USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.22 10.48

Кадиров запропонував приєднати Чечню до України чи Україну до Росії

26 Грудня 2021 20:47
Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що якщо український президент Володимир Зеленський продовжить свою антиросійську політику, то Україну слід приєднати до Росії.

Про це повідомляють «РІА-Новини» з посиланням на пресконференцію Кадирова у Грозному у неділю, 26 грудня.

З його слів, якщо Зеленський продовжить нинішню політику, то Україну «потрібно буде приєднати до Росії».

«На моє глибоке переконання, якщо пан Зеленський та його команда так поводитимуться, то Україну мають приєднати до нашої країни. Українці – наш народ, це наша територія. Це моя думка», – сказав Кадиров.

Читати ще: Західні ЗМІ оприлюднили плани Кремля щодо вторгнення в Україну: у наступі Росія може залучити 175 тис. військових

«Якби мені доручили, я б давно вирішив це питання. Або приєднав би Чеченську Республіку до України, або давно забрав би, вирішив би питання там», – заявив сьогодні Кадиров.

До речі, сьогодні приблизно так само (хоча й іншими словами) говорив і заступник керівника Адміністрації президента РФ Дмитро Пєсков.

Він сказав, що конфлікт на Донбасі не повинен вирішуватись військовим шляхом, інакше стоятиме питання української державності.

«Це те, про що неодноразово говорив президент Путін і те, що чудово знають у Києві, чудово знають у Вашингтоні. Але попередити Київ чомусь ніхто не хоче», – цитує Telegram-канал «Політика Країни» Пєскова.
Раніше Reuters опублікувало знімки, які свідчать, що РФ і далі нарощує сили на кордоні з Україною. Нові супутникові знімки показують, що Росія продовжувала нарощувати свої сили в анексованому Криму та поблизу України протягом останніх тижнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
псих Показати IP 26 Грудня 2021 21:00
шановний рамзан кадирович по духу чеченці лідери з загосреним почуттям справедливості не позорте цей нород підлабузницвом до кремля
Олександр до псих Показати IP 26 Грудня 2021 21:39
Справедливості? Ну-ну... Цікаво, в чому вона виражається
скептик до псих Показати IP 27 Грудня 2021 11:29
він просто обкурився шмалі
ботоксШМЯК до скептик Показати IP 27 Грудня 2021 12:22
Він просто манкурт.
ботоксШМЯК до скептик Показати IP 27 Грудня 2021 19:09
Він просто відводиьть увагу від того, як обіс*ався його "білий господар пук". От і все, працює громовідводом!
Банан Показати IP 26 Грудня 2021 21:08
молиться на двоголового півня.
Сьогодні Показати IP 26 Грудня 2021 21:15
Кадирова, як політика, ніхто всерйоз не сприймає. Говорить - нехай говорить. А Пєсков сказав не зовсім дурницю.
вася Показати IP 26 Грудня 2021 21:17
ох уївш ий казбек
Нацик Показати IP 26 Грудня 2021 21:26
чуєш, дон.. ти хавало на Україну не роззявляй, дон...а то херово закінчиш, дон
Анонім Показати IP 26 Грудня 2021 21:36
Чому так слабо,хай Китай приєднає до Чечні,там теж їхні люди.Живемо в Україні,а тут хтось заявляє що вирішать куди нас приєднати і як нам жити,ну це п..ц.Українці їхній народ і це їхня територія,напевно щось курив сьогодні цей чоловік.
В. Показати IP 26 Грудня 2021 21:36
По ходу в кремле подгорают пердаки
Клава Показати IP 26 Грудня 2021 21:44
Усе валиком котиться .... Не вгадаєшь.
Карма Показати IP 26 Грудня 2021 22:12
Ох і пригорить вам рогулям, ох пригорить а засмаркаєтесь
Аут шмаут до Карма Показати IP 27 Грудня 2021 12:23
А задиміло в тебе, ватка ботоксна ... А ха ха ха.
Рамзанка Диров Показати IP 26 Грудня 2021 22:45
Ще один клоун.
Микита Показати IP 26 Грудня 2021 23:49
кадиров не соромся ти і так зі своїми клоунами був в Україні і твої клоуни ледь ноги свої унесли з України а в Донецькому аеропорту твоїх коханців скількии залишилося в підвадах, що пацюкам їжі вистачило не на один день
Аллах ВелИк! Показати IP 27 Грудня 2021 09:23
И ТерпелИв...
Аллах вЕлик! до Аллах ВелИк! Показати IP 27 Грудня 2021 17:29
На колесах!
Правда Показати IP 27 Грудня 2021 09:25
Ішаків спочатку приєднай,"політик"недороблений...
Саня UA Показати IP 27 Грудня 2021 11:29
КАДИРЯКУ НА ГЕЛЯКУ. ПУТИНЯКУ СТАВИМ РАКОМ
ботоксний скептик Показати IP 27 Грудня 2021 13:17
понятно что на эмоциях этот разговор ,,,НО ! Рамзан дествующий глава совета МУСУЛЬМАН ЕВРОПЫ ...очень трудно придётся "заробітчанам" кто там работает ... если его уже эти разозлили
гниль_на_каблуках_ до ботоксний скептик Показати IP 27 Грудня 2021 18:50
Просто всегда помни, что случилось с дикой дивизией.
ботоксШМЯК до ботоксний скептик Показати IP 27 Грудня 2021 18:51
кадирка в європі це токсична персона. Так що ватка похмелись, або проспись. Ти в брєду.
Ти хворе? до ботоксний скептик Показати IP 27 Грудня 2021 18:55
Ти якесь нерозумне, чи на пяну голову зроблене. Яка з країн ЄС є мусульманською, де працюють українці? Чехія, Польща, Прибалтика ? Там голос кадирки і його мусульман 0,001%