Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Луцька міська територіальна громада прийняла в комунальну власність низку земельних ділянок у селах Озерце, Княгининок, Сирники і Прилуцьке.
Відповідні рішення було ухвалено 24 червня на сесії Луцької міської ради.
Луцька громада в цілому прийняла у комунальну власність три земельні ділянки в селі Озерце, дві в Княгининку та по одній у Сирниках і Прилуцькому.
Гребінь Людмила Петрівна вирішила передати в комунальну власність громади земельну ділянку площею 0,1629 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0211 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) у селі Озерце.
Юрчук Ірина Валентинівна передає громаді земельну ділянку площею 0,2782 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0163 для ведення особистого селянського господарства (01.03) у селі Озерце.
Романюк Тамара Василівна передає громаді земельну ділянку площею 0,0801 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0328 для ведення особистого селянського господарства (01.03) у селі Озерце.
Ще дві ділянки в селі Княгининок громада отримує від Глушко Ольги Григорівни. Це ділянка площею 0,2477 га з кадастровим номером 0722883700:09:000:0083 для ведення особистого селянського господарства (01.03), а також ділянка площею 0,1232 га з кадастровим номером 0722883700:09:000:0085 для ведення особистого селянського господарства (01.03).
Корольчук Вікторія Федорівна передає громаді ділянку площею 0,0454 га з кадастровим номером 0722883700:07:001:0089 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) у селі Сирники.
Читати ще: До складу виконкому Луцькради внесли зміни
А в Прилуцькому громада отримує ділянку від Годик Олени Віталіївни. Це земельна ділянка площею 0,0450 га з кадастровим номером 0721885800:06:000:2420 для ведення особистого селянського господарства (01.03) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (село Прилуцьке).
Упродовж трьох місяців власники мають укласти з міською радою угоди про безоплатне передання земельних ділянок. Вони також візьмуть на себе нотаріальні витрати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідні рішення було ухвалено 24 червня на сесії Луцької міської ради.
Луцька громада в цілому прийняла у комунальну власність три земельні ділянки в селі Озерце, дві в Княгининку та по одній у Сирниках і Прилуцькому.
Гребінь Людмила Петрівна вирішила передати в комунальну власність громади земельну ділянку площею 0,1629 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0211 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) у селі Озерце.
Юрчук Ірина Валентинівна передає громаді земельну ділянку площею 0,2782 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0163 для ведення особистого селянського господарства (01.03) у селі Озерце.
Романюк Тамара Василівна передає громаді земельну ділянку площею 0,0801 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0328 для ведення особистого селянського господарства (01.03) у селі Озерце.
Ще дві ділянки в селі Княгининок громада отримує від Глушко Ольги Григорівни. Це ділянка площею 0,2477 га з кадастровим номером 0722883700:09:000:0083 для ведення особистого селянського господарства (01.03), а також ділянка площею 0,1232 га з кадастровим номером 0722883700:09:000:0085 для ведення особистого селянського господарства (01.03).
Корольчук Вікторія Федорівна передає громаді ділянку площею 0,0454 га з кадастровим номером 0722883700:07:001:0089 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) у селі Сирники.
Читати ще: До складу виконкому Луцькради внесли зміни
А в Прилуцькому громада отримує ділянку від Годик Олени Віталіївни. Це земельна ділянка площею 0,0450 га з кадастровим номером 0721885800:06:000:2420 для ведення особистого селянського господарства (01.03) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (село Прилуцьке).
Упродовж трьох місяців власники мають укласти з міською радою угоди про безоплатне передання земельних ділянок. Вони також візьмуть на себе нотаріальні витрати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.