USD 40.72 41.10
  • USD 40.72 41.10
  • EUR 40.70 41.20
  • PLN 10.30 10.45

Де у Луцьку і на Волині не буде світла 17 листопада. Графік

17 Листопада 2022 00:05
Згідно з розпорядженням НЕК «Укренерго» 17 листопада у Волинській області відбудуться погодинні відключення електроенергії (ГПВ).

Про це інформує «Волиньобленерго».

Ознайомитись із графіком можна за посиланням https://cutt.ly/ONQ7GNl

Читати ще: Чому немає світла відучора: на Волині діють і аварійні, і планові відключення

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у ГПВ на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».

Коли у вашому будинку відключають світло, а в сусідньому в цей час постачання електроенергії не припиняється, це означає, що сусідній будинок чи навіть під’їзд приєднано до іншої лінії електропередач чи навіть підстанції, яка належить до іншої групи або черги у графіку відключення.

Під знеструмлення не підпадають об’єкти критичної інфраструктури, тому будинок який живиться від тієї ж лінії, що й лікарня, водоканал або котельня також не відключать.

Навіть у дні застосування ГПВ залишається необхідність мінімалізувати використання енерговитратних приладів з 07:00 до 23:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
НЕпатріот Показати IP 17 Листопада 2022 00:30
Ну і.......фірма бідна, але гонорова...ну-ну...
Читач Показати IP 17 Листопада 2022 01:16
Ви можете дати пояснення, чому одні райони міста регулярно сидять без світла по 12 голин в той час як інші живуть в режимі мирного часу? Чому такий нерівномірний розподіл.
Уася до Читач Показати IP 17 Листопада 2022 11:12
Хто живе на ДПЗ - тому в житті не везе)) чули таку приказку?
Бабуся Показати IP 17 Листопада 2022 07:08
Не буде світла. Так бабусі кажуть. Не буде електроенергії.
Уася до Бабуся Показати IP 17 Листопада 2022 11:13
не буде електроенергії - не буде і світла (у вечірній час\)
Туся Показати IP 17 Листопада 2022 11:59
Толку з того графіку, якщо його не дотримуються. Мали ввімкнути електрику в 7 30, а увімкнули в 8 30. На роботу збирайся як хоч. А у вчорашньому графіку взагалі формулювання годин відключення звучало як "від паркану до обіду". Бодай щось спланувати не можливо.
Павло Показати IP 17 Листопада 2022 15:20
Навіщо давати графіки яких невиконууть???
Луцьк Показати IP 17 Листопада 2022 17:05
Добрі люди, в країні війна: щодня бомблять, руйнують енергосистему, а тепер газодобувну. В нас декілька разів відключили світло, а на ЛПЗ взагалі вперше. А як людям на півдні, на сході, нашим воїнам. Єднаймося! Допоможемо країні, ЗСУ. Молимося. В єдності наша сила. Україна переможе! Все буде Україна!
Мир Показати IP 17 Листопада 2022 17:06
Люди, прокиньтесь, вас готують до нового світопорядку, де вас лишать всього, абсолютно всього, де контроль буде щомиті
Люсенька до Мир Показати IP 17 Листопада 2022 20:56
Зато электрика буде з эфірної энергії...
Золотий міільярд до Мир Показати IP 18 Листопада 2022 09:15
А ще, людоньки, вас будуть контролювати 5g мережі і у вакцини, людоньки, добавляють рідкі кристали, а потім ви будете ходити як зомбовані. Приходьте до нас в палату #6, ми вам всю правду розкажемо!
Наталія Показати IP 17 Листопада 2022 17:19
Коли буде світло на проектувальній вулиці