USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Санаторій «Проліcок» незаконно використали для партійних зборів

19 Травня 2016 12:00
Без укладення договору оренди на території санаторію «Пролісок», що є обласною комунальною власністю, відбулися партійні збори ВО «Батьківщина».

Про це йшлося під час п’ятої сесії Волинської обласної ради 19 травня.

Із запитом до прокурора області, очільника ГУ Національної поліції та голови облради звернувся депутат Володимир Кучер. З його слів, у квітні на базі санаторію матері та дитини «Пролісок» відбулися збори волинського осередку ВО «Батьківщина». Як відомо, директором санаторію є депутат Волиньради Валентина Касарда, яка скористалася службовим становищем заради інтересів своєї політичної партії. Корупція полягає також в тому, що жодного договору на оренду санаторію не було укладено, натомість кошти санаторію були використані на прибирання, електроенергію. Депутат просив перевірити факт незаконного використання комунального майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Касарді Показати IP 19 Травня 2016 12:38
Старі схеми вже не пройдуть!
А Показати IP 19 Травня 2016 12:40
А це ГАНЬБА !!!!
він Показати IP 19 Травня 2016 12:49
Ще й обідали, це не вперше, вона там як у себе вдома.
Микола Показати IP 19 Травня 2016 13:08
Останнім часом Батьківщина крутить на Волині чудеса....Кіндер чудить все що хоче після того як став "Шефом" на Волині від БЮТа. Язиком мелить багато, ніхолери не робить + використовує комунальні приміщення для зборів на халяву!! Штрафаніть його за це в 10-ти кратному розмірі!!!! Використовувати санаторій для зібрання старих дядьок і тітьок який призначений для дітей взагалі неподобство...... Невже йому грошей жалко виділити на ту саму оренду для дітей??? Накрав в Ківерцях на 4 життя наперед і жмотиться за оренду заплатити.....
Волинянка Показати IP 19 Травня 2016 13:09
Це вже капець.... Що хочуть те й роблять, не зважаючи ні на що , а за оренду заплатити слабо щоб потім ці кошти використати на потреби санаторію. Дістали вже...
Маленький Артемко Показати IP 19 Травня 2016 13:36
Дітям хоть цукерок дали коли проводили збори??)) чи самі на зборах їли манку і калачами закушували??? Стидоба.... баблом напхані по самі штані, але ж цього мало, треба ще десь зхитрувати і не заплатити. ПОЗОР !!!
полісся Показати IP 19 Травня 2016 13:45
Та ВИ що? В юліній зграі і корупція-це неправда! Ми одні чесноти-касарда-кирда кіндер!
БЮТ Показати IP 19 Травня 2016 15:31
Санаторій матері і дитини!- і ніяких збіговиськ! Кирда- вези своіх партійців до себе в маневицьку Хортицю
Я Показати IP 19 Травня 2016 16:13
Ганьба! це касарду чигрин навчила корупційних схем?!
Вовк Показати IP 19 Травня 2016 21:31
Передвиборча кампанія розпочалась