USD 40.45 40.85
  • USD 40.45 40.85
  • EUR 40.60 40.90
  • PLN 10.18 10.35

Голова Луцької РДА спричинив ДТП, перетнувши «подвійну суцільну», - депутат

2 Грудня 2017 13:26
Голова Луцької РДА Ігор Ярмольський, який часто стає фігурантом прикрих ситуацій, на цей раз став винуватцем аварії. Про це у мережі написав депутат Луцькради Богдан Богонос.

"Як голова райадміністрації подвійну роздільну пересікає і аварію провокує", - йдеться у дописі.

Зокрема, з його слів, аварія трапилася на вулиці Дубнівській.

Депутат продемонстрував фото, на якому видно, що "Лексус", який, вочевидь, належить Ярмольському перетнув суцільну. Тим часом, у нього врізався червоний "БМВ".

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
123 Показати IP 2 Грудня 2017 13:34
Скот*???ка Ярмольський!!!
Qwert Показати IP 2 Грудня 2017 13:40
Корупціонер номер один в районі!
124 Показати IP 2 Грудня 2017 15:00
вони господарі життя,така влада.
Григорій Іванович Показати IP 2 Грудня 2017 16:38
Так він же ж колишній ДАІшник... Йому пох...колеги виручать. Дивує ставлення посадовців до законів,правил, норм поведінки, моралі в кінці кінців. Здається самі повинні показувати приклад їх неухильного і безумовного виконання. А н ні...нам усьо можна ми ж еліта в мінус першому поколінні, порІшаєм, а правила так для лохів...
Водій Показати IP 2 Грудня 2017 16:39
Вот ху...ло!
Григорій Показати IP 2 Грудня 2017 16:42
Цей чоловічок організовував антимайдани будучи в райраді, відправляв тітушок на Київ а зараз голова РДА...Янукович вернувся?
002 до Григорій Показати IP 2 Грудня 2017 20:31
Ярмолький не був у районній раді за часів Януковича. А відповідно і не організовував антимайдани☺
6 Показати IP 3 Грудня 2017 01:33
Д*біл. А той, хто його тримає на посаді, такий самий!
Alex Показати IP 3 Грудня 2017 02:58
Dowbo**ob win 100%!
Льоня Показати IP 3 Грудня 2017 08:30
А скільки проміле було у цього представника президента?
Володимир Показати IP 3 Грудня 2017 08:46
А де те п*дло взяло гроші на Лексус, ось де робота для прокуратури, але ворон ворону око не виклює .
Nevidomiy Показати IP 3 Грудня 2017 11:24
Ділянками торгував в Маяках вот вам і гроші.Ще той корупціонер
Вася Показати IP 4 Грудня 2017 17:01
Зажав 2000-3000 $ за беху щоб викупити і не ваняти. тепер штраф можливо і ремонт ретро БМВ.