини!
ігорка до Конрад Показати IP 17 Березня 2015 18:05
іди н*х*й олень тупий!!! твої кононовичі в днр сасвітились може медаль їм вручиш?
Конрад до ігорка Показати IP 17 Березня 2015 22:55
Спочатку причину тієї поїздки взнай, а потім п***діти будеш! Там ще засвітилися 50000 українських воїнів - може їх також за посібництво сепаратистам під суд?!
і до Конрад Показати IP 18 Березня 2015 01:50
коментар було видалено
ігорка до Конрад Показати IP 18 Березня 2015 01:56
ну напиши яка причина в тебе була поїхати в днр
Конрад до ігорка Показати IP 18 Березня 2015 12:34
В мене причини не було, але якесь бидло призвало мене в армію - незаконно. А от інші їздять і везуть допомогу дітям-інвалідам, знедоленим пенсіонерам і т.д. Ти туди не поїдеш, бо ти ж у Німеччині сидиш і соплі перед монітором витираєш. Подивися, що у твоїй СЛАВНІЙ Німеччині робиться - http://www.volynnews.com/news/society/protesty-u-nimechchyni-barykady-spaleni-mashyny-poraneni/ І ще я можу туди їздити хоч щодня, оскільки у мене там родичі живуть. Ще якісь питання?
ігорка до Конрад Показати IP 19 Березня 2015 00:53
коментар було видалено
ігорка до Конрад Показати IP 19 Березня 2015 12:44
Тебе козла не "бидло" призвало в армію ,а громадянський обов'язок.Ти в Ато хоть одного ополченца за*уярив? Напевно ні ти походу кацапам інфу зливав Ти ж в нас "вірний комуніст" На рахунок Німеччини да ти правий вона внатурі славна, тільки тобі козлу потрібна віза " козирна" і багато €€€€€ яких в тебе нема і родичам ти тут нахер непотрібний. Чмерити Німеччину можуть тільки ті люди які в ній не разу не були ну і ватнікі.
ігор до к... до Конрад Показати IP 17 Березня 2015 01:27
Ти пишеш: -Все що ми вміємо і хочемо, це красти і заробляти більше ніж робимо. Ти походу ворішка за себе розписався. Народ хоче простого: відповідну плату за роботу, адекватні ціни на товар і комунальні послуги і т.д., адекватні пенсії, жити по-людськи, людських прав( в Німеччині собака має більше прав чим ти там у себе), но для цього треба викорінити все те блядство, корупцію, кумів-братів- сватів з влади, а за тебе дауна не вийде, якщо будеш захищати чи ти сам в корупції?
А до ігор до к... Показати IP 17 Березня 2015 08:47
А так і жили при Януковичі і Азарові, а що тепер? От 1 квітня "посміємось" за комунальні послуги і тоді дійсно буде не до сміху.
9мм Показати IP 16 Березня 2015 21:59
"ВАЛЕРА" настало твоє время
Конрад до 9мм Показати IP 17 Березня 2015 06:41
А де ви були усі, майже, 24 роки? Чому ж не піднімали цих питань? Ви зараз кажете про ціни, так рік тому були наааабагато адекватніші ціни! А щодо красти - поясню. Націю визначають по керівникам, а керівники у нас крадуть. А як можна про нас українців (зокрема, й про себе) сказати інше, як ми обрали до влади таких ДЕ**ЛІВ: У Кивєві править світова зірка боксу Кличко (Д**ІЛ), 2 слова з’язати не може, прем’єром Сєню, також дебіла (бреше, краде - теж ДЕ***), а президентові, то взагалі все заважає, як не путін, то часу немає, як не часу то клепки, висновок Д**ІЛ. І така Верховна рада уся. От і висновки робіть.
9 до Конрад Показати IP 17 Березня 2015 14:30
так зберіться всі разом і наваляйте чого вже їх боїтесь.
Ая Показати IP 18 Березня 2015 03:44
Питаю: -чому ХУДОБЕНКО кононович жре український хліб, живе в Україні і не вивчив державної мови? -чи худобенки типу кононовича, ще не дозріли до того щоб зрозуміти які злочини є на "совісті" комуністів? -як ще довго комуністична банда буде знущатися над українцями і Україною? -чому худобенки типу кононовича не "захищають" України в рядах добровольців чи ЗСУ?
ігорка до Ая Показати IP 19 Березня 2015 00:14
А нафіг їм захищати Україну там в Ато вбити можуть, а їм ще треба дальше пи**ити бабки в таких до***йобів як (конрад в коментах)
Я Показати IP 18 Березня 2015 10:05
При комуністах моя заралата була 140руб+зарплата чоловіка 250руб., а квартплата 5,80руб.(за все-вода,світло,газ та інші) А останні 24 роки комуністи не при владі.Робіть висновки!
лучани до Я Показати IP 18 Березня 2015 16:50
При комуняках пів країни сиділо в ГУЛАЗІ, а решта півкраїни стояли у чергах за дефіцитом
ігорка до Я Показати IP 19 Березня 2015 00:20
ха-ха.Гроші були но не було,що купити. Бабки назбирала поклали " Сберкнижечку" і тут вас всіх комуністи розвели . ЛОХІ !!!!!! Так тобі і треба "***** красна"
і до Я Показати IP 19 Березня 2015 00:26
Як ви не можете зрозуміти, життя трохи прожили а в голові сірої речовини ще немає. комуністи в ссср і ті, що зараз зовсім різні
КПУ Показати IP 18 Березня 2015 18:50
Мы вечны, а вы посмотрим!
ігорка до КПУ Показати IP 19 Березня 2015 00:28
Та ну на**й Кононович не сміши
Світло 19 березня Показати IP 19 Березня 2015 07:06
За незалежності в Україні її розкрадння вагонами треба в гулак вивозити, а що до очеридей то вони були в кінці рзвалу ссср 90-х.р.1985р.долаг був по 70 коп.А збереження в збір-книжках це- українська фунта забрала начиная з Кравчука, бо Лукащенко як розпався ссср зразу ввідав руб. еквівалентно до зайчика. Сама сильна країна світу була ссср воєнно, економічно,стратегічно і.т.д.Купляти було шо,полкі гнулись, ше досіх пір є, що розвалювати фунти: армію,заводи різати.
ВВ Показати IP 19 Березня 2015 19:18
Он то плакал, то смеялся, то щетинился как ёж, он над нами издевался, ну сумашедший, что возьмёшь... Это про вас, ребята.
добра справа Показати IP 20 Березня 2015 09:56