USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Підприємство в Луцьку, яке постраждало внаслідок ворожих обстрілів, отримає відшкодування з міського бюджету

12 Лютого 2025 10:38
Для ПрАТ «ВОЛИНСЬКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНИЙ КОМБІНАТ», яке постраждало внаслідок масованих ракетних ударів, частково відшкодують витрати на ліквідацію наслідків обстрілів із бюджету громади.

На виконкомі міськради було прийнято рішення компенсувати підприємству 300 000 грн. Також матеріальну допомогу отримають 11 мешканців Луцька, майно яких постраждало внаслідок російської ракетної атаки.

Члени виконкому 12 лютого розглянули питання про часткове відшкодування витрат ПрАТ «ВРМК» на ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації з фонду підтримки підприємництва Луцької міської територіальної громади, а також проєкт про надання матеріальної допомоги населенню, майно якого постраждало внаслідок збройної агресії рф.

Як ідеться в пояснювальній записці, у зв’язку з масованими ракетними ударами російської федерації та ворожим обстрілом громади (жовтень 2022 року, серпень 2024 року та листопад 2024 року) зазнали значних руйнувань приміщення, де здійснює господарську діяльність ПрАТ «ВОЛИНСЬКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНИЙ КОМБІНАТ».

Відповідно до витягів з Єдиного реєстру досудових розслідувань, актів про пожежу, зведеного кошторису розрахунку вартості ремонтно-будівельних робіт щодо усунення пошкоджень будівель, що виникли внаслідок ракетних ударів 22 жовтня 2022 року, вартість ремонтно-будівельних робіт складає 1 499 135 грн. Станом на сьогодні проводяться експертні роботи щодо визначення вартості збитків пошкодження майна ПрАТ «ВОЛИНСЬКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНИЙ КОМБІНАТ» ракетними ударами рф у серпні та листопаді 2024 року (попередній кошторис становить понад 1 000 000 грн).

Читати ще: Мешканці Луцької громади, домівки яких було пошкоджено внаслідок ракетної атаки, отримають відшкодування

З метою забезпечення безперебійної роботи та функціонування об’єкта, суб’єкт господарювання змушений усувати першочергові нагальні пошкодження, проводити невідкладні ремонтні роботи та закуповувати будівельні матеріали, склопакети, плівки, металопластикові блоки тощо для ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації.

Тому на виконкомі міськради вирішили підтримати підприємство і частково відшкодувати йому витрати на ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації.

Окрім того, було вирішено надати матеріальну допомогу 11 мешканцям Луцька, майно яких постраждало внаслідок обстрілів. Вони отримають різні суми відшкодувань – від 1700 до 40 000 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 1
лучани Показати IP 12 Лютого 2025 11:13
Дрібним підприємцям нема допомоги, зате бувшому комуністу і депутату є допомога. Хоча з 2022 він мавби перенести своє підприємство з не безпечної зони.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus