USD 40.72 41.10
  • USD 40.72 41.10
  • EUR 40.70 41.20
  • PLN 10.30 10.45

ЦВК роз’яснила порядок заповнення бюлетеня на місцевих виборах. Відеоінструкція

11 Жовтня 2020 08:00
Центральна виборча комісія затвердила роз’яснення про порядок заповнення виборчого бюлетеня на місцевих виборах, які заплановані на 25 жовтня.

Про це повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК, пише Бабель.

«В ухваленому документі чітко прописано послідовність заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, ЦВК пояснила, як проставляти у бюлетені позначки, які засвідчують волевиявлення виборця, а також – як правильно позначити номер кандидата в депутати від місцевої організації політичної партії, підтриманої громадянином.

Також у документі наведено приклади правильного та неправильного заповнення виборчого бюлетеня.

Окрім цього, ЦВК затвердила роз’яснення про застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно видачі членами дільничних виборчих комісій виборчих бюлетенів під час місцевих виборів.

«В ухваленому документі, зокрема, акцентовано увагу на тому, що виборець, включений до списку виборців на відповідній виборчій дільниці, має можливість реалізувати право голосу на місцевих виборах, отримавши виборчий бюлетень з відповідних місцевих виборів, на яких він має право голосу. Розʼяснено питання щодо видачі виборчих бюлетенів виборцю на підставі пред’явлення ним для встановлення особи паспорта громадянина України, зокрема з використанням мобільного додатка порталу «Дія» (е-паспорта)», – додали у ЦВК.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus