USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Правому сектору Луцька дали пільгу на оренду приміщення

25 Червня 2015 17:23
Громадська організація «Правий сектор Луцьк» звернулася до міської ради з проханням надати їм пільгу при сплаті оренди за приміщення.

Про це стало відомо під час першого пленарного засідання 75 чергової сесії міської ради 24 червня.

Згідно з проектом рішення, Громадська організація «Правий сектор Луцьк» орендує приміщення за адресою: вулиця Червоного Хреста, 16. Площа орендованого приміщення – 202,2 метра квадратних.

Громадська організація, звернувшись у міську раду, попросила встановити орендну плату в розмірі однієї гривні на рік до 28 лютого 2018 року.

Проект рішення депутати підтримали практично без обговорення.

Додамо, депутат міської ради, колишній очільник Правого сектору Волині Павло Данильчук напередодні голосування з цього питання залишив сесійну залу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дядько з села Показати IP 25 Червня 2015 18:09
А скільки правих секторів в Луцьку? Правий, лівий, кривий, сліпий? Чи не так? На Дубнівській є офіс якогось "сектору". Чи не бойко з шишком там секторують? Чи це якийсь мериканський сектор, чи агліцкий? Ганьба! Незабаром кожен буде мати свій сектор і ходитиме туди замість туалету. Три козаки - два гетьмани.
Йосип до дядько з села Показати IP 25 Червня 2015 19:32
Є тільки один ПРАВИЙ СЕКТОР. І хо би як, ви нас не намагались знищити, від справедливості і розплати вам не втікти. Слава нації - СМЕРТЬ ВОРОГАМ
Анонім до Йосип Показати IP 25 Червня 2015 20:44
Слава нації - СМЕРТЬ ВОРОГАМ нації типу усяких Правих Секторів.
Анонім Показати IP 25 Червня 2015 18:49
З розуму зійшли? За які заслуги їм ця скидка? Де контролюючі органи? Як дати дитячій чи благодійній організації - три шкури злуплять і ще на лапу витиснуть . Сомалі африканське.
Всезнайко Показати IP 25 Червня 2015 19:00
Вони мало награбували,не можуть заплатити, бандюги?
Йосип до Всезнайко Показати IP 25 Червня 2015 19:33
Кажуть язик до Києва доведе. В твому випадку до петлі на дереві.
Анонім до Йосип Показати IP 25 Червня 2015 20:56
А не краще позбавити Країну від подібних тобі вумників?
Лучанин Показати IP 25 Червня 2015 19:03
Для прогресивних хлопців, які за Правду і Справедливість, проти корупції та за допомогу лучанам мені не шкода. Я за.
Всезнайко до Лучанин Показати IP 25 Червня 2015 19:30
Прогресивні ви ...
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Червня 2015 20:46
Від корупції нинішньої Українскої влади, яку підтримує Правий Сектор, у американців волоси на ногах встають.
Ганьба Показати IP 25 Червня 2015 20:57
Хоч правий, хоч лівий, а оренду треба платити. Кошти на ремонт доріг і відпускні вчителям розбазарюємо. Чи наші ДОРОГІ депутати бояться виливу компромату?
Анонім до Ганьба Показати IP 25 Червня 2015 21:08
або бочкової люстрації.
Anat Показати IP 25 Червня 2015 22:24
А з якого вуя політичній структурі дають пільгу??? чи мо вони на вибори не по піз..ють?
устим Показати IP 25 Червня 2015 22:31
Дякую за підтримкпідтримку. Данильчук МОЛОДЕЦЬ$
Ігор до устим Показати IP 9 Травня 2017 21:05
Лімарь-Ти шо перекурив?
... Показати IP 25 Червня 2015 23:56
Спасибо модератору.( Обращение к тому, кто сотрет этот пост. Ну, то есть вы согласны, что то к чему вы (не я) стремились на майдане наступило!!! Свобода слова! Вы, кстати, один из немногих сайтов, которые условно можно назвать свободными. Я ведь сделал перепост с украинского сайта. Вам дать ссылку? Вам дать ссылку как людей отлавливают на мобилизацию в супермаркетах? Это на официальном сайте города Украины. Это моя Украина. Еще год назад при Януковиче я другу говорил-какая у вас свобода слова (имея ввиду вечерний квартал), он говорил-ты дурак и ничего не понимаешь. Зато сейчас он уехал из Украины в Россию, потому что у вас, говори не хочу. Главное Балаклаву одеть. Захожу на этот сайт, здесь осталась одна из немногих точек, где люди высказывают разные мнения(относительно). Но я прекрасно представляю, что к вам могут завтра прийти люди в балаклавах, которые будут представлять угрозу для вас и для вашей семьи и скажут, что вы поддерживаете сепаратистов, так как не удаляете их тексты. Вы этой свободы хотели?
Учасник Бойових Дії Показати IP 4 Листопада 2015 19:23
Потрібна допомога сектора у звязку з беззаконням вчитилів взяточниками які не боячись вимагають взятку.
Анонім Показати IP 29 Червня 2016 11:38
Ну наприклад, у селі промінь були вибори голови сільради....ну там все куплено було ще до виборів. Ніхто не голосував за ту ... а вона пройшла....всі возмущаються в" тряпку". Промінську раду вже відвідував правий сектор...