USD 40.85 41.15
  • USD 40.85 41.15
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.30 10.45

Махав кулаками як боксер: у Києві єпископ православної церкви побив жінку. Відео

30 Жовтня 2021 19:49
У Києві жінка заявила, що її побив сусід, який виявився єпископом ПЦУ. Конфлікт стався через пса постраждалої жінки.

Про це повідомляють «Факти».

Як розповіла Іванна Бережна, сусід-єпископ бив її та обзивав нецензурними словами. Після побиття її руки були в синцях, болів живіт та грудна клітка.

«Я навіть не встигла йому відповісти. Навіть рефлекторно здачу не змогла дати, так була налякана. Все сталося несподівано», – розповіла Іванна.

За її словами, конфлікт виник через її собаку той-тер’єра. Спочатку сусіди о 12-й ночі дзвонили, стукали у двері та погрожували заспокоїти собаку, хоча вона тоді, зі слів жінки, не гавкала. Двері тоді не відчинили, а за кілька днів власниця пса зустріла сусідку у дворі і попросила більше не турбувати їх уночі.

Після цього Іванна збиралася повертатися додому, але раптово з будинку вилетів розлючений сусід.

«Єпископ Адріан Православної церкви України почав мене бити. Ми дуже боїмося жити з такою людиною, яка не контролює свою агресію. Він не вибачався», – додала постраждала. Вона сказала, що коли намагалася дістати телефон, щоб зняти агресивного священника, той викинув його в клумбу.
Після цього священнослужитель побився з чоловіком Іванни. Конфлікт стався, коли подружжя хотіло отримати відео з камер спостереження. Потім спалахнув ще один конфлікт. Цього разу через те, що власники пса розмовляють російською мовою.
«Він заявив, що ми сепаратисти, тому що ми говоримо російською мовою», – сказала Іванна.

На відео видно, як священник каже сусіду, коли той прийшов до нього: «Засланий? Сепаратист? Мені СБУ викликати?»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
5 Показати IP 30 Жовтня 2021 20:01
Гнати мітлою,щоб аж курява йшла. Чому такий священик може навчити людей? Який приклад він подає? Дикунство якесь.
123 Показати IP 30 Жовтня 2021 20:04
Лишити сана і на скит , для початку
Атеїсткиня Показати IP 30 Жовтня 2021 20:14
Ця тіпацерква вже завтра може бути католицька, а післязавтра мусульманська.
Олександр Показати IP 30 Жовтня 2021 20:24
Що б там не говорили, але уявляю собі єпископа Московського патріархату, який мало того, що ходить Києвом у партикулярному одязі, а ще й б'ється з сусідами. Прямо таки слуга Божий, ага
Зовсім Показати IP 30 Жовтня 2021 20:34
Фейс в нього явно надто нахабний, як на священика. Типовий бидлобандюк.
Штефан Показати IP 30 Жовтня 2021 22:01
Це ще раз показує, що ПЦУ це пародія на церкву
Народна прокуратура до Штефан Показати IP 31 Жовтня 2021 10:07
Тобі нагадати московського попа, який в минулому році стріляв у односельчан, бо не хотів віддавати приміщення церкви?
666 до Народна прокуратура Показати IP 31 Жовтня 2021 11:10
якщо таким пі..расам, як цей боксер, віддавати церкву, то краще би вже підстрелив тоді пару дегенератів.
Макс Показати IP 30 Жовтня 2021 22:20
Мордяку наїло скотиняка хоч цуциків бий. Витравить цю погань, що Богом прикривається, геть! Якщо немає ніякого імунітету - судити відкритим судом та вимагати максимального покарання.
Богдан Показати IP 30 Жовтня 2021 23:03
моя думка така - хочеш тримати собаку??? В ПРИВАТНИЙ СЕКТОР!!!!
Богуслав Показати IP 31 Жовтня 2021 03:09
Повезло тій бабі з псом шо той Піп не з Лаври печерської , бо би гатив до неї з келемету як то було в 14-му році було ,тоді би й не рявкнула нвітіть , а замкнулась на віки вічні. Завал :)
Активіст Показати IP 31 Жовтня 2021 06:26
Колишній таксист. Там половина таких. Кадри вирішують все, а інших не було.
Лучанка Показати IP 31 Жовтня 2021 07:32
Звичайно бійка не вихід, але, мабуть, собачка таки гавкала. Деколи собачки виють. Якщо тут така ситуація, та ще й сусіди на зауваження "гавкали", то я розумію чому у попа здали нерви.
Народна прокуратура до Лучанка Показати IP 31 Жовтня 2021 10:11
Абсолютно точно! В переважній бвільшості собачникам плювати на те, що їх улюбленець створює проблеми для сусідів, і на зауваження відповідають агресією. Звичайно, собаці не поясниш, що її виття чи гавкіт не подобаються людям, але чому це має бути проблемою сусідів?
Не піп, але за правд до Лучанка Показати IP 1 Листопада 2021 20:00
Потерпілу прохали відреагувати на ситуацію, що склалася у цьому гуртожитку (згідно правил мешкання в гуртожитку) внаслідок голосливості її собаки, але ж відчули непорозуміння та призирлеве нехтування з боку господарів тварини. О кожній опівночі я б теж задовбався ходити до сусідів та вмовляти дати поспати через їх собаку. Вважаю, що цей піп зробив "останнє зауваження" досить толерантно, бо саме я б повів себе дуже жорстоко до господарів песика, але з розумом. І хай пишуть хоча б самому президенту, доказів би в них не було.
shevalye Показати IP 31 Жовтня 2021 08:09
...ДА НИХРЕНА ЕМУ НЕ БУДЕТ...У НИХ КАК И У РУССКИХ ПОПОВ .....ВСЁ...СХВАЧЕНО И ЗА ВСЁ ЗАПЛАЧЕНО...МЕРЗОТА....ПРОСТИ ГОСПОДИ...
Християнинка Показати IP 31 Жовтня 2021 12:01
На все воля Божа! Собака гавкає, бо так Господь хоче. Люди б'ються, воюють - це свята кара Божа!
Андрій Показати IP 1 Листопада 2021 08:58
Священник не стримався - мо й не добре, але коли тобі собака, дрель чи сміттєвозвиють посеред ночі ... шум у квартирах - окрема тема, а собаки, ще й гадять цілодобово, то взагалі світова ганьба ... думаю, акцент має бути на тому, що на собаку має бути дозвіл і місця для вигулу, а до того і святі втрачатимуть контроль ...
Дима Показати IP 1 Листопада 2021 12:41
Это обычное поведение украинских церковных работников.
Діма Показати IP 1 Листопада 2021 13:58
Треба дати таких ...ди шоб не міг на службу ходити