USD 40.50 40.88
  • USD 40.50 40.88
  • EUR 40.50 40.80
  • PLN 10.16 10.34

Чи добре ви знаєте історію Луцька? Тест

11 Вересня 2022 23:42
10-11 вересня Луцьк відзначає День міста. З цієї нагоди Інформаційне агентство Волинські Новини підготували для своїх читачів тест на знання історії рідного міста.

Луцьк – одне з найдревніших в Україні міст. Його історія налічує близько тисячі років.

Чи знаєте ви історію славетного Лучеська – допоможе з’ясувати наш тест. Бажаємо успіхів!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 12 Вересня 2022 07:26
Тільки Котис, напевно, зміг відповісти правильно на всі питання
Петро Показати IP 12 Вересня 2022 07:36
Тест на ерудицію про знання історії нашого міста доволі примітивний (це адресовано тому, хто його складав). Скільки - кликунів в місті? 99% міщан не знають, що це таке і з чим його їдять. Є далеко кращі віхи в історії Луцька, які сюди не включені. "Славнозвісний будинок" в Луцьку... Ну що тут сказати? Можливо - "сумнозвісний" - як памятка цілковитиго архітектурного безглуздя? Або запитання про будинок, в якому нині навчаються медики? Гадаю, що навіть сліпі знають, що такий будинок є .
Дідо до Петро Показати IP 12 Вересня 2022 10:05
По - перше, треба подякувати авторам, що ВЗАГАЛІ СТВОРИЛИ цей тест, нехай ще недосколналий і неповний, але він цікавий. Це головне. По - друге, непогано було б якось збирати до купи всчі цікаві факти про Луцьк, бо таких фактів насправді дуже багато. Знаю, що шановний наш земляк Вальдемар Пясе́цький збирав по архівах цікаві факти про видатних особистостей нашого міста, і ця вся його праця залишилась "за кадром". Було б цікаво всю історію Луцька збирати, наприклад, на сайті Історико-культурного заповідника, як варіант. Свою історію треба знати і оберігати.
Любарт Показати IP 12 Вересня 2022 14:59
Розділяю думку Петра про цей тест. Для того, щоб його скласти бодай на 50 % потрібно просидіти у бібліотеці чи інтернеті мінімум тиждень...я лучанин, люблю своє місто і чимало про нього знаю, але питання які в тесті швидше для олімпіади з історії, а не про те, що мають знати лучани про своє місто! Кликун це що візитна картка міста? Ну добре знати що це таке, але навіщо їх лічити і це при тому, що міська влада постійно збільшує їх їх кількість?) за будинок-вулик те ж саме, хто і для чого їх лічив, це що якийсь показник? Така інформація в голові не тримається, навіть у тих хто любить своє місто та цікавиться його життям. Ідея тесту хороша, але попрацюйте ще над питаннями)
Лучанка Показати IP 12 Вересня 2022 15:20
Мені от цікаво, а де у нас третій пам'ятник Т. Шевченку?))
Анонім до Лучанка Показати IP 12 Вересня 2022 15:33
на Вересневому
Патріот Луцька Показати IP 12 Вересня 2022 17:34
Єдиний варіант не "нарватись" на критику - нічого не робити. Дякую автору та реалізаторам !
Анонім до Патріот Луцька Показати IP 12 Вересня 2022 18:13
Тут немає критики, а якщо є, то конструктивна. Сайт - це трибуна, і кожен має право висловити свою думку.
Мирко Показати IP 12 Вересня 2022 17:36
складно, але цікаво
Анонім Показати IP 12 Вересня 2022 20:41
мда.............
Анонім Показати IP 12 Вересня 2022 20:41
треба ще попрацювати над завданнями ІМХО
Нема нічого складног Показати IP 12 Вересня 2022 22:05
14/15, Про 3-й пам'ятник Шевченка незнав. Питання легкі, це звичайна історія Луцька, хоч я не корінний Лучанин.