USD 40.82 41.20
  • USD 40.82 41.20
  • EUR 40.95 41.40
  • PLN 10.16 10.44

Провокація на Волині: регіонали - серед кандидатів на владні посади

26 Серпня 2014 15:49
Подання кандидатур екс-посадовців, які належали до Партії регіонів, на посади начальників та директорів департаментів ОДА провокацією назвав голова Волинської облдержадміністрації.

Про це йшлося під час брифінгу Володимира Гунчика 26 серпня.

Він розповів про те, що кандидатури одіозних осіб-регіоналів на посади очільників підрозділів ОДА, серед яких Станіслав Ющик, надійшли в облдержадміністрацію «з електронної адреси «роги та копита» і є провокацією, на яку потрібно реагувати спокійно.

«Це провокація, хтось намагається посмикати за ниточки і побачити, як голова відреагує. Хай пишуть, хай вся громадськість дивиться. Ми будемо робити селекцію і «роги та копита» не пройдуть», - запевнив Володимир Гунчик.

Він пояснив, що кандидатури оприлюднили на сайті облдержадміністрація тому для того, щоб владу не звинувачували в тому, що вона публікує імена одних кандидатів, але не публікує імена інших.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
віктор Показати IP 26 Серпня 2014 15:56
нічого дивного...серед засновників партії регіонів був петро порошенко
Петро до віктор Показати IP 26 Серпня 2014 15:59
повністю згідний
&&&&&&&&&&&& до віктор Показати IP 26 Серпня 2014 17:48
И нах... Порошенку партия. Опирайся на специалистов и все будет хорошо. КПСС называли-партия наш рулевой. Теперь созданные партии называют - партия наш РУБЛЕВОЙ
Корінний лучанин до віктор Показати IP 26 Серпня 2014 18:52
10000%!!
Волинянин Показати IP 26 Серпня 2014 16:03
Побачимо де буде Гунчик з Порошенком
вм Показати IP 26 Серпня 2014 16:10
в ізраїльській газеті прочитав замітку про вибори президента в україні...порошенко набрав 56 відсотків..тимошенко-12..добкін-4..рабинович-2...всього наші набрали понад 70 відсотків...
Ау Показати IP 26 Серпня 2014 16:18
Коли вже почнемо обирати на посади і в Раду за фаховими здібностями і людськими якостями, а не за партійними списками ???? В будь-якій партії є і порядні і гідні люди, а також лайно, яке треба гнати звідусіль. Мабуть ми до цього ще не доросли???
Корінний лучанин до Ау Показати IP 26 Серпня 2014 19:08
Це буде не скоро! Наразі це у всіх країнах так відбувається, це є світова практика. Кращого нічого не придумали. Але УКРАЇНА особлива країна, країна початкуючих демократів. В нас партії не доросли до ДЕМОКРАТІЇ. Вибори ніби демократичні, АЛЕ СПИСКИ КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ оці партії робили закритими ( Ви ж це знаєте, бо в УКРАЇНІ живете, я лише про це нагадав). Я, як і ви почуваюсь дурнем в цій системі виборів і часом відпадає бажання іти голосувати, бо всі погрузли в ТОТАЛЬНІЙ БРЕХНІ та КОРУПЦІЇ. Влада нова, але мало що змінилось, той самий ОЛІГАРХАТ керує далі!
Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 16:30
А може давайте судити про людину за її справами? Якщо народні депутати змінюють ті партіїї постійно, то що говорити про держслужбовців? Їх завжди гнали в провладні партії. При Ющенку було так само! Так що не треба нагнітати і йти на поводу в горлопанів-активістів.
Яяя до Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 16:49
Тебе що,від корита відігнали? І не допускають? Чи не думав ти ,що хтось пішов з посади тільки ,щоб не служити злочинному режиму. Не всі хамеліони.
Анонім до Яяя Показати IP 27 Серпня 2014 12:48
Та в нас при кожному президенті злочинний режим! Ти що, тільки народилося? Розуй очі, зомбі!!!!!!!!
думка до Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 16:51
До "народного" ще треба місцеві пройти, щоб люди тебе знали, а от тут і починються різні Гузі, Пирожики, Пустовіти... На місцях вже нагорлопанили - можна і в ВР, як Вітів, Мельник... Ось вам і вся формула "успіху"! Якщо таких на місці "зрізати" - то вони і в ВР не попадуть!!!
888 Показати IP 26 Серпня 2014 16:30
Крикунам це пояснити неможливо
Наталя Показати IP 26 Серпня 2014 16:56
Якщо шукати таких, які не були ні в яких партіях, то результат буде нульовим!! Гузя і таких як він треба гнати вс...ною мітлою - пройшов Крим і Рим, а в роботі повний ЛУЗЕР! Повинні працювати професіонали і люди з практичним досвідом, а не пустодзвони і пристосуванці. Станіслав Ющик - найкращий в області спеціаліст з оргроботи в державних органах (при всіх його, можливо, інших недоліках). Хто бачить в ньому лише "регіонала" - той повний ідіот! Гунчику треба дивитись на кадри лише з однієї точки зору: що конкретно ця людина МОЖЕ зробити на відповідній посаді, а не вибирати з точки зору РЕВОЛЮЦІЙНОЇ доцільності бігати з "маузером в руках і ставити до стінки". Візьме Ющика - то буде мати порядок в кадровій і оргроботі.
Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 17:16
Правильно! Підтримую Наталю....
вм Показати IP 26 Серпня 2014 17:28
порошенко також пройшов партію регіонів... сдпу-о.. навіть юлію тимошенко..але зараз він президент
Іра Показати IP 26 Серпня 2014 17:38
Гузь молодець. Він ніколи не змінював свої принципи і завдяки тому сам сформував себе як особистість.Всяку гидоту на нього пишуть ті, як самі по собі нуль і заздрять або ніколи не зрозуміють тих, що не бояться бути самими собою і говорити те, з чим ми згодні, але ніколи не скажемо. А на рахунок професіоналів: якщо він лідер, а він лідер, організатор, бо ми його знаємо, то потрібні просто хороші заступники в тій сфері, що очолює.
Я до Іра Показати IP 26 Серпня 2014 17:52
Гузік,скромніше про себе пиши!
йосип до Іра Показати IP 26 Серпня 2014 18:55
якщо не помиляюсь у трьох партія гусь вже був,то це сформована особистість.
Анна Показати IP 26 Серпня 2014 18:28
хочете, щоб з Білорусії по вас стріляли - обирайте регіоналів. А Гузь все-таик особистість.
Олег Показати IP 26 Серпня 2014 18:54
Не розумію, хіба так важко ідправити всіх перших осіб (директорів, усіх голів..) у відставку: підуть не в бідність, а призначити нових людей, які просто не будуть красти, брати хабарі....Хіба немає пюдей, які хай не професіонали, а просто порядні люди
Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 21:41
От ви скажiть - ви знає те тих людей, чи працювали з ними, пiд їх керiвництвом, що їх захищаєте?
Депутат Показати IP 26 Серпня 2014 23:04
Працюю депутатом четверте скликання але такого лайна як гузь не бачив раніше і стидоба за раду у якій такі заступники
Наталя до Депутат Показати IP 27 Серпня 2014 10:02
Відкрито і чесно!