USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Поліція у Луцьку не реагує на порушення водія BMW X6. ВІДЕО

11 Березня 2016 19:01
Патрульна поліція Луцька жодним чином не відреагувала на порушення, яке вчинила водій автомобіля BMW X6 по проспекту Перемоги у п’ятницю, 11 березня.

Водій BMW X6 розвернула своє авто на дорозі, де це заборонено. Автомобіль патрульних їхав назустріч, а після розвороту BMW він опинився відразу за автівкою порушниці. Однак жодних заходів поліцейські не вжили, а спокійно поїхали слідом за BMW.

Відео надане очевидцем.

Як зазначає автор відео, автомобіль розвернувся на місці, де стоїть знак заборони розвороту.

Автівка порушниці з'являється на відео на 2 хвилині 47 секунд. Водій намагається здійснити поворот ліворуч. На 3 хвилині та сама автівка вже рухається у протилежному напрямку, за нею - авто патрульних.


"Виходить, поліція одних водіїв штрафує, а іншим - усе можна?", - обурюється автор відео.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОЛІЦІЯ НЕ МОЖЕ РОЗІБРАТИСЯ, ЧИЄ СЛУЖБОВЕ АВТО ПРОЇХАЛО МИМО СКОЄНОГО ПОРУШЕННЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 103
Даря Показати IP 11 Березня 2016 19:06
Що це така їздить? Чиясь коханка?
Анонім Показати IP 11 Березня 2016 19:14
Значить, вже встигли покумуватись.
дідо Показати IP 11 Березня 2016 19:18
Там стоїть знак заборона розвороту. А поліцейські могли не побачити,виїхавши з бокової вулиці.
Тарас Чурило до дідо Показати IP 11 Березня 2016 20:34
Як зупиняються машини біля обласної ради вони аж від відділку бачать, а тут не побачили...
1234 до Тарас Чурило Показати IP 13 Березня 2016 08:04
У Житомирі затримали п’яного патрульного з Києва за кермом таксі. Зранку 12 березня поліцейські за орієнтуванням про п'яного за кермом зупинили таксі. Водієм був патрульний поліцейський із Києва.Поліцейські повідомили, що чоловік від проходження огляду на стан алкосп'яніння, незважаючи на видимі ознаки, відмовився як через алкотестер, так і в медзакладі. Окрім того, поведінка його була не гідною працівника патрульної поліції.
Док до дідо Показати IP 11 Березня 2016 22:12
А вони бачать тоді, коли дядько на москвичі таке зробить, а так очко жим-жим.
Анонім Показати IP 11 Березня 2016 19:24
якщо ви маєте на увазі авто, яке повертає з проспекту Перемоги на вул. 8 Березня, то там суцільної немає
опа-па до Анонім Показати IP 11 Березня 2016 22:21
А знаки для чого?
АСАВ Показати IP 11 Березня 2016 19:25
АХАХА!!! Я так само перед ними порушував ПДР але коли виключена мигалка вони неактивні - ЯК СОБАКІ ПАВЛОВА!!!
Коля Показати IP 11 Березня 2016 19:26
Подвійної суцільної смуги на тому перехресті немає, проте і розвертатись там, дійсно, не можна. Знак прикріплений на стовбі.
АСАВ Показати IP 11 Березня 2016 19:26
98787787
Також лучанин Показати IP 11 Березня 2016 19:31
Частково підтримую автора статті... Там можна було здійснювати лише поворот, а авто БМВ здійснило розворот... Мабуть поліцейські просто цього не знали :), а якщо знали, то поліцейським що на відео ГАНЬБА
Колік до Також лучанин Показати IP 11 Березня 2016 19:47
11.5. На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки) .
Також лучанин до Колік Показати IP 11 Березня 2016 20:12
Може й так..., але тоді поворот з майже крайньої смуги (відео десь 2.48) точно здійснювати не можна. П.С. Про всяк випадок додам, що не потрібно цитувати правила, що типу габарити авто не дозволяють здійснити розворот чи поворот з смуги, що біля центру дороги
Коліку до Колік Показати IP 11 Березня 2016 20:19
Розкажи це водію маршрутки (1,42хв)
Вова до Колік Показати IP 11 Березня 2016 20:20
Там табличка вісить, з закарлючкою перекресленою, погугльте пане поліцай. А то ви реально більше на оленів схожі ніж на правоохоронців
Глядач до Колік Показати IP 11 Березня 2016 23:53
Знак вісить, "розворот заборонено" , тільки повертати. А ше ІКС виліз на праву полосу, тим самим закрив проїзда, там цілий букет)
Х6 Показати IP 11 Березня 2016 19:41
а якщо я поверну і зразу заїду на парковку до обмінника,і здаv назад і виїду на перемоги?то це порушення?
лучанин до Х6 Показати IP 11 Березня 2016 20:09
РПорушення, але правил парковки тому що там тротуар, а не парковка
штефа до Х6 Показати IP 11 Березня 2016 22:17
так більшість і робить, але прикольніше перед палюками розвернутись і спостерігати що будуть робити але ж вони боягузи.
арс Показати IP 11 Березня 2016 19:42
для тих хто не знає! З вимкненими проблисковими їздить СОГ, а не нова патрульна поліція! Тому даний водій лишився непокараним.
ДЛЯ ВАС до арс Показати IP 11 Березня 2016 22:11
Якщо ви незнаєте то не коментуйте...бо якщо патрульним заборонено рухатиь з виключеними маяками(документально) то це не означає що вони це роблять(на практиці)..особливо район ГПЗ всі джипи рухайються без маячків. Окрім того в джипах їздять блатні копи і вони лінуються зупинятись не раз бачив особито...Особливо стосуєтья валютчиків про яких всі іноземц знають та всі туристи а вот полсімени їх впритул непомічають..окрім того на 8 бачив як перед полісменом (він виписував штраф) міняли гроші
арс Показати IP 11 Березня 2016 19:47
Перед тим як обливати брудом потрібно вияснити ситуацію, а тоді вже робити висновки. А в нас все навпаки, спочатку обізвали тоді подумали...
отакіпироги Показати IP 11 Березня 2016 19:48
3:05 видно що немає бортового номеру, це не патрульна машина.
рижков сергій Показати IP 11 Березня 2016 20:00
0.55 водій сам порушує правила виїжджаючи на перехрестя.
555 до рижков сергій Показати IP 11 Березня 2016 22:56
Що саме він порушив?
Адвокат до 555 Показати IP 12 Березня 2016 12:30
Як мінімум поворот ліворуч з крайньої правої смуги.
555 до Адвокат Показати IP 12 Березня 2016 16:21
Кільце- головна дорога. Де там поворот ліворуч? Автор кільце проїхав абс вірно.
Angel до Адвокат Показати IP 12 Березня 2016 23:26
На кільце можна заїзджати з будь-якої полоси руху.Виїзджати - тільки з крайної правої. Якщо ж при виїзді з кільця у вас є праворуч автівка, то вона має перевагу.
555 до Angel Показати IP 13 Березня 2016 08:58
+100%
Анонім до Адвокат Показати IP 12 Березня 2016 23:55
И на техосмотр эту колимагу не мешалоб отправить
--------- Показати IP 11 Березня 2016 20:11
Там немає знаку розворот заборонено!!!!!
ДАІшник до --------- Показати IP 12 Березня 2016 11:42
Є, біля магазину взуття.
дідо Показати IP 11 Березня 2016 20:14
От блін. тут зібрались самі чесні,які нічого ніколи не порушують. І хочуть щоб поліцейські були всевидящими. Поліцейські такіж люди ,як всі, неідеальні.
До водія Показати IP 11 Березня 2016 20:19
Читай ПДР що таке обгін! Автор відео їде по своїй полосі не змінюючи напрям руху! Чи по правій полосі їздити не можна?
Олекса Показати IP 11 Березня 2016 20:20
З ходу можу сказати одне, патрульна поліція ловить лише тих хто неможе поправилах паркуватись ( бо правил незнає) і ще поліція може виїхати на сімейні сварки.....
Фотін Показати IP 11 Березня 2016 20:24
Водій БМВ порушив двічі правила дорожнього руху. Незтої полоси поворот вчинив і розвернувся ! Зло ))))) Особливо весело виглядає патрульна машина, то не міліція то люди для селфі)))))
Ірина Таран Показати IP 11 Березня 2016 20:35
Неподобство, все білььше розчаровуюсь в поліцейських
Юлія Парій Показати IP 11 Березня 2016 20:36
То як це називається - вибірковість чи бездіяльність
Андрій Показати IP 11 Березня 2016 20:49
Ви подивіться кого набрали в нову поліцію на них без сліз дивитися не можна, клоуни їх би в цирк
Макс Показати IP 11 Березня 2016 20:50
Поліція такі клоуни
стасов Показати IP 11 Березня 2016 20:58
авто не нової патрульної служби,бо без бортового номера і без ввімкнутих проблискових маячків,а значить не перебуває на патрулюванні,а їздить за іншими потребами..
лучанин до стасов Показати IP 12 Березня 2016 01:53
ага.. за пивом.. чи тещу зустріти ..)) ну дитину в садок (школу) то святе.. я мовчу ))
Слава з народу Показати IP 11 Березня 2016 21:03
Здається ,що поліцейським кажуть кого штрафувати іде саме , а тут яе видно заліпило.
8783 Показати IP 11 Березня 2016 21:28
Аліса ти супер, майже як в Києві.
8783 Показати IP 11 Березня 2016 21:46
Алиса молодчина так держать....
5628 до 8783 Показати IP 12 Березня 2016 08:21
Я шо то нє понял? А у кого і за шо аліса держить?
ЛУЧАНИН до 8783 Показати IP 12 Березня 2016 10:09
тільки крепко дєржи і зуби не зтискай
Bubochka Показати IP 11 Березня 2016 21:55
Сьогодні на славній вулиці Карпенка-Карого поліцейська машина їхавша зі сторони вул. Дубнівській та повертаючи на вул. Задворецького, не надала перевагу автівці, яка рухалась по головній дорозі, створивши тим аварійну ситуацію виїхавши на середину. Тільки вчасно загальмувавши. уникнули аварії. За кермом перебував юнак років двацяти, ще й не у формі. Бідолаха не знав, що йому робити, як їхати! Не вже правила і знаки для них не є головними! Відео для керівників можемо надати!
ДАЙ Показати IP 11 Березня 2016 22:03
Поліцейські коли патрулюють їздять з проблисковими маячками, не раз бачив старих ментов на таких поліцейських авто. Цей автомобіль поліцейських рухався без проблискових маячків значить він не має права зупиняти авто.
свідомий Показати IP 11 Березня 2016 22:12
не хочу читати те що вище але впеанений срач! так ось послухайте, хлопці стараються, вони молодці, якщо не реагували можливо у них було службове завдання по мірі необхідності х 6 здавався дрібницею,це ваша суб"єктивна думка! і ми всі бачимо що вони дійсно працюють і я пишаюсь цим!
Максим Показати IP 11 Березня 2016 22:12
За подібний маневр водій простішого (дешевшого) авто вже б підписував свіжо виписану постанову ще в карманчику на пр.Перемоги. Поміняли шило на мило. Жаль
сог Показати IP 11 Березня 2016 22:33
це слідчо оперативна група була, мда патрульні їздять з увімкненими маячками, а сог з вимкненими!!!! це вам на майбутнє!!!!
В нас не поліція, а Показати IP 11 Березня 2016 22:48
В нас поліція штрафують чомусь вибірково... Таке враження, що відігрується на людях. Сьогодні вранці на Грушевського пішохода, який переходив через дорогу не попішоходу і створивши аварійну ситуацію, навіть не зупинили і неоштрафували.... Через цього пішохода чуть не зіштувхнулися три автомобіля. Поліція їхала нам на зустріч і проігнорувала. А пішоход теж є учасником дорожнього руху. Ввечері теж бачила як поліція раптово розвернулася через двійну сплошну і поїхала до автомобіля, який стояв припаркованих на аварійці 5 м до зупинки біля лікарні... А ось перед поліцією їхав автомобіль з Причепом без габаритів, то це не порушення... ( а ще останнім часом поліція любить впихати під скло очисники попередження з надуманими правопорушеннями. При чому доказати нікому нічого не можливо.. Ганьба поліції!
Юрист до В нас не поліція, а Показати IP 12 Березня 2016 11:21
Ввечері був свідком обох ситуацій: з фольксваген-пасат на аварійці біля зупинки та з причепом без світла. Патрульна машина розвернулася біля магазину "Квіти" біля обласної лікарні в місці, де в принципі подвійна суцільна лінія. (В принципі, бо вона там вже стерлася, а нову немає кому намалювати). Біля самого жд вокзалу моргала мигалками інша патрульна машина. А автомобіль з причепом без світла я наздогнав вже на Набережній. Дійсно складається враження, що містом їздить не патрульна поліція, а паркувальники.
Просто цікаво Показати IP 11 Березня 2016 22:51
А звідки всі взяли, що це те саме BMW? Цілком можливо, що так співпало.
Анонім до Просто цікаво Показати IP 13 Березня 2016 00:02
Ну да номеров не видно,или в городе одна такая,но главное стукануть
автор відео Показати IP 11 Березня 2016 23:16
нічого не порушив рухаючись згідно правил у правому ряді оминаючи колону д*білів які купивші посвідчення рухаются стадом один за одним по центру проізжоі частини
До автора відео! до автор відео Показати IP 12 Березня 2016 08:07
Скажи будь-ласка яка різниця між патрульною поліцією і іншими службовими авто???
Саня Показати IP 11 Березня 2016 23:36
Поліцаї наші вже беруть взяткі... 100% правда
Факти До Саня Показати IP 11 Березня 2016 23:47
Назви бортовий номер?
Вася до Факти До Саня Показати IP 12 Березня 2016 06:36
03 0624
Іван Показати IP 11 Березня 2016 23:50
Я тоже таке чув.
той що знає Показати IP 11 Березня 2016 23:57
Шановні, як вже раніше писали, це не автомобіль патрульної поліції, а звичайний службовий транспорт яким користуються інша служба, а тому водій який перебував за кермом просто не має повноважень на зупинку порушника та складання протоколу, тому досить писати пости типу поліція боягузи або складають протоколи тільки на простих людей, хто не знає специфіки цієї роботи не пишіть цей брєд
АС 7272 ВС Показати IP 12 Березня 2016 00:11
Я правила не порушила, там не має знаку і суцільної лінії.
АС2288ВЕ до АС 7272 ВС Показати IP 12 Березня 2016 01:39
коментар було видалено
лучанин до АС 7272 ВС Показати IP 12 Березня 2016 01:55
ти їх двічі порушила.. курка ..купила права.. на**тала на беху.. то хоч правила почитай.. і на дорогу (а не в зеркало) дивись..
ААА Показати IP 12 Березня 2016 00:53
А чому не подзвонити в 102, надати свої координати і не стати свідомо свідком даного правопорушення?! Напевне легше виставити відео, не розузуміючи хто і куди їхав і звинувати поліцію просто із за особистої неприязні?
Цукер Показати IP 12 Березня 2016 05:47
Крок за кроком стають мусорами
Пппппп Показати IP 12 Березня 2016 07:13
Мала все рішу не парся
Зверніть увагу!!! Показати IP 12 Березня 2016 07:49
На 3хв07сек видно,що це авто не патрульних!!!
Анонім Показати IP 12 Березня 2016 09:11
Там можна розвертатись, надули мильну бульку
2222 Показати IP 12 Березня 2016 09:43
Це не патрульна поліції вони всі їздять з проблисковими маячками і з бортовими номерами
лучанин Показати IP 12 Березня 2016 10:25
Нехай поліція оце пояснить https://www.facebook.com/shares/view?id=1702117276669433&overlay=1 Дуже хочеться почути офіційний кометар га тему хто дав незаконну вказівку поліції перегородити вулицю і чи буде за це хтось відповідати
Максим Показати IP 12 Березня 2016 11:00
Для чого СОГ такий автомобіль? Більшість нормальних людей не знає і не хоче знати вашої ментовської "специфіки". Мета відео-очистити наше маленьке місто від несправедливості. Автору респект!!!
123 Показати IP 12 Березня 2016 11:07
Звільнити без права поновлення
7.62 Показати IP 12 Березня 2016 11:13
Мукла vs поліція 1 : 0
КЬЦУЛ Показати IP 12 Березня 2016 11:28
Понабирали *овій з Опери, а тепер що від них вимагати. Скоро будуть перехожого лупити по морді, а машина поліції проїде мимо, бо "вона без мигалок, СОГ...", це вапще таксісти а не мєнти. Вчора в новинах по Аверсу показували ситуацію на Червоного Хреста. Так на відео видно, як Субару Трібека в'їзджає під знак. А де поліція? Інтерв'ю дає та фотографується. Хто зареєстрований на феусбуку, напишіть будь-ласка їм на сторінці, чи склали протокол на водія Субару.
Водій Показати IP 12 Березня 2016 12:27
Живу недалеко звідти, і часто доводиться так розвертатись, але я це роблю по-іншому. В цьому місці можна схитрувати: заїжджаєш в поворот на 8-ме березня і одразу повертаєш на парковку на ліво, здаєш задню і виїжджаєш вже з 8-го березня на проспект Перемоги, і це не є порушенням, багато хто так робить, але не думаю що водій БМВ так швидко зробив цей маневр, тому скоріш за все він порушив як і багато водіїв таке роблять в цьому місці.
Анонім Показати IP 12 Березня 2016 12:31
то чого ти тут висвітлюєш? Піди в прокуратуру і там покажи, ви всі герої тут пописати а на ділі навалите всі в штани!!!! Так само звільняти ти хто такий щоб це вирішувати? Вот вже всі побачили кого в атестаційні комісії понабирали!!!!!! А після того ви хочете нормальну поліцію!!!!!! Люди починайте трохи думати головами а не тим на чому сидите перед комп'ютером!!!
Позитив Показати IP 12 Березня 2016 12:40
Шановне керівництво поліції. Ось вам факт і реєстраційні номери обох авто. Чи буде хоч один з них покараний??
777 Показати IP 12 Березня 2016 12:56
А хто власник БМВ 6 ? І державний номер? Київський ?
Тарас до 777 Показати IP 12 Березня 2016 13:39
АС 7272 ВК на відео видно
не розумію Показати IP 12 Березня 2016 13:45
чому водій ,який скинув відео з реєстратора побачивши дане правопорушення не зателефонував за номером 102 та не повідомив про те що бачить!? міг би сазати що по такій то вулиці за х6 рухається патрульна яка не відреагувала на правопорушення!!! може копи в носі колупалися і через людський фактор втикнули(буває ж таке)! по рації їм передали б і х6 б спинили та розібралися б в всьому))) а то сам їде бачить знімає а потім тишком шкандаль розводить-країна...
Вадим Показати IP 12 Березня 2016 13:52
Знак там есть. Не заметить его нельзя. https://www.google.com.ua/maps/@50.7538159,25.3428394,3a,37.5y,268.06h,90.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1swgmX_1O_F44GtnJjju5qLw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
7.62 до 777 Показати IP 12 Березня 2016 14:02
AC 7272 BK
5.45 до 7.62 до 777 Показати IP 13 Березня 2016 00:18
Сталин может бить и тиран,но какие суки 5млн.доносов написали(с)Довлатов,;некоторые дописувачи просто не понимают ,или это суть человека,в какую сторону страну двигают.
Радник Показати IP 12 Березня 2016 14:12
Водій BMW, залиште спокій народ, їдьте і заплатіть штраф, і відпишитесь тут, а то народ з глузду з'їде.
Знайка Показати IP 12 Березня 2016 14:23
Люди жах, що ви пишете, це не авто патрульних поліцейських!!!Такі авто є не тільки у патрулюючих, а в звичайних поліцейських у службовому користуванні, які не мають права вчиняти якісь дії за порушення правил дорожнього руху.Хто кого має карати і за що, тим більше звільняти.Неграмотні не пишіть дурниць, а тим більше не знімайте відео,якщо не знаєте!
Ось Показати IP 12 Березня 2016 14:27
Нагадаємо, такі машини 2 вересня 2015 року отримав від поляків автопарк тодішньої міліції області. 38 позашляховиків ISUZU взяли собі на озброєння працівники оперативних підрозділів та чергових частин міськрайвідділів області з метою патрулювання, переслідування, конвоювання.
Холм Показати IP 12 Березня 2016 14:40
По-перше, не треба бути вже такими правильними---розвернулася та і Ладно . А основне----там давним-давно треба поставити світлофор, щоб люди могли по-людськи повертати з Шухевича наліво і не треба видужувати . Замість світлофору для мусорів з Грибоєдова,що їздять і так на мигалах і вул Грибоєдова не така активна.
Холм Показати IP 12 Березня 2016 14:42
По-перше, не треба бути вже такими правильними---розвернулася та і Ладно . А основне----там давним-давно треба поставити світлофор, щоб люди могли по-людськи повертати з Шухевича наліво і не треба видужувати . Замість світлофору для мусорів з Грибоєдова,що їздять і так на мигалах і вул Грибоєдова не така активна.
Лучанка Показати IP 12 Березня 2016 15:20
Це Торчинюка судді коханка
Сусідка до Лучанка Показати IP 13 Березня 2016 20:28
Дивно, чому люди мінусують правдиві коментарі. Це вона і є, аліса-прєкрасная.
Юра Показати IP 13 Березня 2016 17:41
Поліція всіх знаків які стоять проти може і не бачити,
Ігор Показати IP 15 Березня 2016 10:09
Це з Вишкова поліцаї катаюсь, часто бачу як вони тут катаються по своїх справах
AA 0080 КХ Показати IP 29 Березня 2016 14:36
У аліски номера AA 0080 КХ:) Переплутали ви щось)))
123 Показати IP 20 Жовтня 2016 23:54
А я ще рік назад знав, що так буде!!