USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Луцьк опинився на 8 місці у рейтингу найпривабливіших міст України

2 Січня 2021 13:50
В Україні обрали найпривабливіше і найвпізнаваніше місто. Цьогоріч ним став Мелітополь. Луцьк опинився на 8-му місці.

Голосування відбувалося упродовж 2020 року в рамках проєкту Місто України – національний вибір, пише Конкурент.

Підсумки голосування підвели 30 грудня о 13:00 год.

Так, за місто Мелітополь проголосував 62 601 користувач.

На другому місці – Івано-Франківськ, за який віддали 52 805 голосів.

На третій сходинці – Павлоград із результатом 37 028 голосів.

Луцьк отримав 18 700 голосів і опинився на восьмому місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 2 Січня 2021 13:59
Ну і шо, ше хтось цьому всьому вірить ?
лучанин до Анонім Показати IP 2 Січня 2021 14:13
Повірить не повірить,але точно,що похвалитись нічим.
Бача до лучанин Показати IP 2 Січня 2021 16:20
Повірить не повірить, але ж приємно.Я пишаюсь і люблю Луцьк.Це наше місто, а Ви зануди.
так таки так до лучанин Показати IP 2 Січня 2021 18:18
за кожне місто голосували його жителі! Луцьк набрав стільки голосів самих лучан
скептик Показати IP 2 Січня 2021 17:11
хтось чув про ті голосування ? це як громадське опитування волиньгадю про ціну на розподіл газу
Ботмен до скептик Показати IP 2 Січня 2021 17:38
Голосують боти. Ще питання є?
Марк Показати IP 2 Січня 2021 17:49
Про Київ аніслова,тепер потрібно задуматись чи він вартий статуса сиолиця України...
ВВС Показати IP 3 Січня 2021 01:49
Мелітополь?)?)? Ця савдепія? Не смішіть))))
Василь Показати IP 3 Січня 2021 10:06
Рейтинги коштують гроші.А хто платить-той і замовляє потрібну йому музику.Хоча інколи музика довго грає,але і надоїдає.Народ починає її не слухати,адже потрібно ще і їсти,пити і в щось одягатись,а не слухати байки про ріст економіки в 5-6% щорічно.
888 Показати IP 3 Січня 2021 17:44
Найпривабливіше місто... промовчу..без туалету...в центрі міста..
Експерт Показати IP 5 Січня 2021 02:06
Террористу за піар дякуємо!