USD 40.40 40.80
  • USD 40.40 40.80
  • EUR 40.60 40.85
  • PLN 10.18 10.35

Повідомили ім'я волинського чиновника, який систематично брав хабарі з призовників

6 Січня 2022 11:30
Вчора Служба безпеки України повідомила про викриття працівника Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України на систематичному вимаганні хабарів.

Як пише «Ковель media», у поле зору СБУ потрапив начальник відділу призову Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Герез.

Його батько – відомий на Ковельщині аграрник Сергій Герез, депутат Ковельської районної ради від Аграрної партії України; член постійної депутатської комісії з питань сільського господарства, екології та земельних ресурсів; директор та один із засновників сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю імені Лесі Українки у селі Колодяжне (один із кінцевих бенефіціарних власників – бізнесмен та ексголова Ковельської райдержадміністрації Іван Смітюх).
Наразі вирішується питання щодо оголошення Анатолію Герезу про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Але, якщо сторони «домовляться», підозру можуть оголосити за ч. 1 ст. 368 КК України, що карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Олег Показати IP 6 Січня 2022 12:00
А все через жадність... Якби знав табличку ділення - ніхто б його не взяв. Працював би собі і горя не знав би
ОлегУУ до Олег Показати IP 6 Січня 2022 15:10
То це так висновки робите? Головне ділитись і можна продовжувати свої злочини? От так українці і думають, тому так і живуть! :( Вас, таких дописувачів, перших за грати треба, бо такі на звільнені місця приходять!
Олег до ОлегУУ Показати IP 7 Січня 2022 10:16
Це Україна, дєтка
читач Показати IP 6 Січня 2022 12:04
Ключова фраза"Але, якщо сторони «домовляться»".Ну ясна ж річ -ДОМОВЛЯТЬСЯ!!!Хто ж такого синка посадить?
Саньок Показати IP 6 Січня 2022 12:08
То Середюк був касіром, то найшов собі нового касіра.
Анонім Показати IP 6 Січня 2022 12:24
Тато пацаняті посаду купив, а розуму і порядності не купив.
Олег до Анонім Показати IP 6 Січня 2022 13:41
Стандартна ситуація в Україні. Теперішні чинуші пристроюють своїх бездарних діток на теплі місця...
Народна прокуратура до Олег Показати IP 6 Січня 2022 15:48
Це Ви до чого? Депутат місцевої ради - не чиновник. Це раз. Батько його - директор приватного сільгосптовариства. Це два. Ваш коментар - чітке попадання пальцем у небо.Це - три.
Одег до Народна прокуратура Показати IP 7 Січня 2022 10:18
Ти, телепень, це просто констатація факту про загальну ситуацію в нашій убогій державі, а не про конкретний випадок
Аліна до Народна прокуратура Показати IP 8 Січня 2022 10:14
Всі добре знають , які права , але без обовязків, у депутатів місцевої ради. Якщо Ви його захищаєте- значить, Ви один із них. Не даремно туди лізуть, бо є допуск до земель громади.
Анонім до Олег Показати IP 6 Січня 2022 15:53
брати єрмаки і не такими посадами торгували і як з гуся вода!
Надя шацька Показати IP 6 Січня 2022 13:52
Приїхав би за досвідом
Лучанка Показати IP 6 Січня 2022 14:15
Думаю, що знайшли крайнього, який збивав общак для усіх!!:)))))))
359 абр Показати IP 6 Січня 2022 15:57
А чому нігде не вказано шо він учасник АТО чи в нього посвідчення не таке, чи пільги не такі.
Бібік Показати IP 6 Січня 2022 17:23
Та ж не для себе одного брав. На місці з комісаром ділився,а далі на Луцьк обласному комісару долю возили, така ж схема,як і в митників, тільки фінансові обороти значно скромніші. Ну напевно така якась схема у всіх службах , просто скромно всі мовчать. В даному випадку ще "розкрутять " багатого тата цього вояки. Дивує, що будучи забезпеченим завдяки батькам йому все мало було.
Просто Показати IP 6 Січня 2022 21:32
Скасуйте призов і не буде хабарів. Туда й за гроші, якщо платитимуть, то не підуть.
Бла бла Показати IP 6 Січня 2022 21:35
Отак, правильно. Так йому і тре. Тре щоб посадили паскуду.
Вась Вась Показати IP 7 Січня 2022 02:10
Брехня-це все ,бабкі-винуваті.
З КаміньКашир Показати IP 7 Січня 2022 08:55
В нас напостой бабки беруть з призов. Місяць а Польщі і ти комісован. Воєнкоматчики -еліта району!
S Показати IP 7 Січня 2022 18:06
А ви не давайте, ідіть служити,
Юрій Показати IP 7 Січня 2022 21:47
Служити треба по контракту, армія має бути контрактна і мобільна, оснащена найкращими зразками зброї, і високооплачувана, не платити надвеликі зарплати так званим топ-менеджерам, які довели країну до злиднів, а справжнім воїнам, такким як бійці Альфи. Тоді не буде хабарів і бариг.
Дємбєль Показати IP 9 Січня 2022 08:28
Цей вилупок не просто брав хабарі а ключове слово - ВИМАГАВ. Це чмо бігало по призовниках, ламало двері в будинках і виставляло ПРАЙС. Тепер хай п...здує до батька на ферму де саме місце такому скоту.
Мізантроп Показати IP 11 Січня 2022 02:13
Тато за сало,купив синочку,тепленьке місце.."Парень шол к успеху..")))