USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.15
  • PLN 9.85 10.00

В українських СІЗО дозволили користуватися інтернетом і телефоном

11 Серпня 2021 15:42
У середу, 11 серпня, Кабінет Міністрів схвалив запровадження експериментального проєкту, який дозволить особам, яких взяли під варту, користуватися мобільними телефонами та мати доступ до інтернету.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабміну, передають Букви.

Експериментальний проєкт щодо надання особам, взятим під варту, права користуватися інтернетом та мобільними телефонами, є ініціативою Міністерства юстиції.

Документом передбачено запровадити в окремих СІЗО експериментальний проект, відповідно до якого особам, взятим під варту, за відповідну плату будуть надаватися послуги з доступу до інтернету та телефонного зв’язку за допомогою засобів ІР-телефонії.

Реалізація цього проєкту не потребує додаткових фінансових витрат з держбюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Він Показати IP 11 Серпня 2021 16:03
Всьо, тепер кіберполіція матиме роботу. Вам мало шахраїв, шановне Міністерство юстиції?
хана довірливим буде Показати IP 11 Серпня 2021 16:38
в тій верховній зраді за кого переживають взагалі?
Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2021 16:57
Тепер офоційно "банківські працівники" будуть турбувати вас серед ночі
Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2021 16:59
"за відповідну плату будуть надаватися послуги з доступу до інтернету та телефонного зв’язку за допомогою засобів ІР-телефонії." - тепер злочини ще й з місць перебування злочинців плануватися будуть
Молюска Показати IP 11 Серпня 2021 17:07
Залишилося дозволити привозити повій.
Дядько Показати IP 11 Серпня 2021 17:09
Дупутати більше турбуються за злочинців, чи за народ?
Народна прокуратура Показати IP 11 Серпня 2021 18:53
Чомусь завжди думав, що смисл утримання в СІЗО - ізоляція підозрюваного від суспільства, унеможливлення його спілкування зі співучасниками злочину та впливу на свідків і потерпілих. Але якщо міністр юстиції сам полудурок обкурений, то що ж поробиш....
Анонім Показати IP 11 Серпня 2021 20:10
В СІЗО й так було дозволено це все робити за гроші, тільки не офіційно, так що нічого не зміниться, крім одного - гроші будуть йти в бюджет, а не в кармани!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2021 08:46
Вся наша держава турбується і захищає злочинців. Як там не холодно їм? А чи комфортні камери? Чи добре нагодовані? Не дай Бог, щоб ніхто не порушив їхні права. А от права потерпілих чи жертв - то вже так, на останньому місці. Основним тегом захисників злочинців є фраза - на їх місці може бути кожен ( депутат, чиновник, багатвй), а от бути на місці жертв злочинців можуть тільги звичайні українці Бо всі депутати, чиновники, багатії захищені від злочинців грошима, владою.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2021 09:48
ото вже зелена влада дає. ну ніякого адеквату.
турбо режим до Анонім Показати IP 12 Серпня 2021 11:47
а в чем проблема? 73 % сделали и делают нас и себя.