USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12

За 1000 гривень «вляпався» міліцейський начальник

8 Лютого 2012 16:49
За отримання хабара від директора приватного підприємства засудили начальника сектору Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області.
Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.
Хабар обсягом 1 тисячу гривень отримав начальник сектору боротьби з правопорушеннями в сфері інтелектуальної власності та комп’ютерних технологій Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області.

Правоохоронець не провів на підприємстві перевірки законності господарської діяльності та у сфері інтелектуальної власності.

Суд визнав горе-правоохоронця винним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
марко Показати IP 8 Лютого 2012 17:18
Вляпався за тисячу, а набрався, мабуть, не на одну.
) Показати IP 8 Лютого 2012 18:24
ну как вы не поймете...ему ОЧЕНЬ нужны были деньги...на женщин, вино и карты...
Федя Показати IP 8 Лютого 2012 19:35
Там любого візьми, провір і сади. Не промахнешся. А на скільки засудили?
тиць-здиць Показати IP 8 Лютого 2012 19:44
Не вірю! Наш міліціонер не може брати хабарі. Тим більше таку суму. Максимум "набір ДАІшника": Літр горілки, курка-гріль, буханка хліба і маянез
zorro Показати IP 8 Лютого 2012 21:32
А чому прізвище не називає наша чесна прокуратура? Чи ви думаєте, що підприємці забули про тарасика?
уля Показати IP 9 Лютого 2012 01:03
от чому менти вгодовані як бролери-хапуги-поліцейські холуї.
Provokator Показати IP 9 Лютого 2012 11:39
"Вляпався", "відмазують" а нормальною мовою ви розмовляєте? Чи ВН уже починає перетворюватися на жовту пресу? Шкода, бо це мій улюблений новинний сайт.
Луцьк Показати IP 9 Лютого 2012 18:09
Натуральнs бройлери з вами згідна. Вони велику рибку не ловлять, а якусь там тюльку, щоб показати, як вони корупцію з ментів викорінюють. Вони всі хабарники і здирники, а ще гади які, не дай Боже їм в руки попасти, забють і не запитають, як звати.Як можна попасти туди і стати такими покидьками, а були напевно всі нормальні люди, що робить влада і жадність з людьми. Просто жах.
ммм Показати IP 9 Лютого 2012 22:39
А завуть засудженого к...к тарас або просто "конь".