USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.28 10.45

Як швидко можуть з’явитися симптоми штаму «Омікрон» після зараження

17 Грудня 2021 23:41
Новий штам коронавірусу «Омікрон» швидко передається і є побоювання вчених, що він може блокувати дію від вакцин або попередньої інфекції. Симптоми «Омікрону» дещо відрізняються від інших варіантів, таких як «Дельта», але їх часто описують як легші.

Як швидко можуть з’явитися симптоми «Омікрону» після того, як ви були заражені вірусом, пише ТСН з посиланням на The Mirror.

Читати ще: Розмножується в бронхах у 70 разів швидше: штам «Омікрон» порівняли з «Дельтою»

Як і інші варіанти, за даними ВООЗ, симптоми «Омікрону» можуть проявитися від 3 до 14 днів. В середньому це займає п’ять-шість днів.

Люди також можуть хворіти безсимптомно, але вони можуть заразити інших приблизно за два дні до появи симптомів і протягом 10 днів після цього. Саме тому людей просять ізолюватися, якщо у них позитивний тест, навіть якщо у них немає симптомів.

Попередні дані показують, що симптоми «Омікрону» відрізняються від інших штамів і деякі характерні лише для нової мутації. За даними NHS, традиційними симптомами COVID є висока температура, постійний кашель і втрата/зміна нюху чи смаку.

Однак, існує п’ять симптомів, які були ідентифіковані як ознаки «Омікрону»: свербіння в горлі, сухий кашель, постійна втома, м’язові болі, а іноді навіть нічна пітливість.

Читати ще: Вчені розповіли про особливості штаму Омікрон

Докторка Анжелік Кутзі, голова Південно-Африканської медичної асоціації, також додала, що деякі пацієнти з «Омікроном», можуть страждати від головного болю, болю в м’язах і втоми. За її словами, все це було більш інтенсивним серед нещеплених людей, ніж у тих, хто вакцинований.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus