USD 40.40 40.80
  • USD 40.40 40.80
  • EUR 40.60 40.85
  • PLN 10.18 10.35

Оголосили страйк: українські таксисти не працюватимуть 14 лютого

13 Лютого 2022 21:19
Українські таксисти через незадоволення тарифами відмовляються працювати 14 лютого.

Про це повідомило Авто 24.

Йдеться про Bolt, Uklon, Uber, OnTaxi та інші. Таксисти цих служб хочуть оголосити страйк.

«Головна мета страйку – донести до адміністрацій служб таксі, що зараз тарифи просто економічно не обґрунтовані. Враховуючи подорожчання бензину та запчастин, таксисти хочуть підвищення тарифів на 20-30%», – йдеться в повідомленні.

Водії не працюватимуть на День усіх закоханих через те, що у такі святкові дні попит на таксі значно збільшується.

«Якщо таксисти не виїдуть на роботу, компанії зазнають величезних збитків», – зазначається у повідомленні.

Деякі таксисти цього дня будуть брати пасажирів на вулиці, а не через додаток. Відповідно ціна за поїздку буде вищою.

Як повідомляє видання «Полтавщина», на День закоханих частина місцевих таксистів анонсувала страйк, зокрема Uklon, Bolt та 838.

«Страйк пройде наступним чином. 14 лютого водії Uklon, Bolt, 838 та інших служб не вмикатимуть програму автоагрегаторів. Якщо деякі водіїв цих служб не підтримають страйк, інші водії будуть робити фейкові замовлення, а потім їх скасовувати. Тобто той, хто не підтримав протест, перевозитиме «повітря», – йдеться у заяві.

Також про відмову працювати 14 лютого повідомили таксисти Сум та Харкова.

У разі невиконання своїх вимог водії заявили про продовження страйку до 20 лютого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 21:34
Зеленський прийде, касові апарати введе. Ждіть і бійтесь.
Олесь Показати IP 13 Лютого 2022 21:40
Проти арифметики непоїдеш . От і почнуться подорожання як цепна реакція ЗЕ реформам . Начудили коміки .
Просто до Олесь Показати IP 13 Лютого 2022 21:59
Шо ти плітеш шоколадне ботовство….
Прості люди Показати IP 13 Лютого 2022 21:44
точно не збідніють, а таксисти, як були гамнюками, так і залишились!!!!! Кому роблять гірше? Собі? Постріл в ногу!!!!!
Просто Показати IP 13 Лютого 2022 21:58
Тариф це питання не компанії, а клієнта. Не виїдете ви - виїдуть інші. В народа бабок нема просто, а ті хто мають - мають свої машини.
лучанка Показати IP 13 Лютого 2022 22:11
Та нехай не виходять цілий тиждень а краще місяць
А краще до лучанка Показати IP 13 Лютого 2022 22:31
взагалі! Кого лякають?
Олександр Показати IP 13 Лютого 2022 23:44
Ха-ха-ха ))) Нащо ж страйкувати? Просто підіть з цього бізнесу, якщо він не прибутковий, та й усе. Але чомусь їздите сотнями в кожному містечку типу Луцька, не зважаючи на "неприбутковість".
Оля Показати IP 14 Лютого 2022 01:12
Менше неадекватів на дорозі буде хоч один день
Саша Показати IP 14 Лютого 2022 07:44
Таксисти як і всі інші перевізники - хочуть гроші і, так щоб нікуди не їхати...
Аня до Саша Показати IP 14 Лютого 2022 20:14
До чого тут це. Всі хочуть гроші,щоб прокормити сім'ю Все подорожчало,долар підріс,бензин 35грн/літра,при мінімальному тарифі 36грн.тільки ціни на таксі які були,такі й лишились. Скажіть,ви б прокормили сім'ю за 300грн чистими в день? і це не 8 робочих годин,і буває навіть не 12. І треба врахувати витрати на ремонт авто,бо воно має властивість ламатись від їзди 24/7 Мій чоловік працює в таксі,і повірте,якби ви були на місці таксиста,то теж би страйкували. Добре судити лише зі сторони!
Вася до Аня Показати IP 14 Лютого 2022 21:34
Він більш нічого в житті не вміє робити, крім пукати в м'яке крісло і крутити баранку?
Лучанин Показати IP 14 Лютого 2022 10:15
А хіба таксистам хтось встановлює тарифи. Скільки скаже платити за поїздку стільки ж і платиш.