USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.22 10.48

Пляшки з-під горілки та мішки зі сміттям: Центральний ринок в Луцьку «по-європейськи»

18 Лютого 2020 14:01
Луцькі муніципали показали купи непотребу та сміття, яке залишили після себе базарники на Старому ринку.

Фото виклалали на сторіці департаменту муніцпипальної варти у фейсбуці.

Біля контейнерів розкидані пусті пляшки з-під горілки, пастикові стаканчики, пакети, картон та безліч усякого мотлоху.

"Європейський Центральний ринок!" - зазначається у дописі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Патріот Показати IP 18 Лютого 2020 14:11
Ужас(((! І це все зроблено після революції гідності......!!!!! Як таке може бути????? Українці брати мої що ж ви коїте??? Схаменіться!!!!
Пффф до Патріот Показати IP 18 Лютого 2020 15:41
в базарників немає гідності, одні лише огидності!
Революція гидотності до Патріот Показати IP 18 Лютого 2020 22:33
Ахах ти добре потролив майданутих
Віктор Показати IP 18 Лютого 2020 15:27
А чого муніципали в розвиття теми бруду не опублікували фото пошкодженого ними майна, зокрема розтрощених контейнерів підприємців? Також скромно умовчується інформація про програний поліції суд щодо залишення під арештом знаряддя лочину(бульдозера). І за чий рахунок проводиться його зберігання на штрафмайданчику.
марина Показати IP 18 Лютого 2020 15:46
пропоную перенести центральний ринок Луцька в Нігерію. Він дуже гармонійно впишеться у місцеві ландшафти.
Я Показати IP 18 Лютого 2020 16:15
І хто ж це має прибирати? Кому ви це залишили. Свині. Більш ніяк не назвеж..
Міщанка Показати IP 18 Лютого 2020 16:16
Хтось зауважив рожеві бетонні урни для сміття на 2 фото? Вони колись були закуплені міськрадою та стояли на деяких вулицях, потім десь поділися...Аж ось знайшлися!
Народна прокуратура Показати IP 18 Лютого 2020 16:38
За прибирання території ринку і вивезення сміття плата стягується регулярно, повірте. А сама наявність сміття у місцях перебування людей ні про що не свідчить. Воно є скрізь, і в школах, і в садочках, і в кафе, і в квартирах людей. Це природно.
Бача до Народна прокуратура Показати IP 18 Лютого 2020 19:36
Якщо в тебе в квартирі теке робиться,то ти не прокуратура народна,ТИ ГІВНО.
11 Показати IP 18 Лютого 2020 18:01
Самі 'грілися', підкинули пляшки і зафоткали.