USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Чоловіку, який нападав на людей у Луцьку, обрали запобіжний захід

29 Грудня 2015 10:37
Два місяці арешту отримав чоловік, який нападав на перехожих та завдавав їм удари ножем. Про це інформують у прес-службі Національної поліції на Волині.

Нагадаємо, правоохоронці з'ясували, що чоловік, який напав на людей у Луцьку, має діагноз шизофренія.

Підозрюваний нападав на перехожих, та наносив їм удари ножем. Двоє потерпілих з колото-різаними ранами госпіталізовані у лікарню.

За вказаними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Чоловік затриманий та перебуває в ІТТ Луцького ВП.

Луцький міськрайонний суд підтримав клопотання слідчого та обравпідозрюванному міру запобіжного заходу – два місяці арешту.

Нагадаємо, чоловік поранив трьох людей. Правоохоронці затримали зловмисника. Згодом стало відомо, що нападник страждає від шизофренії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ольга Показати IP 29 Грудня 2015 10:45
це місцевий чи заїжджий?
Юляя до ольга Показати IP 29 Грудня 2015 13:50
Він з Рованців
Я Показати IP 29 Грудня 2015 11:04
Два місяці і ВСЕ?????? а далі, що знов різати?
Іолай до Я Показати IP 29 Грудня 2015 11:16
Бачу ви не дуже розбираєтесь в системі правосуддя
Аліса Показати IP 29 Грудня 2015 11:52
Це ЖАХ!!!!!!!!!!! Два місяці і на волю? Якщо в нього шизофренія, то такій людині місце в лікарні!!!!!!!!!! Йому лікуватися потрібно! !!!!!!
Джулія Показати IP 29 Грудня 2015 12:05
Ну і чого він вільно містом ходив??
Клава Показати IP 29 Грудня 2015 13:00
Нормальный парень, только трошки хворый...
Оксана Показати IP 29 Грудня 2015 13:03
Після арешту нехай на лікування відправляють, а не на волю - ходити вулицями міста знову!!!!!
Жителі міста Луцьк Показати IP 29 Грудня 2015 13:30
Покажіть обличчя цього хворого. Хто в нього і сім"ї є ? Треба його або здати на лікування або "закрити" . Якщо хвора людина таке вчиняє -значить його треба до людей не випускати. Мер міста і поліція і так далі -ХТО відповідає за таких? Чомулюди мають страждати? ВЛАДА, де ти? Новий рік готуєтесь відзначити!!!!?????????????????????
рая Показати IP 29 Грудня 2015 14:02
Покажіть його лице,нехай всі знають,,,
Анонім до рая Показати IP 29 Грудня 2015 14:29
Напевно родич,тому такий запобіжний захід ітаке покарання.Таке гарне наше місто котиться в прірву. Жаль немає хорошого господаря.
Лучанка Показати IP 29 Грудня 2015 17:21
Ну і як можна таку людину лише на 2 місяці ізолювати? Таких людей потрібно лікувати!!!! Напевне це родичі вже постарались "зам'яти" справу, ось вам і нова влада і поліція, дбають про людей!!!!!
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 18:09
Тріндєц, країна терпил. Чогось оберігають права шизофреніків і інших соціально небезпечних. Закривають їх обличчя, щоб невпізнали. А хто буде оберігати права нормальних, законослухняних? Показали б обличчя, то люди побачивши перейшли б на другу сторону вулиці. А от http://www.obzor24.in.ua/?p=3189 про тьотку з Луганщини, що приїхала на Волинь. Хто знає бережіться, або дайте знати в СБУ