USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Для 14-ї бригади терміново потрібен автомобіль

14 Липня 2015 09:05
Офіцеру волинської 14-ї бригади терміново потрібен автомобіль. Про це повідомив волонтер Денис П'ятигорець - він написав про це у власному Фейсбук.

"Сегодня звонил очень близкий мне человек с передка. Из сектора М. Он - офицер Волынской 14-й бригады. Причем, настоящий! А это значит, что за своих солдат он спуститься в ад, задушит сатану и вернется обратно. А это значит, что просить он ничего не может - это выше его достоинства. Он прошел Афган. Он прошел Саур-Могилу. Он солдат и не привык просить и жаловаться. Сегодня он обратился ко мне за помощью в первый раз за год нашей дружбы. Ему очень нужен автомобиль. Желательно 4х4. Хоть Ниву. Или любую другую. Ну, надо... очень надо...", - пише волонтер.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Lvbnmhj Показати IP 14 Липня 2015 09:10
нехай би правосеки свої джипи повідавали ...
123 Показати IP 14 Липня 2015 09:21
Віджати один і йому навіщо вони в Луцьку нехай ногами ходять тренується.
Дембель51 Показати IP 14 Липня 2015 09:51
Так за загнану там солярку можна і з салону взяти4#4
коля Показати IP 14 Липня 2015 10:17
27.06.2015. Маргінали на Міцубіші Паджеро без н\з ("Соловейко" на крилі, повертайся живим + тризуб на запасці ззаду) проходять психологічну реабілітацію під ревуче радіо "шансон" в урочищі Чибені. Заклики до адекватної поведінки, і забрати авто з води = 0 фото - http://s12.postimg.org/rh46j37st/27_06_15.jpg мразі в тилу розважаються, а там нема машин... а ви, довірливі волиняни, скидайтесь на чергову...
Axaxxaxxaxxxaaa до коля Показати IP 14 Липня 2015 12:28
XEPO.....
Че Показати IP 14 Липня 2015 11:08
Текст повідомлення не повний. Кінцівка виглядає так : "...P.S. На фото автомобили волынского "Правого сектора". Фото сделано сегодня. И не в Авдеевке или Широкино, а в Луцке... У меня все... Я пошел искать деньги..."
Вася Показати IP 14 Липня 2015 12:08
Менi теж!!! Можна 2WD, не нижче 2013-го року, ну i шо б не соромно перед дiвчатами було!
поха Показати IP 14 Липня 2015 14:03
фото .луцьк дубнивська напроти офісу (ізольфа фірма єремєєва)
мурашка Показати IP 15 Липня 2015 01:08
Я так бачу, що комусь дуже кортить зіткнути лобами ДУК і 14. Автомобілі на Правий Сектор із неба не посипались, і вони їх не віджали. Транспорт старий і потребує постійних ремонтів. На весь ДУК Волинь є всього кілька автомобілів, які знаходяться у різних містах області. Хтось казав про ходити пішки, то може на схід пішки прогуляєшся, чи в інший кінець області? Правосеки з*їхались у справі - сфотографували і облили брудом, що тут скадеш? Молодці. Продовжуйте у тому ж дусі і далі кричіть про любов до Батьківщини і віру у перемогу. До речі, бензин теж не безкоштовний, як зауважили, часто оплачується з кишень добровольців ПС.